Prosinec 2009

Woo!!!

29. prosince 2009 v 11:39 | eRRoRyk
jo jsem lína jak veš. a mohla jsem tě informovat dříve ale to je jedno. vždyť teďkom píšu.! tak.!!! čím bych začala? tak jo vezmu to den po dni. :D dvacátéhočtvrtého (to byl ježíšek že?) absolutně jsem s ničím nepomohla což se mi nestávalo třeba minulý rok to jsem ještě byla slušné děvče a pomáhala skoro se vším ale teď, .... *ts* nikdo po mě nic nechtěl!! :D a dostala jsem 'HIMácké' tričko (je mooc pěkné a zrovna ho mám na sobě :D) pak ještě jedno tričko britskou vlajkou na které je znak anarchie (jo vím je to napsané kreténsky ale co :D) taky moc pěkné. pak mikinu( měkkkká, teplá, sportovní[vůbec nevím proč], světlemodrá.....), peněženku(mi se třeba vůbec nelíbí, matka o tom ještě neví, a nic se mi do ni nevleze!!), povlečení na peřinu(je mooc pěkné!).. a už nevím co. :D dvacátéhopátého šli jsme na 'bowling' s rodinou. (Hahaa!!) prohrávala jsem. jako vždy. ale mi je to jedno.! jo a ta baba co nás obsluhovala byla pěkně nasraná.! nedivím se. na boží hod v práci.!! ha haa na hovno!! :D dvacátéhošestého jsem strávila asi 11 hodin díváním se na filmy! je to docela hnus! ale když je nuda a venku není sníh tak co chceš dělat?

,,Na začátku všeho byla kostka" jestli si neviděl 'transformers' tak to nepochopíš! :D byla to docela sranda! :D

27. jsem se podívala i na trans. dvojku. je to blbost ale když nemáš co dělat... pak nevím co jsem dělala. fakt nevím . 28. jsem dostala nápad!(panebože to snad né!) a to takový že ke všem skupinám které poslouchám (nebo respektive které znám [no spíš které poslouchám :D]), si najdu jejich členy a ty se naučím! strávila jsem u toho asi hodinu. ale to těch skupin není moc které poslouchám a Lii mě navedla na jednu dost dobrou skupinu --> Lostprophets [?????] jsou dost dobří.a ani nevím co je to za styl :D ale ty některé názvy těch písniček jsou směšné :D

a vůbec se mi nelíbí můj dyzajn. ale když já nevím jaký bych udělala.

Dívala jsem se na film v estonštině s čínskýma titulkama. ale pochopila jsem ho. překvapivé že?. mě to taky překvapuje. ale bylo to hodně drsné.! jo a ten film se jmenoval KLASS . je to film o šikaně a ták.! ale je to fakt hnus obzvláště ke konci. to bys musel vidět víš.

já třeba někdy vůbec nevím co si mám dát ke snídani. v ledničce i ve špajzu je toho sice hodně ale né to co bych chtěla. jsem marná. vím to. :D no a co.

na 'jaře' zdobíme stromeček.!

23. prosince 2009 v 14:01 | eRRoRyk
sere mě to sakra!! proč není sníh?? protože to tak někdo chtěl??!! ale kdo to může chtít?!!! chci do Finska!! tam mají alespoň sníh!! achjoo!!!já chci sníh!! jinak to prostě nejsou Vánoce! noták je normální aby v prosinci bylo 8 stupňů?!!! není! tak proč?? kurva!! a ke všemu ten zasaný vítr! kdo se má kurva vyspat když mu vítr tříská do okna, které navíc netěsní??? doprdeleprácekurvasakra!

těším se na dnešní půlnocapětminut. (na dvojce :D myslím) a pak se těším na 26.12., bude Joulutarina :D film... Finsky... ♥

brácha zdobí strom (nebudu psát stormeček protože to zní buzerantsky!). asi bych mu měla jít pomoct, ale mi se nechce. ale stejně asi pujdu. protože nevím proč.! hááá! rozbil baňku. :D těším se na 24 večer! protože se 'mám na co těšit' říkala matka. no tak to nevím na co bych se měla jako těšit. :D vůbec nic mě nenapadá! a navíc jsem letos nehledala dárky takže to pro mě bude dáseříct velké překvapení. :D

matka rozbila baňku! asi tam půjdu a rozbiju taky jednu aby jim to nebylo líto.! :D

matka si koupila cédéčko majkla 'g s háčkem'eksna. (doufám že víš koho myslím. :D) vůbec nechápu proč je na něm například ejkon! nebo fer'g s háčkem'í. panebože. teď to hraje. jéééj!!

ta palestina je úplně nejvíc nejlepší!!!

jdu zdobit strom! :D

tuturu!

