Říjen 2009

sviňa jak hnus!

31. října 2009 v 14:07 | eRRoRyk
dneska je nejspíš neděle a já sedím u počítače a nic nedělám protože nevím proč. ale asi půjdu ven s Moo. nevímkam.

sere mě brácha! on si jako myslí, že mi bude drobit v pokoji???, který jsem včera asi 2 hodiny uklízela.[?????!!!!!].

je neuvěřitelné jako může být člověk závislý na fejsbuku.

já vím říkala jsem že tu budu psát jen pár článku měsíčně ale co.

dneska je 31 října. že jo.!!( uuuuuuh! jaké to překvapivé zjištění!!!!)

šla bych do altánku. :D s Paa, Lii a Suu!!! a byli bychom tam a poslouchali Fixu.. :D joo!!! a oni by tam tančili a já bych se smála. :D

jak se dělají podmínky???? {myslím v matice}...

na hlavě mám jakýsi 'drdol' a vypadám jak ,,čínský mandar(i/y)n'' ...... jak by řekla matka. :D

psaní v bodech mě začíná bavit. :D

,,jsi chladný, vzpurný, odtažitý, nepřístupný. jsi nejchladnější muž jakého znám!" ,,chladný si řekl dvakrát chytráku!" ,,chytráku,chytráku." ,,teď si řekl 2x chytráku"

děda nemá televizi. no teda jako má ji ale nemůže se na ní dívat protože otec maluje . :D ha ha!! :D

nijak neprožívám to, že už jsem tuleně neviděla asi 2 týdny. proč taky.!

miluju ty večerní procházky se psem.!
________________________________________________________________

.......a klidně bych si zopakovala dnešek s Moo!! jako první focení v lese.zima!.záchat smíchu. pak procházka až za kostel. mezitím jsme se smály a smály....a ještě k tomu zima.nevadilo to. pak hřiště. [prý že tam budou kluci hrát fotbal.... kecy! nikdo tam nebyl! vole!]. fotbal s kšiltovkou.{:D}.!smích! . focení ovcí. :D (byly 3 :D) aaaaaaaah. musíme to zopakovat!! :D

seitsemänkymmentäviisi

27. října 2009 v 21:43 | eRRoRyk
víš, nejde to, fakt to nejde. nejde psát článek když za tebou někdo stojí.! je nakonec jedno kdo. prostě se nemůžeš soustředit, nevíš kde je jaké písmenko nebo [když už] píšeš pomalu a nebo se stydíš . ty to chceš napsat, ale nic. prostě nemůžeš. nechceš aby to viděl ten dotyčný stojící za tebou a přitom ani nevíš proč. stejně jako nechceš aby tvoji rodiče viděli co děláš na počítači, když třeba jsi na fejsbuku a dáváš tam svoje fotky a všelijaké informace. nejhorší je když máš počítač na strategicky nevýhodné pozici. tím nemyslím tvůj pokoj ale chodbu. za sebou máš ložnici od rodičů, na pravé straně okno a na levé straně máš schody. a když se najednou otevřou dveře od ložnice (ty seš zrovna na fcb), lekneš se a okamžitě přepínáš na jiné okno aby si toho někdo nevšiml. ale když za tebou stojí rodiče a ty jim ukazuješ například nějaké video, které tě pobavilo, nebo prostě něco a když už se na to podívají tak nejdou pryč, ale čekají co bude dál. co jim ještě ukážeš. řekneš:,, no tak to bylo to video" oni nic a čekají. ale na co? na to že jim ukážeš svůj profil na fejsbuku? ne oni nejspíš čekají na to až si zase začneš dělat 'to svoje' aby viděli na jaké stánky chodíš. ale ty víš jak to chodí a zajdeš si na Travian aby neměli pocit že před nimi něco skrýváš. a aby viděli že už mají jít pryč.

chci si popíjet kafíčko, někde ve Finsku....joooooo!!!

