Září 2009

G

29. září 2009 v 20:27 | eRRoRyk
proč se sakra do mě naváží bracha? tyvole jako on mě fakt sere! ja mu nic nedělám a on se do mě naváží vittu! kde sakra jsme? tyvole!

jinak, jdu dneska tak domů a asi 100 metrů odemě se pase kůň. jo jako normálka. tak se podívám na jeho nohy a vidím že jich má 6!! tak čumím jestli se mi to nezdá. promnula jsem si oči a znova sem se podívala na ty jeho nohy a měl jich 4 !! tak jsem tak uvažovala a došla jsem k závěru že potřebuju dovolenou!!

vůbec nevím co mám napsat do angličtiny. jak já mám vědět jaké mají lidi v mojem okolí zlozvyky!??

píšu jak kretén! to bude tou k***lou kterou jsem pila z flašky jak prase! ale co chtěla jsem mít nějaké bublinky alespoň na chvíli v hubě! ale byl to hnus! nejradši bych si dala f**tu nebo něco takového.

I told you never call me.

27. září 2009 v 21:45 | eRRoRyk
z té satanské rýmy mám celý nos červený a podrážděný. moje spotřeba kapesníčků zrostla tak o 95%. dneska jsem se vzbudila v 6:32 a musela jsem se napít protože mě zase škrábalo v krku a musela jsem otevřít okno protože v pokoji byl nedýchatelný vzduch.hnus.!.

dívala jsem se na Heroes {v angličtině, ale to mi nevadilo}. na čtvrtou řadu, druhý díl. docela drsné.podotýkám docela. je to takové to fajné sajens fikšn.

před obědem jsem sežrala půl pytle čipsů a po té jsem nesnědla oběd! taková nehoráznost. a z toho 100 procentního pomerančového džusu jsem měla na jazyku takové ty... no.. myslím že se tomu říka ošpice :D

dneska jsem přišla na to že když nazpívá němec písničku v němčině a pak tu samou písničku v angličtině tak je to úplný hnus! prostě (použiji slova od Lii :D) 'k zblití' !! když zpívá německy tak ať zpívá německy!!! sakra !! a né že si nazpívá písničku v angličtině to je. uáááá !!!

např: http://www.youtube.com/watch?v=mXH1bbEa5fI & http://www.youtube.com/watch?v=aCfgJB7d5GU&feature=channel [}a navíc je to video úplná 'sračka'{] a říkej si co chceš!!
bože!(neber boží jméno nadarmo) ale úplně nejvíc ze všeho mě sere že melodii OKOPÍROVALI od The Rasmus !!!

---> to nejvíc nejlepší


[blbá kvalita toho zvuku já vím :( ]
stačí když si poslechneš začátek :)

pes dneska za mou celý den dolízal, ale až tak mi to nevadilo páč mi nevnucoval ten svůj satanský balonek.uáá.
jinak už jsem udělala první sloupec do té chemie (ti kteří to mají pochopit to pochopí :D) to byl pěkný hnus!!

:D

26. září 2009 v 23:03 | eRRoRyk
nojo nevím jaké titulky mám psát! :D a ještě k tomu jsme byli v kině o pulhodiny déle než bylo naplánované :D Paa tam snáma jít neměla ale šla! v teplákách :D jinak film byl normální až na ten začátek jinak to bylo v pořádku


,,To není klacek, kreténe to je vycházková hůl" :D nejlepší stejně bylo jak Hrr pozřel lektvar štěstí a Křiklan oslovil Hrrho takovým tím šeptem -->:,,Harry" a Hrr na to(taky šeptem):,,paneee??!!!" :D ([{teda myslím že to tak bylo :D}])

no nic jdu se dívat na televíízý :D

(ja vím odfláknutý článek :D)

nový článek

26. září 2009 v 10:18 | eRRoRyk
včera jsem to nějak nestihla a tak píšu článek o včerejšku. nojo, to byl asi zatím nejlepší de v tomto roce :D. když mě Lii seznámila s nÍm a Paa zase s níM. no jo tomu se říká uspěšný den. ale Paa na mě byla nasraná páč sem měla okno a nevěděla jsem žě mě představila Mu, a myslela jsem si že to byla Lii která mě představila oběma :D (nechápeš co? TO ANI NEMÁŠ POCHOPIT!!!)