19. prosince 2009 v 13:43 | eRRoRyk
včera jsem měla po dlooouhé době kafe. asi po pěti dnech. no a co. pro mě to dlouhá doba je.!! ale dala jsem si ho pozdě. chápeš né?!! asi ne že. dala jsem si ho kolem pěti hodin. asi si říkáš že to není až tak pozdě na kafe ale je. záleží jak silné si ho uděláš.! když si dáš jenom 2 čajové lžičky tak to je v pohodě. ale když si dáš 4 čajové lžičky tak do dvanácti neusneš.! ne fakt ne. matka mi ještě říkala že z toho zkolabuju [!!!] ptala jsem se proč bych z toho měla jako zkolabovat. řekla že se tím mění tlaky v těle. hm.. měla pravdu. ale tím neříkám že jsem zkolabovala. ale že se mi semtam zatočila hlava. :D

mě by třeba nenapadlo že tady tohle ---> \m/ by mohlo něco znázorňovat. :D no jo jsem nevzdělanec, a používám to furt

stahovák a sabotáž jsou asi nejlepší sobotní pořady.!! prostě proto!! :D

chci umět hrát na nějaký hudební nástroj.!! buď na bicí nebo na kytaru! totálně nechápu jak jemožné že skoro všichni lidi v mém okolí hrajou na hudebí nástroj!! proč já na nic nehraju?!!! teda neříkám že jsem nikdy na nic nehrála ale stejně. jo jen tak mimochodem hrála jsem na flétnu {[ :D :D :D]} v první třídě. a matka to na mě furt vytahuje když jí říkám že chci hrát na bicí.!! ,,nooo, teď si mohla hrát na flétnu...." doprdele!!!! ale flétna je úplně nejhorší (ne není uplně nejhorší ale to je jedno!!!) nástroj který může být!! sakra!!! proč zrovna já?!!!! proč me rodiče nikdy netlačili do žádného hudebního nástroje?!!! sere mě to!!!

la la la la la.!! vole! sakra! a nevím co!!

nechápu matiku. ikdyž bych ji měla chápat (to je snad pochopitelné, že?!! :D) proč mi nejde logika??? hm.. teď jak nad tím přemýšlím... ani se nedivím proč mi nejde. ha ha haaa!! a zrovna logika . ridiculous!!!! já a logika! ha!

...Let the fire show you what is right... ♥

poslední dobou zjišťuju že vůbec neumím stahovat hudbu!!! a taky zjišťuju že znám úplně málo stránek, například weboých shopů! hm.. vadí mi to. ale nevadí mi to jakože aarghmt!!! ale stejně!

__________________________________________________
po obědě

pod stolem leží moje nové číny.! :D vypadají dobře ale já chodím v těch starších.! jsou sice děravé ale to nevadí! jsou lepší!! a alespoň se mi v nich nespotí nohy! :Dchtěla bych se dodívat na ten film který nevím jak se jmenuje.!! ale vím že jsme se na něho divali v angličtině. ( anglicky s titulkama)

nesnáším když mi odumře noha!! znáš ten pocit??!!! ne?? buď rád!! :D ale je to docela sranda! :D hihi! :D

asi za 5 minut je sabotáž! jdu se koukat.... joooo a po tom jsou [simsni]. oblíbený seriál dřevorubce.! panebože to je takový....!!!

a v neděli se mi vůbec nechce na bruslák! ale půjdu! ...,,,,možná....!!

panda.