když si člověk koupí časopis, za své peníze, za seitsemänkymmentäviisi korun tak k tomu časopisu už má nějaký 'vztah'. nebo spíše má nějaký respekt a přečte ho celý, protože když do toho vložil tolik peněz tak už prostě musí. už z principu. nebo proto že se nudí a tak si koupí nějaký dobrý časopis například o hudbě, protože ty sračky jako je bulvár nebo takové ty dívčí časopisy jako je 'Bravo' atakdále, se mu prostě nechce číst, protože je to úplně čtení na hovno a nejčastější téma jsou Tokio Hotel.. Ale když je v obchodě tak se dívá i na takové ty 'dívčí' časopisy, protože co kdyby v nějakém z těch satanských časopisů byl plakát jeho oblíbené skupiny {??}. což tam nebývá, protože jsou tam právě plakáty TH a to ho dokáže naštvat.

nic.

když se člověk nudí dělá různé kraviny. třeba zkouší (ježíííš já nevím co!!) složit písničku, ne v češtině, ale v angličtině. nebo dělá různé ptákoviny a pak si z těch ptákovin zlomí nohu protože nedával pozor. a nebo nevím. tady tenhle odstavec je na hovno, prd a pendrek.

sorry for mistakes.!. :D

Miten voit?

18. října 2009 v 11:19 | eRRoRyk


tak. rozhodla jsem se. myslím že to byl čtvrtek. že nebudu psát články každý den! je to zbytečné a navíc to nikdo nečte! teda až na dvě vyjímky. takže budu psát tak 5 nebo 6 článků měsíčně. možná. kdo by taky četl takové ty kecy o ničem. jako třeba 'je mi zima na nohy, hm....... asi dneska neusnu.' a za tím je smajlík jak kdyby to bylo směšné! nebo třeba že teď poslouchám tu 'nejvíc nejlepší písničku od Muse'. už mě to sere se pořád svěřovat blogu pyčo! [mimochodem ta písnička se jmenuje 'Uprising', a je fakt nejvíc nejlepší! myslím od Muse........]

a jsem nasraná protože mi nefunguje jedna bednička!!!

nebudu tu psát že jsem se vzbudila před 3 hodinama a půl! a že v domě bylo průměrně 18° stupňů. nebo že jsem se vzbudila dříve než brácha a nebo že jsem se hodinu dívala na nejmenovanou hudební televizi a žrala jsem kukuřičné lupínky s mlíkem a neměla jsem mikinu takže mi byla zima ale tohle přece nikoho nezajímá!

a už vůbec nechápu to, proč profesoři furt říkají, že tohle učivo (to je nakonec jedno jaké, ať už je to matika, chemie, čeština.......) je jednoduché, když to skoro nikdo ze třídy nechápe! jim se to zdá být jednoduché, protože oni to studovali!!! a mají vysokou školu! která byla třeba zaměřena na matematiku!!! a nebo protože už jsou na určité škole už 3000 let a pořád si to učivo 'opakují' i se studentama. a ti studenti jsou podle nich úplně vygumovaní! 'to přece musí umět!' upozorňuju že nemyslím určité osoby!!

myslím že přestávám být závislá na fejsbuku. ale to si asi jenom myslím....

a taky koho by zajímalo že jsem se vsadila s Paa o 'něco' a prohrála jsem takže celý příští týden od pondělka do neděle budu vegetarián!(tuhle sázku jsem viděla v televizi, nebudu říkat co to v té satanské televizi bylo protože to je nakonec jedno)

asi se nechám ostříhat do hola!

asi pujdu umrznout do pokoje a poslouchat něco, nejspíš rádio,. Navíc muuj pokoj má být ten nejteplejší z celého baráku ,ale v zimě když se topí (!!!) je to asi nejstudenější pokoj. nechápu proč. je mi nanic z toho všeho ani nevím z čeho. asi pujdu zvracet. né kecám. to bych pak byla bulimička a nikdo by se se mnou nebavil. vidíš to??? proč sakra melu hovna???? ale v jednom kuse!!! perkele! chci být někde ve Finsku a dívat se na polární zář. nebo být v Helsinkách a povídat si s nějakým finem. nebo jen tak se prochzet po pobřeží a fotit! ááchchch jooo!!!

