Ole hiljaa!

11. října 2009 v 12:16 | eRRoRyk
předevčírem asi kolem 23 hodin: Na stanici 97,4 hrajou Under The Rose od H.I.M. !!! já jsem dáseříct úplně mimo z toho, že to vůbec hrajou a tyvole brácha vytáčí číslo svým zasraným mobilem a dal ho blízko té zasrané antény!! a víš co to udělá, ne? Takové to 'tuturu, tuturu, tuturu!' já se ho ptám proč to jako udělal a on na to --> nevím!!!!! vole!!! prostě 'sviňa jak hnus'

já fakt nevím o čem mám psát!!!

včera: Cir na mě kňučí! se ptám co chce! máma otevřela dveře a ptala se ho jestli chce jít ven. on že ne (prostě kdyby chtěl jít tak skáče jak potrefený :D ). druhá možnost byla, že má hlad! :D . a taky že měl! tak jsem mu nachystala žrádlo a šla někam pryč. už nevím. asi za hodinu, to už jsem byla po večeři, a pes po mě něco chce!!! tak se ho ptám jestli chce jít ven. on začal kňučet, skákat, začal dělat voloviny. on to takhle vždycky dělá! :D .tak už jsme venku! bylo příjemných 9 stupňů. a bylo takové to krásné sychravo! a trochu mlhy :D ♥ :)

mám ráda déšť!

kdyby se Paa dozvěděla, že jsem její dlouhý článek, zarovnaný do boku bez odstavcu a ták, četla až dneska tak se asi na mě bude zlobit. ale ona se to stejně dozví. takže to je jedno. ale přečetla jsem ho! :D.

['ťamtink] --> :D :D

nějak mě zabolelo v břichu! možná to bude z hladu, páč jsem měla na snídani jen jahodový jogurt!bez rohlíku! prostě jenom jogurt a zapíjela jsem ho čajem! ten čaj byl hnusný jak. jak nevím co!

obživila jsem si laky na nehty. růžový(ani nevím proč zrovna růžový!), černý, který se už za jeden den srype!, a potom bílý lak, který se používá na 'francouzskou manikůru'. ale já jsem ten bílý lak nanesla na celou délku nehtů! vypadá to nebezpečně!!! :D

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.