16. prosince 2009 v 18:23 | eRRoRyk
nevím proč ten titulek

takhle moc dlouho jsem nečetla blog od paji a lindy. sere mě to protože já si to chci přečíst ale nemám na to čas a to mě sere! nebo spíš to nestíhám sledovat! a navíc to jsou takové dlouhé články. jako čas by se asi našel, ale jsem asi (nechápu proč píšu asi :D) lína jak veš! jo jsem no a co! sakra! a vůbec neumím tu zasranou matiku! ze které zítra píšeme písemku! kurva! {nezapomeň na 'zvučné er'} :D jo a taky neumím slovíčka do angličtiny. no a co. ježiš! zítra asi dostanu 5plus(což je 4mínus) z fyziky. jo vím proč. neučím se.! ale komu by se sakra chtělo?? když jsou ty Vánoce...'kreténský úsměv' [doufám že víš kde ho máš dát......ten úsměv samozřejmě] ale já toho profesora stejně nepochopím.proč nám neříka kdy máme psát písemku?!!!!

mám koupený dárek pro a pro. jo :) ten druhy by měl dojít zítra. :) [debilní smájlík].

achjooo!!! (nevím proč to tu píšu.)

jo dneska jsem potkala bratránka. :D :D no jo a víš u koho?? to by tě snad nenapadlo. (no mě by to teda nenapadlo :D) u ortodontky.!!! :DD hááá! to je ale prdel co?? já vím že není ale to je jedno. musela jsem to tu zmínit.

kurvadoprdelesakrasakra!! teď jsem zjistila.(teda zjistili to rodiče ale to je jedno.) že nejnovější album od H.I.M. nevýjde 14.2.2010 ale 8.2.2010 !!!!!!proč?? sakra! sakra! já jsem se poprvé těšila na Valentýna! proč mi to dělají?? <{[(ale já tomu stejně nevěřím!! to mi přece nemohli udělat!!)]}> -->> :( <<--

a taky mě sere proč Hey změnili dyzajn! ten předtím byl lepší!!! sakra! proč?? vždyť se v tom nikdo nevyzná. nebo snad jo??

mám hlad! sakra!

proč furt sakruju?? nevím proto že mě to baví.! sakra!

sakra!

jo jasně tahle krátkých udělám ještě dalších 6 odstavců a bude to 'nejlepší' protože to bude vypadat jako takhlemocdlouhý článek. jo jasně! ne neudělám to. protože nechci!

na cinemě je fakt dobrý seriál. jmenuje se 'Love Monkey' myslím. a je nejlepší! protože je o hudebním byznysu.!! aaah! já bych tak moc chtěla být bohatá a slavná! ne nechtěla. hm...ikdyž.!

hm... tak konec ne?

ty nikdy nic nevíš!

6. prosince 2009 v 15:12 | eRRoRyk
tennis je 'takhlemoc' divná hra. jako né že by byla divná ale já to uplně vůbec nechápu. ale je to sranda jak se díváš na to v televizi. ta atmosféra. a nejvíce se mi líbi ,když začnou hrát, tak celé obecenstvo najednou ztichne...aaah! je to pěkné.sranda je když ti hráči vdávájí takové ty směšné zvuky když odpinkavají míček ! :D takové to 'ahhhhh' .. :D hlavně [Nadal] nebo jak se jmenuje. :D (v pátek hrál Nadal s Berdychem, zvuky vydával jenom španěl. :D)

víš že ta nová písnička od H.I.M. je úplně nejvíc nejlepší??!!! ona je tááák!!!!! 'Heartkiller' to je tak dokonalá písnička! přehrává se mi pořád dokola a dokola a dokola..... ale sere mě ten text je těžký :( . bude mi zase dlouho trvat než se ho naučím. ale já se ho naučím! a budu se smát! ne nebudu.

když jsem se včera dívala na Gladiátora tak jsem se zase málem rozbrečela.! [:D] ten konec je tak dojemný! :D podle mě je to nejlepší historický film! jo! vím že jsem všechny historické filmy neviděla ale to je jedno! on je prostě nejlepší. akorát mě sraly ty reklamy! nesnáším to. a Prima COOL je nejlepší ,protože má nejkratší reklamy, vždycky tak maximálně 5.! fakt.! a normální Prima jich má tak miliooon!!