a navíc jsem byla včera s mámou v Ostravě v šopin' parku. a koupila mi ty nejvíc nejlepší 'rukavice bez prstů' :D a úplně nejvíc dobré tričko !! :D

ach jo ! táta dostal dvě trička ,od jakého si týpka z práce, které jsou z Emeriky!!

mám rýmu! mluvím jak debil, mám popraskané rty. nevím kde jsem to mohla chytnout!
vzbudila jsem se asi v 1:58 min dneska ráno a škrábalo mě v krku! tak jsem se šla napít vody z kohoutku. nepomohlo to. zase jsem usnula ale pak jsem se znova zbudila {asi za 2 hodiny} ale nechtělo se mi vztávat tak jsem se otočila na bok a zase jsem usnula. a vztávala jsem v 8:23.

,,Hoďte něco do pleny." ................ :D hláška týdne :D (dřevorubec)

dneska mám jít s Lii do toho kina. ale doufám že to proběhne hladce. a taky doufám že mi nezavolá a neřekne mi že má ________ a že jí strašně bolí hlava a tím pádem že nejde do kina :D and I hope že se nebála své babičky :D

už zase hraju ' Age Of War ' ale když mě to tak baví :D

škyt!??!

24. září 2009 v 22:03 | eRRoRyk
mám škytavku! bože to je hnus! proč?!! vittu!

alespoň žě mám černou čepku !! yahoo !! lae stejně bych chtěla ještě jednu a jinou :D

je normální že je česnek za 69 kč??? to je docela síla!

v pokoji už mám zase bordel jak v (v čem bývá bordel? :D ) fůůj mi se to nechce uklízet! taky že to uklízet nebudu!

už se těším na zítřek odpoledne a na sobotu. zítra jdu s mámou do šopin' parku a v sobotu jdu s Lii do kina na Harryho Pottera šestku :D Lii říká že je to už v českém dabingu, nechápu proč. nejlepší to je stejně s titulkama!

já táááák nesnaším Takko !! to je táááák nahovno obchod! jsou tam samé růžové věci zkombinované s černou! sere mě to! je tam prostě jakákoliv barva smíchaná s růžovou

chce se mi spát

{[( napsáno v 21:25 )]}

řpktšm

23. září 2009 v 19:03 | eRRoRyk
před chvíli jsem se znovu přesvědčila o tom že děcka fakt nechci! pořád to brečí jenom kvůli takovým kravinám že to není možné!

jo a na to sem zapomněla.jela jsem autobusem a koho nevidím 'podnikatel' sedí na lavičce a zrovna se usmál!! AaaAaaAaa!! to bylo prostě Aaaa!!! prostě krása!!! :D

F

23. září 2009 v 17:03 | eRRoRyk
. no dnešní den se poved (teda nevím co bude za 6 hodin, ále to je jedno) už tím, že je první podzimní den ale taky jsem nasraná protože jsem jela na 8 místo na 9. bože! já kreten jsem si už vymýšlela co řeknu jako výmluvu. no řekla bych pravdu. a to že se u teska asfaltuje cesta! a tak kolona je dlouhá jak prase! a mě to sere! tyvole člověk bydlí ani né 4km od města a autobusem jede půl hodiny po nejkratší trase!

dala bych si kafe :D,, noo a jela bych do Finska!

už se moc těším na pátek protože pojedu(doufám!!!) s mámou do šopin' parku :D. hrozně moc chci takové ty rukavice bez prstů,totiž,. :D

http://www.novinky.cz/koktejl/179777-tajemna-ruka-na-fotografii-bytu-k-pronajmu-zpusobila-ve-finsku-zdeseni.html ----> tak tomuhle sem se smála :D jo.,,., ve Finsku :-) (bože to je strašný smajlík :D) podle předpovědi počasí pro Finsko, je teď v Helsinkách 14°C a prý tam prší hm... ale co stejně bych tam jela :D

nesnáším když mám lak na vlasech! zaprvetonejderozčesatazadruhejetonahovno! --> tohle slovo je nejlepčí .