jdu se podívat do Helsinek.

pondělí

12. října 2009 v 20:12 | eRRoRyk
Měla bych se začít učit biologii. zjistila jsem to po dnešní písemce, ze které mám za 5! další pětka v deníčku. je ani né polovina října a já mám už asi 5 pětek. hmm... pěkné. nejradši bych si zakázala počítač ale nemám žádnou vůli.(myslím vůči takovým to věcem jako je pc, tv, atd.). divím se že tohle rodiče respektujou. být já moje děcko zakážu mu [??????] počítač. a nebo bych si si dovolila pc jenom na hodinu. Proč jsem věděla že ta jediná pětka ve třídě bude moje???? sere mě to protože se dá říct že propadám ze tří předmětů!!

vyletělo mi paaraatkoo z huby!! někam za skříň . perkele!!

pak mě nasral dějepisař (chápeš né?, profesor dějepisu :D) tyvoole nejen žě mi dá z písemky pětku ale on mě ještě osloví jinak než se jmenuju!!!! kurva!

,,Po Gottwaldovi byl prezident, tak třeba Tadeáš" {dějepis :D}

ale jsem ráda že jsem si pohnula s obědem (bože to byl hnus!! vole myslím že to byla křenová.......dá se to vůbec nazvat omáčka?????) a jela chlebovicema !:D! jel i on. akorát mě docela nasralo že pršelo! no o to ani tak nešlo že pršelo. šlo o to že jsem si nevzala deštník a proto jsem vypadala jako kretén! ale potěšilo mě to, že se usmál! mým směrem! (chápeš? né? :D )

měli jsme psát z matiky ale nepsali. nevím proč. teda vím on to neměl připravené takže píšeme zítra! ble,ble!

nesnáším reklamy! hlavně ty ve kterých je poměr 8 z 10 !!!!!! a né 4 z 5 !!!!!!!!vole!!!

moc se mi líbí od Lii i od Paa dyzajn! ♥ :)

ble!

11. října 2009 v 20:34 | eRRoRyk
chtěla jsem se učit matiku ale nějak na to nedošlo. nevím proč. :D možná proto že jsem líná jak veš. a to teda jsem! měla jsem si utřít zrcadlo protože je zasrané od všeho! od rozmačklých komárů, přes octomilky po nevím co.! ale komu by se chtělo! sakra!

ležela jsem a poslouchala Placebo. Battle for the sun :D překvapuje mě že zrovna plejsíbo.

chci glády!!!! moc!

jsem závislá na fejsbuku! sere mě to! protože jsem ještě nebyla na ničem tak závislá jako zrovna na fcb! achjo!achjo!

ale jsem ráda že máme zítra na devět. zaprvé nebudeme mít tělocvik a za druhé se stihnu poučit :D.možná.. jestli si na to vzpomenu :D

a Lii mi ještě dluží redbull nebo kafe! vyhrála jsem totiž sázku! :D ble! ble! :D

Ole hiljaa!

11. října 2009 v 12:16 | eRRoRyk
předevčírem asi kolem 23 hodin: Na stanici 97,4 hrajou Under The Rose od H.I.M. !!! já jsem dáseříct úplně mimo z toho, že to vůbec hrajou a tyvole brácha vytáčí číslo svým zasraným mobilem a dal ho blízko té zasrané antény!! a víš co to udělá, ne? Takové to 'tuturu, tuturu, tuturu!' já se ho ptám proč to jako udělal a on na to --> nevím!!!!! vole!!! prostě 'sviňa jak hnus'

já fakt nevím o čem mám psát!!!

