seitsemänkymmentäviisi

27. října 2009 v 21:43 | eRRoRyk
víš, nejde to, fakt to nejde. nejde psát článek když za tebou někdo stojí.! je nakonec jedno kdo. prostě se nemůžeš soustředit, nevíš kde je jaké písmenko nebo [když už] píšeš pomalu a nebo se stydíš . ty to chceš napsat, ale nic. prostě nemůžeš. nechceš aby to viděl ten dotyčný stojící za tebou a přitom ani nevíš proč. stejně jako nechceš aby tvoji rodiče viděli co děláš na počítači, když třeba jsi na fejsbuku a dáváš tam svoje fotky a všelijaké informace. nejhorší je když máš počítač na strategicky nevýhodné pozici. tím nemyslím tvůj pokoj ale chodbu. za sebou máš ložnici od rodičů, na pravé straně okno a na levé straně máš schody. a když se najednou otevřou dveře od ložnice (ty seš zrovna na fcb), lekneš se a okamžitě přepínáš na jiné okno aby si toho někdo nevšiml. ale když za tebou stojí rodiče a ty jim ukazuješ například nějaké video, které tě pobavilo, nebo prostě něco a když už se na to podívají tak nejdou pryč, ale čekají co bude dál. co jim ještě ukážeš. řekneš:,, no tak to bylo to video" oni nic a čekají. ale na co? na to že jim ukážeš svůj profil na fejsbuku? ne oni nejspíš čekají na to až si zase začneš dělat 'to svoje' aby viděli na jaké stánky chodíš. ale ty víš jak to chodí a zajdeš si na Travian aby neměli pocit že před nimi něco skrýváš. a aby viděli že už mají jít pryč.

chci si popíjet kafíčko, někde ve Finsku....joooooo!!!

když si člověk koupí časopis, za své peníze, za seitsemänkymmentäviisi korun tak k tomu časopisu už má nějaký 'vztah'. nebo spíše má nějaký respekt a přečte ho celý, protože když do toho vložil tolik peněz tak už prostě musí. už z principu. nebo proto že se nudí a tak si koupí nějaký dobrý časopis například o hudbě, protože ty sračky jako je bulvár nebo takové ty dívčí časopisy jako je 'Bravo' atakdále, se mu prostě nechce číst, protože je to úplně čtení na hovno a nejčastější téma jsou Tokio Hotel.. Ale když je v obchodě tak se dívá i na takové ty 'dívčí' časopisy, protože co kdyby v nějakém z těch satanských časopisů byl plakát jeho oblíbené skupiny {??}. což tam nebývá, protože jsou tam právě plakáty TH a to ho dokáže naštvat.

nic.

když se člověk nudí dělá různé kraviny. třeba zkouší (ježíííš já nevím co!!) složit písničku, ne v češtině, ale v angličtině. nebo dělá různé ptákoviny a pak si z těch ptákovin zlomí nohu protože nedával pozor. a nebo nevím. tady tenhle odstavec je na hovno, prd a pendrek.

sorry for mistakes.!. :D
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.