nudím se! asi si nalakuju nehty na černo a nebo na červeno no nevím.

perkele! vittu! vittu! vittu! zasrané rovnátka !!! vittu! miksi??? miski zrovna ja musím mít rovnátka?

tak si hledám kafe a co nevidím. rifle značky Lee ,ktreré jsou až z AMERIKY, jsou přehozené přes židli! tak nato čumím a ptám se mámy od koho to je. pry to táta dostal od nekoho z prace!

kafe--> 2 lžičky kávy, 1 lžička 'cara', 1 lžička cukru voda a mlíko to vše v hrníčku který má asi dvě deci :D ale chutná normálně :D

a sere mě to že nám nefunguje tiskárna!!!


a musím vidět film 'Constantine' nemáš to náhodou na DVD? [hlavní roli totiž má Keanu Reeves (Matrix-Neo)] :D

:P?

22. září 2009 v 23:16 | eRRoRyk
...z té písemky z chemie mám pjetku!!! zase!! byly to takové banální chyby!(pro tvoji představu) ta písemka se skládala z 20 zadání na 20 minut (to chápu),měl si zadaných 10 názvů sloučenin a měl si k tomu napsat vzorec té sloučeniny a naopak 10 vzorců a k tomu název. za 5 chyb už byla 5. sem nasraná! ale jako by to nestačilo!sakra! musím si zajít pro material který budu muset zpracovat v raních hodinách od 700 do 745, ptáš se co mám zpracovat?? musím zpracovat 250 název-->vzorec a 250 vzorec-->název!!! chápeš? (jo teď jsem to napsala jak debil ale co). a s Lii sme to napočítali tak 25 zadání za 45 min, takže to vyjde na 20 dnů!!!!

bóóže a navíc ještě ta zítřejší písemka z občanky!! proč?.. kdo..?? jak..?? jako nechápu proč vůbec je takový to předmět! takový nepodstatný!! (,,músííš mít všeobecný přehled!!")


zítra je podzim!!! *yahoo* konečně!!


tämä on USKOMATONTA !!!

2: Bez členu

22. září 2009 v 3:28 | eRRoRyk
právě teď poslouchám Guano Apes,,(ale koho to zajímá??!!!)

dneska se dřevorubec nasral :D protože Dan neumí číst :D ja se nedivím že DAn koktal páč to byl strašně divný tekst. bóóže nějaký Přemysl vole!


jak mám sakra někoho naučit hvězdu???!!!!!! já přece nemůžu za to že jsem ji uměla jen tak!!! to samé je i s roznožkou!!!!prostě *cvak* a bylo to!!!


včera jsem mohla usnout .divný pocit. a zmiňuju to proto že obvykle v neděli usnout nemůžu !!! docela mě to štve protože můj týdení ritual selhal!


nechápu jak po nás někdo může chtít zaběhnout osmistovku první hodinu v pondělí !!! to se někdo musel nejspíš zbláznit nebo co. ale naštěstí sme to neběželi. jináč sme běželi trať na 60metrů (trapääs! :D, stejně by mě zajímalo od kdy se bězí 60ti metrovka *tcs* :D) mám to za 10.7 s :D .směšné. když si vezmu že Usain Bolt má 100 za
9.58 s Ha Ha !!

a teď poslouchám Metallicu a přemýšlím.
no přemýšlím tak o ničem. ¨
přemýšlím proč zrovna Suomi???
proč píšu blog(já vím tahle otázka tu zazněla už několikrat :D)
proč zrovna rock?
proč gympl?
proč hrajuu Travian na finském servru


no jo.. přemýšlím o hovnech ale co alespoň mám o čeem psát :DLii má uplně ten nejvíc nejlepší dyzajn :D ta kočka (myslím že to je v zápatí) nemá chybu :D Ha Ha! :D

jo a jen tak btw nevíš kdy začína podzim? je on 21 nebo 23 ?

fuj! jak já nesnáším párky a vuřty.!! a ještě k tomu na ohni!! ble! to sou takové ty speciální (myslím že se jim říká grylovací) párky to je takový hnus!!


ten dnešní čaj¨co sem si uvařila to byl hnus! byl málo sladký! bléé!!! nj nemám se divit když si vařím černý čaj s medem(toho medu tam nebyla ani 1 čajová lžička! :D)a nejlepší jméno má--> Lauri Johannes Markus Paavo Ylönen !!!!! :D

hovNo tytulek!!!