včera: Cir na mě kňučí! se ptám co chce! máma otevřela dveře a ptala se ho jestli chce jít ven. on že ne (prostě kdyby chtěl jít tak skáče jak potrefený :D ). druhá možnost byla, že má hlad! :D . a taky že měl! tak jsem mu nachystala žrádlo a šla někam pryč. už nevím. asi za hodinu, to už jsem byla po večeři, a pes po mě něco chce!!! tak se ho ptám jestli chce jít ven. on začal kňučet, skákat, začal dělat voloviny. on to takhle vždycky dělá! :D .tak už jsme venku! bylo příjemných 9 stupňů. a bylo takové to krásné sychravo! a trochu mlhy :D ♥ :)

mám ráda déšť!

kdyby se Paa dozvěděla, že jsem její dlouhý článek, zarovnaný do boku bez odstavcu a ták, četla až dneska tak se asi na mě bude zlobit. ale ona se to stejně dozví. takže to je jedno. ale přečetla jsem ho! :D.

['ťamtink] --> :D :D

nějak mě zabolelo v břichu! možná to bude z hladu, páč jsem měla na snídani jen jahodový jogurt!bez rohlíku! prostě jenom jogurt a zapíjela jsem ho čajem! ten čaj byl hnusný jak. jak nevím co!

obživila jsem si laky na nehty. růžový(ani nevím proč zrovna růžový!), černý, který se už za jeden den srype!, a potom bílý lak, který se používá na 'francouzskou manikůru'. ale já jsem ten bílý lak nanesla na celou délku nehtů! vypadá to nebezpečně!!! :D


hÿva!!

9. října 2009 v 21:31 | eRRoRyk
zamilovala jsem se do jednoho SuperStaráka !!!! do Mira Šmajdy!!! protože, protože,. víš co? před chvíli zpíval písničku od H.I.M. !!!!!! Wicked Game!!! aaaa!!!! v akustické verzi! byla to krása!! ja ho prostě miluju!!!

proč 'kód' byl zase stejně oblečený jako já?? bílé tričko a rifle(modré)??? nechápu!!!

z toho zasraného dějepisu jsem dostala za 5!! já se na tu písemku učím jako hovado a pak stejně dostanu za 5! popíšu celou A5ku a stejně je to na hovno! vittu! jsem nasraná! a on mě nasral úplně nejvíc! taky se na to můžu vysrat! vole! žádný dějepis se nebudu učit a rupnu! vole!

nejde mi zapnout fejsbuk! sere mě to!

a chcu mít dlouhé vlasy! teď hned! a nemám ráda,,,, ummm no, toho víš koho né? sakra já jsem to zapoměla koho nemám ráda![no je jich sice více ale nevspomenu si na toho kterého nemám ráda právě teď!! je to k pláči!!]

navšechno se taky můžu vysrat!!! vole!

vittu :D

8. října 2009 v 17:57 | eRRoRyk
pohled na mého bývalo profesora {vittu} učitele {!!!!!}byl,,, je . nepopsatelný!! ty jeho hnusné mastné vlasy!! bože! a navíc tu matiku neuměl! kretén! Tomášek!

jsem docela zklamaná. zjistila jsem totiž, že on chodí do 5.{??} [ne to ti fakt neřeknu] a ne do 4 !!sakra!!a pak.víš co? nejel tím samým autobusem jak já!!!!a místo toho šla zase ta babina! bože!! a chtěla 'doběhnout' další babinu s tím debilním psem který vypadá jak koště!jorkšír, vole! byla jsem zklamaná! a ještě jsem!! jak to že on chodí do páte???? bože! už 'pájovatím' to snad né!! sakra!

a ještě ta zasraná hudebka co bude zítra! vittu! a navíc nechápu informatiku! a psali jsme z matiky! zase! perkele! nejradši bych se na to všechno vysrala!

proč jsem včera říkala že 'kód' bude mít dneska černé tričko?

venku je takové to pochmurno! mi se to líbí! a nelíbí se mi můj dyzajn!

poslouchám úplně nejvíc nejlepší písničku z nejlepších! Bittersweet od Apo! jak jinak, když je pochmurno ♥ :D dneska mám takovou tu 'finskou' náladu (chtěla jsem napsat náladičku ale nenapíšu to, protože je to trapné! )

přečetla jsem si Hynkův článek. :D . já nevím jak on to dělá ale mě to vždycky rozesměje :D

budu psát jenom takové krátké články protože nevím o čem mám psát :D a (!) nebo bych mohla napsat o tom jak strašně píšu na počítači a jak mě nebaví informatika a dějepis protože máme takové divné profesory! ale nebudu o tom psát protože nevím!život metalistů je těžký!

