pondělí

12. října 2009 v 20:12 | eRRoRyk
Měla bych se začít učit biologii. zjistila jsem to po dnešní písemce, ze které mám za 5! další pětka v deníčku. je ani né polovina října a já mám už asi 5 pětek. hmm... pěkné. nejradši bych si zakázala počítač ale nemám žádnou vůli.(myslím vůči takovým to věcem jako je pc, tv, atd.). divím se že tohle rodiče respektujou. být já moje děcko zakážu mu [??????] počítač. a nebo bych si si dovolila pc jenom na hodinu. Proč jsem věděla že ta jediná pětka ve třídě bude moje???? sere mě to protože se dá říct že propadám ze tří předmětů!!

vyletělo mi paaraatkoo z huby!! někam za skříň . perkele!!

pak mě nasral dějepisař (chápeš né?, profesor dějepisu :D) tyvoole nejen žě mi dá z písemky pětku ale on mě ještě osloví jinak než se jmenuju!!!! kurva!

,,Po Gottwaldovi byl prezident, tak třeba Tadeáš" {dějepis :D}

ale jsem ráda že jsem si pohnula s obědem (bože to byl hnus!! vole myslím že to byla křenová.......dá se to vůbec nazvat omáčka?????) a jela chlebovicema !:D! jel i on. akorát mě docela nasralo že pršelo! no o to ani tak nešlo že pršelo. šlo o to že jsem si nevzala deštník a proto jsem vypadala jako kretén! ale potěšilo mě to, že se usmál! mým směrem! (chápeš? né? :D )

měli jsme psát z matiky ale nepsali. nevím proč. teda vím on to neměl připravené takže píšeme zítra! ble,ble!

nesnáším reklamy! hlavně ty ve kterých je poměr 8 z 10 !!!!!! a né 4 z 5 !!!!!!!!vole!!!

moc se mi líbí od Lii i od Paa dyzajn! ♥ :)
 


Komentáře

1 paa. | Web | 12. října 2009 v 21:52 | Reagovat

máš ale štěstí že tě pan profesor dějepisář oslovil zrovna pavlo. ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.