Miten voit?

18. října 2009 v 11:19 | eRRoRyk


tak. rozhodla jsem se. myslím že to byl čtvrtek. že nebudu psát články každý den! je to zbytečné a navíc to nikdo nečte! teda až na dvě vyjímky. takže budu psát tak 5 nebo 6 článků měsíčně. možná. kdo by taky četl takové ty kecy o ničem. jako třeba 'je mi zima na nohy, hm....... asi dneska neusnu.' a za tím je smajlík jak kdyby to bylo směšné! nebo třeba že teď poslouchám tu 'nejvíc nejlepší písničku od Muse'. už mě to sere se pořád svěřovat blogu pyčo! [mimochodem ta písnička se jmenuje 'Uprising', a je fakt nejvíc nejlepší! myslím od Muse........]

a jsem nasraná protože mi nefunguje jedna bednička!!!

nebudu tu psát že jsem se vzbudila před 3 hodinama a půl! a že v domě bylo průměrně 18° stupňů. nebo že jsem se vzbudila dříve než brácha a nebo že jsem se hodinu dívala na nejmenovanou hudební televizi a žrala jsem kukuřičné lupínky s mlíkem a neměla jsem mikinu takže mi byla zima ale tohle přece nikoho nezajímá!

a už vůbec nechápu to, proč profesoři furt říkají, že tohle učivo (to je nakonec jedno jaké, ať už je to matika, chemie, čeština.......) je jednoduché, když to skoro nikdo ze třídy nechápe! jim se to zdá být jednoduché, protože oni to studovali!!! a mají vysokou školu! která byla třeba zaměřena na matematiku!!! a nebo protože už jsou na určité škole už 3000 let a pořád si to učivo 'opakují' i se studentama. a ti studenti jsou podle nich úplně vygumovaní! 'to přece musí umět!' upozorňuju že nemyslím určité osoby!!

myslím že přestávám být závislá na fejsbuku. ale to si asi jenom myslím....

a taky koho by zajímalo že jsem se vsadila s Paa o 'něco' a prohrála jsem takže celý příští týden od pondělka do neděle budu vegetarián!(tuhle sázku jsem viděla v televizi, nebudu říkat co to v té satanské televizi bylo protože to je nakonec jedno)

asi se nechám ostříhat do hola!

asi pujdu umrznout do pokoje a poslouchat něco, nejspíš rádio,. Navíc muuj pokoj má být ten nejteplejší z celého baráku ,ale v zimě když se topí (!!!) je to asi nejstudenější pokoj. nechápu proč. je mi nanic z toho všeho ani nevím z čeho. asi pujdu zvracet. né kecám. to bych pak byla bulimička a nikdo by se se mnou nebavil. vidíš to??? proč sakra melu hovna???? ale v jednom kuse!!! perkele! chci být někde ve Finsku a dívat se na polární zář. nebo být v Helsinkách a povídat si s nějakým finem. nebo jen tak se prochzet po pobřeží a fotit! ááchchch jooo!!!

jdu se podívat do Helsinek.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.