7. října 2009 v 19:32 | eRRoRyk
tak sedím na zahradě, jenom kvůli toho abych viděla ho, jak jde ze zastávky nahoru do kopce. vidím že tam někdo jde. taky jsem si všimla, že ta osoba nemá červené tričko s dlouhým rukávem ale že má jakési šedé tričko. nevadí. třeba to je mikina. už mu vidím do tváře.... ale nebyl to on!!!!!! byla jsem nasraná!!! jaj! musím si zjistit rozvrh!! :D

tyvole! tu zasranou matiku jsem dělala asi půl hodiny!!

je neuvěřitelné, jak může být člověk závislý na fejsbuku! nechápu se!

debilní esej do češtiny! sice to mám, ale vymýšlet to bylo..agrrhmnt! ... a nadpis? --> 'Fatal error'
:D

tohle je nejvíc nejlepší slovo. agrrhmnt! !! :D agrrhmnt! agrrhmnt! agrrhmnt! agrrhmnt!

a dnešek mě nasral protože je podzim a je teplo jak v létě a já kretén, rocker vole, jdu v černém! ale kdo to mohl tušit že zrovna dnešek bude tak satansky teplý!?

osmistovku uběhnu za 5 minut a 28 sekund :D
a pětistovku za 2 minuty 38(???) sekund :D

konec! agrrhmnt! :D

Aaa!Aaa!

5. října 2009 v 19:41 | eRRoRyk
dneska jsem viděla 'podnikatele' sedícího na zastávce. teda myslím že to byl on :D měl černé tričko s nějakým nápisem. no nevím.

Lauri Ylönen a Anette Olzon nazpívali písničku která je úplně!!!Aaa!!! nejvíc , nejvíc ..... aaaaaaa! prostě:

ps: změnila bych zpěvačku!

aaaaa!!!!!! přišla jsem na to až moooooc pozdě!!

na večeři jsem měla špagety a nějakou sračkou :D ale dalo se to. no ... nesnědla jsem to protože jsem neposlechla mámu a vzala si takový ten čokoládový bonbon :D

dneska jsem ladila s 'čárovým kódem' :D a viděla jsem ho jako první :D

neděle

4. října 2009 v 20:17 | eRRoRyk
sedím v županu, zděděném po tátovi, nudím se a poslouchám Edguy. dala bych si černýáý čaj se medem ale nechce se mi ho vařit {:P}. jo jsem lína jak veš ale co. mi to nevadí.

,,Jak se jmenuje
to slovo?... to na a. jooo už vím, ironie" :D

v našem pokoji je už zase bordel! jak jsem dneska dělala úkol do matiky na zemi našla jsem pecku od jabka! teda myslím že to byla pecka. :D a ten chudák koš, který je proutěný, už je zase plný jakých si hovadin! myslím tím ohryzky , slupky od banánů, obaly od tyčinek......... a přitom to je koš na papíry!!!

,,Sviňa jak hnus!"

dneska máme v baráku až moc teplo - 21°C !!!

sere mě že musíme zítra mít tělocvik první hodinu! a pak mě ještě sere to, že zítra píšeme dvě písemky (z dějepisu a biologie), z tak ,.., kreténských předmětů. no dějepis odhaduju tak na 3 a bio tak na 4!!

no nic, du se učit! protože já jsem ten největší šplt!(čti dětským hlasem, pokud víš jak to myslím :D )

:D

boom boom pow

3. října 2009 v 19:56 | eRRoRyk
štípou mě oči! jak hovado ale! to je asi z té cibule co tam máma krájela.

chci se podívat na nějaký dobrý film ale v televizi nic není a dívídíček máme málo. sere mě to!

