I told you never call me.

27. září 2009 v 21:45 | eRRoRyk
z té satanské rýmy mám celý nos červený a podrážděný. moje spotřeba kapesníčků zrostla tak o 95%. dneska jsem se vzbudila v 6:32 a musela jsem se napít protože mě zase škrábalo v krku a musela jsem otevřít okno protože v pokoji byl nedýchatelný vzduch.hnus.!.

dívala jsem se na Heroes {v angličtině, ale to mi nevadilo}. na čtvrtou řadu, druhý díl. docela drsné.podotýkám docela. je to takové to fajné sajens fikšn.

před obědem jsem sežrala půl pytle čipsů a po té jsem nesnědla oběd! taková nehoráznost. a z toho 100 procentního pomerančového džusu jsem měla na jazyku takové ty... no.. myslím že se tomu říka ošpice :D

dneska jsem přišla na to že když nazpívá němec písničku v němčině a pak tu samou písničku v angličtině tak je to úplný hnus! prostě (použiji slova od Lii :D) 'k zblití' !! když zpívá německy tak ať zpívá německy!!! sakra !! a né že si nazpívá písničku v angličtině to je. uáááá !!!

např: http://www.youtube.com/watch?v=mXH1bbEa5fI & http://www.youtube.com/watch?v=aCfgJB7d5GU&feature=channel [}a navíc je to video úplná 'sračka'{] a říkej si co chceš!!
bože!(neber boží jméno nadarmo) ale úplně nejvíc ze všeho mě sere že melodii OKOPÍROVALI od The Rasmus !!!

---> to nejvíc nejlepší


[blbá kvalita toho zvuku já vím :( ]
stačí když si poslechneš začátek :)

pes dneska za mou celý den dolízal, ale až tak mi to nevadilo páč mi nevnucoval ten svůj satanský balonek.uáá.
jinak už jsem udělala první sloupec do té chemie (ti kteří to mají pochopit to pochopí :D) to byl pěkný hnus!!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.