19. září 2009 v 15:48 | eRRoRyk
. proč se sakra musí psát ty zasrané titulky??!!!

mám uklizený pokoj. trvalo mi to asi 2 hodiny a ještě to trvá. a málem prasknul vysavač!(kecám :D)
a toho bordelu co tam bylo!!! no vlastně ještě je! a ten nápis co mám na dveřích --> ,, RADIOAKTIVNÍ MÍSTNOST" platí :D, bože tolik toksického odpadu co tam bylo a ještě je! no, škoda mluvit

mám studené nohy... dneska asi neusnu :D ale už jsem si vzala ponožky takže nějaká naděje tu je :D

je mi zima i na ledviny. že by to bylo tím krátkým tričkem, které je jenom do půlky břicha? hm, možná.

a [fejsbuk] si asi dneska neudělám. nechce se mi. možná až příští týden. hm nevím,, uvidím.

včera jsem si nemyla hlavu, bože to je pohled! :D ale co jsem to já(hm, zajímalo by mě jak budu vypadat zítra ráno) ...možná... :Dbože to okno u kterého teď sedím je tak zasrané od much a komárů! HNUS!

rodiče mi slíbili že místo té 'mapy EVROPY' mi tam dají síť (nejspíš rybářskou) na které bych pak mohla mít plagáty ( no a co že ve slově plakát se píše K mi je to jedno! ... teda píše se to tak ne? :D )!!!! totiž situace se má tak že: máme vymalovaný pokoj a otec nechce aby se na stěnu něco lepilo! a mě to hrozně sere páč ty plagáty mám jenom na zasr*ňě ( :D ) malé nástěnce propíchnuté špendlíkama ( ty plagáty jsom propíchnuté) !!!sere mě to!!!


dneska mě """dožrala """(jako nedožrala mě až tak, ale byla jsem nasranaá) Moo! no, chtěla jít do města (o to nejde že chtěla jít do města).
de o to že:
1.) neměla zjištěný autobus kterým bychom (né BYSME :D) tam dojely(o to taky až tak nejde :D )
{[(do města chtěla jet okolo tří)]}
2.) chtěla si koupit _______ (nemusíš vědět co!) v drogerii, která je otevřená v sobotu od (myslím) 8:00 do 13:00
3.)chtěla jít do Teska a tam si tu věc koupit, řekla jsem jí že tam '_______' nemají, a ikdyž by to tam měli bude to tam určitě dražší než v normální drogerii!

{[( no jo já vím o nic nešlo!! :D)]}

předchvíli jsem si kýchla! to bude z toho že mám studené ledviny!

včera večer jsem přemýšlela proč má klávesnice 2 [širfty], 2 [ctrl], 2 [entery],
2 tady tyhle---------------------->
jo a proč má 2x čísla to fakt nechápú !!!


sere mě to počasí!!! dyť už je podzim!!! ( já vím že není ale já ho mám od 1.žáří !!!) a má padat listí a ták. no nic to je stejně jedno!!!


a stejně nevím o čem mám psát !!!

pokrčily se mi stránky v 'bibli' (v 'česko-finské konverzaci' )

musím ještě vytřít hajzl a koupelku --> já nechcii!!!!!


jo a sere mě to když někdo napíše 'kdiž(když), bilo(bylo), a dobrí(jako že je něco dobré, protože normální člověk řekne: ,, to je dobrý " a né : ,, to je dobrÍ" ) JO SERE MĚ TO !!!!!

už radši končím :D

perkele!!!