vzbudila jsem se v 8:39 a to jsem si myslela že je dobrých 10 hodin! nechtělo se mi vstávat (chtěla jsem napsat vztávat :D ) ale nakonec jsem vstanula.

chtěla jsem se dívat na Stahovák.nestihla jsem to. bla u mě kámoška. ale to nevadí protože jsem stihla Sabotáž!!! nejvíc nejlepší český seriál{???}

líbí se mi můj dyzajn :D

nechápu proč máme nastavené na foťáku datum!! vždycky to vypínám ale pak mě všichni zdrbou a ptají se proč to tam není.sakra.!

sere mě ta televize!!

vole vole vole

2. října 2009 v 19:50 | eRRoRyk
tyvole je normální aby člověk šel v sukni v 5°C ??? a po té seděl ve škole která měla průměrných 19°C ?? není že? ale někdo jako já(člověk který zásadně nenosí sukně, protože mu sukně přijde jako nepraktické oblečení ve kterém je člověku buď zima (v zimě) a nebo horko (v létě). :D .

je mi zima a nudím se. něco bych podnikla. problém je že nevím co. a nevím s kým. je to k pláči

Paa dneska pozdravil 'nejdosažitelnější cíl'. bla z toho úplně hotová. ale nejvíc nejlepší bylo jak se jí třepaly kolena :D to jsem ještě neviděla :D

sedím a jím hroznové víno. mňam. a už se těším na Top Gear !! já vím je to o autech ale co. stejně v televizi nic jiného není! a po tom se budu dívat asi na Heroes a nebo na X-mana dvojku . uvidím. podle situace.

je mi zima na nohy a ruce! asi to nevydržím! doma máme tak 18°C !!!

teď jsem snědla nahnilé hrozno! fůj!!!

n_n

1. října 2009 v 21:28 | eRRoRyk
dneska jsem si ověřila fakt že rak(jako znamení) je citlivé povahy.

dneska mám den blbec! všichni!, všichni furt něco mají!Lii a Paa se mi smály kvůli včerejšku(ale to je , jako.., no taky bych se smála.) ALE jako dneska mě fakt nasral Suu a to tím že mi řekl že jsme si s Baa podobné (předpokládám že myslel vzhled..protože kdyby myslel povahu tak bych ho musela zabít! to by mě teda silně urazil!) !!! vůbec nechápu jak na to mohl přijít! vždyť, vždyť. to je úplně něco jiného!!! a říkal že by to bylo něco kdybychom byly ségry! ja na něho tak čumím jestli si nedělá srandu. tyvole tyvole tyvole !!
pak, je čeština a.. no prostě normálka jako vždy ALE dřevorubec chtěl vědět kdo je to ( nebo jestli tu je. teď nevím.) -------- -------. tak se přihlásím. dřevorubec podezřele přichází a........ začne se mi omlouvat za to že nepoznal, že jsem si do sešitu napsala výslovnost!!! totiž. v sešitě mám napsané: """reflexivní [refleksívní]""" tu výslovnost jsem si tam napsala proto že se to jinak píše a jinak vyslovuje. ale on mi tu výslovnost 2x podtrhnul a napsal mi za to 3 otazníky které pak škrtnul a ještě mi tam napsal ,, Mea culpa! " (myslím že říkal že to je latinsky a znamená to 'Moje chyba!') awww !!! tyvole! (místo tyvole jsem chtěla napsat tylove :D )

jeli jsme já a máma do obchodu. jako prví jsme jeli do obchodu s botami. chtěla jsem takové ty které vypadají jako glady ale jsou to 41!! a né 39!! jsem nasraná! pak jsme asi 15 minut jeli zpátky. do Tesca . tam jsme byli asi jednu a pul hodiny (ale to je jedno) koupili jsme zase velké hovno! žrádlo! ale co. říkala jsem matce ať už jde!
Doma. jsem nasraná protože prostě jsem a táta mě ještě dožral. byla to kravina ale dožralo mě to! sakra!!