vittu :D

8. října 2009 v 17:57 | eRRoRyk
pohled na mého bývalo profesora {vittu} učitele {!!!!!}byl,,, je . nepopsatelný!! ty jeho hnusné mastné vlasy!! bože! a navíc tu matiku neuměl! kretén! Tomášek!

jsem docela zklamaná. zjistila jsem totiž, že on chodí do 5.{??} [ne to ti fakt neřeknu] a ne do 4 !!sakra!!a pak.víš co? nejel tím samým autobusem jak já!!!!a místo toho šla zase ta babina! bože!! a chtěla 'doběhnout' další babinu s tím debilním psem který vypadá jak koště!jorkšír, vole! byla jsem zklamaná! a ještě jsem!! jak to že on chodí do páte???? bože! už 'pájovatím' to snad né!! sakra!

a ještě ta zasraná hudebka co bude zítra! vittu! a navíc nechápu informatiku! a psali jsme z matiky! zase! perkele! nejradši bych se na to všechno vysrala!

proč jsem včera říkala že 'kód' bude mít dneska černé tričko?

venku je takové to pochmurno! mi se to líbí! a nelíbí se mi můj dyzajn!

poslouchám úplně nejvíc nejlepší písničku z nejlepších! Bittersweet od Apo! jak jinak, když je pochmurno ♥ :D dneska mám takovou tu 'finskou' náladu (chtěla jsem napsat náladičku ale nenapíšu to, protože je to trapné! )

přečetla jsem si Hynkův článek. :D . já nevím jak on to dělá ale mě to vždycky rozesměje :D

budu psát jenom takové krátké články protože nevím o čem mám psát :D a (!) nebo bych mohla napsat o tom jak strašně píšu na počítači a jak mě nebaví informatika a dějepis protože máme takové divné profesory! ale nebudu o tom psát protože nevím!


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.