18. září 2009 v 17:53 | eRRoRyk
sedím ,poslouchám RASMUSáky a nevím o čem mám psát.
proč jsem si vůbec založila blog?

nechápu.

dívam se tak na jejich video (od The Rasmus) a čtu si komentáře. najednou dostavám záchvat smíchu někdo napsal: ,,If you love them, how come you spelt the name wrong? It is The RAMSUS, not "the rassmus". " a navíc je obojí špatně! je to THE RASMUS !!! jak si to někdo může splést?!! :D nechápu. :D

asi bych měla uklidit pokoj. bo ten koberec je tak zasrany od vlasů, od různých papírků, od nějaké havěti( tím myslím ty 'rozmačkané' mouchy a komáry :D ) no prostě hnus!!! eště že počítač není v našem pokoji (jo píšu NAŠEM bydlí v něm i brácha,,, booože to je taková otrava) . stejně v té satanské místnosi uklízím jenom já takže je to vlastně ze 65% můj pokoj !!! =D
fuj a ten koš plný jakých si slupek od banánů, ohryzků, obalů od DE*I ( bráchová práce .. myslím ty DE*I)

dneska jsem dostala z chemije pjetku. kretén říkal že tu písemku budeme psát až v útery, ale psali sme ji dneska. ale řykal že kdo chce si tu známku nechá zapsat tak ať si řekne... neřekla sem si :D

sundala jsem si mapu EVROPY (asi v úterý) ze stěny. ptáš se proč??? no tak když je to mapa EVROPY tak tam sakra nemá být severní Afrika !, ale má tam být SEVERNÍ EVROPA tím myslím SKANDINÁVII !!!!! Proč to sakra výrábějí???

uuáááááá!!!!!


,,,,,, ,, Víš co je nejvíc EMO ? chleba, má dvě patky a pořád se řeže. " :D .. to je jeden komentář na youtube už nevím k jakému videu ale ... :D """


právě poslouchám :D

Et OO koskaan sanonut mulle rakas
(raakaas..)
Et ot koskaan sanonut että sä välität
(vääliitäät...)
Sä tiedät että mä tykkään susta
(minä tykkään sinustaa-aa...)
Ja että ihan millon vaan sä luokseni tulla saat

Pom, pom, pom

Mä luulin löytäneeni oman mussukkain
Sulle korvaan kuiskasin: "Hei Rakkaimpain."
Sä sanoit mulle: "Hei Pauri ystäväin.."
Katsoit silmiin ja näytit näin.

En OO koskaan sanonut sulle pahasti
(Vaan hyvästi...)
ET OO koskaan oikein ees RIIDELLYKKÄÄN
(riideltykkää...)
Mä haluaisin olla sulle enemmän
(olla sulle enemmän...)
Tiedäthän että sinusta välitän
(välitän...)


..... ne. já fakt nevím co to znamená !!!!

Ha Ha! první článek :D

17. září 2009 v 20:44 | eRRoRyk
jo, dělám si blog. ani nevím proč.

a nejvíce mě sere to, že nemám žádnou kámošku (kámoše), se kterou bych probírala Finsko, Rasmusáky nebo H.I.M.áky. jo sere mě to a přitom mojí kámoši znají nějaké nadšence ( jako já) kteří mají rádi,,, ,, Finsko !!!!


...no jo ten 'podnikatel' na obědě byl krásný :), :D


hm ... dneska po mě děda nechtěl ať řeknu 'mňau' ---> ÚSPĚCH !!!! :D ... asi proto že jsem se na televizi dívala nahoře :D

jinak v Tescu není nic nového teda až na rohlík který je za 0,90 Kč ... nechápu proč to rovnou nedají za korunu. kreténi !!!

sedím tak na zahradě, piju Red Bull (bože to je hnus a navíc se mi z toho chce spát :D ), posloucham Mika Oldfielda a najednou mi k noze spadne ožužlaný, slizský ( nevíte někdo jak se to slovo píše? :D) , fialový balon. Od psa. Řikam mu vypadni s tim balonem. On se jenom tak debilně podiva a jde pryč (i s balonem). Za chvíli přide s jabkem v hubě a žužlá ho (to jabko). Najednou se sebral vzal si zase balon a dal mi ho abych mu ho hodila. Řekla jsem mu ať si laskavě sežere to jabko. Nesežral ho! tak sem to jabko vzala a vyhodila na pole, pejsek se za ním jenom smutně díval :D


du pryč. matika volá :( ... :D