už jsi někdy viděl takovou tu pixlu od 100 tictacu? :D ne? tak se na to zajdi podívat do obchodu! je to sranda! a těch bonbónků je tam fakt 100 :D a ve škole zase budou všichni pomně chtít 'jeden' , ale já už jsem je všechny omatlala když jsem je počítala. :D . jo a bílé jsou nejlepší! ale neříkám že ty oranžové jsou špatné ale ... bíle jsou lepší. jo a ty 'Mega' lentilky nebo jak se jmenujou jsou tvrdé jako hovado!!! ale jsou to lentilky. :D............hmm ,,, pěkný název pro bonbony. :D

ještě pořád jsem nepřečetla ten hynkův článek který napsal 10.11.!!! :D jsem líná to přečíst. ale já to chci přečíst¨, protože mám ráda ty jeho kecy! ale ono to nejde protože je to moc dlouhé.! :D

z toho článku čiší dobrá nálada, vnímáš to taky?? tolik smajlíků, tolik jsem jich snad v žádném článku nenapsala. ale co je to pravda že mám dobrou náladu. nemívám ji často. víš to. :D

musím se učit biologii.! nechce se mi ale přece z té písemky v pondělí nedostanu zase za 5. rodiče se děsí 'dopisu', no já taky. ale můžu za to že máme toho nejnudnějšího profesora na světě??

víš jak vypadá taková ta světlemodrofialová barva??? doufám že víš. ta je hnusá že??

uklidila jsem si pokoj.! hned je to tam hezčí! 'ještě aby nebyo !!)__jenom shrnu co tam bylo. takže: na koberci asi dvoucentimetrová vrstva 'nevímčeho' , spíš všeho. [:D], pod postelí jsem měla centimetrovou vrstvu prachu, asi 3 sklenice, jednu misku s dorbkama, plesnivou svačinu z úterka(mimochodem byla teplá, nevím proč. :D), a pak tuny a tuny prachu. uklízeja jsem v roušce. směješ se?(já vím že ne ale to je jedno) jen se směj. ale přece nebudu dýchat ten prach ne?? jo a nechápu proč máme v baráku 23,5°C !!! nazdechnutí!!

na můj vkus je to dlouhý článek, no oproti minulému asi jo. :D

já jsem ještě něco chtěla,. ale problém je že už si to nepamatuju. jééj, vůbec nevím. to je jedno. tak třeba příště. :D ( nechápu proč jsem teď napsala toho smajlíka :D) jo... na oběd jsem měla svíčkovou se šlehačkou, brusinkami a citrónem :D moje matka ji má nejlepší na světě (svíčkovou) :D.

chci kafe a chci do Finska!! hned teď. asi si to kafe fakt dám, a při tom budu myslet na Finsko.. jo.. :D

kurvadoprdelesakrasakrasakra!!!!! ještě nemám přečteného toho zasraného Gilgameše!! VITTU!!! musím to dočíst, nebo spíše doposlechnout a srovnat s wiki.. :D tak jo.

laduifzh

2. prosince 2009 v 20:23 | eRRoRyk
no tak si zajdu do kina no.. .neumím lhát svým rodičům. prostě to nejde. nevím proč. a teď mě to celkem sere. no ikdyž. já nevím. ale ta moje upřímnost mě jednou zabije. ale stejně..... NAJEDNOU!!! chybí jim člověk a oni nechcou doplácet. :D dnešek je den na hovno! a rozhovor s ním byl zvláštní. a oni jsou vůbec takoví divní. a jsou to 'nevímco'!!!! hlavně že všechny umyjou minerálkou. sladkou!! vůbec nevím o čem mám psát. deer má stejné písmo jako já. překvapuje mě to, protože takové písmo nemá nikdo. každý řádek jinak. hihihi! :D já se takhlemoc těším na 14.2.2010!!! to je snad poprvé co se těším na Valentýna!!! :D musím mít to cédéčko!!! ta písnička.. spíš ten kousek té písničky . :D . je tak......tak aaaaah!!!! štve mě když jde Fox za mnou. proč nikdy nejde přede mnou?? sakráá!!já mám ale problémy :D vůbec nevím jaké dárky mám koupit. je to docela dilema!! ( já jsem si vždycky myslela že 'dilema' se píše s tvrdým y) [:D].... nechce se mi tu psát. doufám že Martin nenapíše nějaký dlouhý článek. protože jsem lína to přečíst. Miro je nejlepší!!!! :D ♥ jooo a ... doprdele teď jsem to zapomněla!!! kurva!!!!! já jsem tak strašně zapomnětlivá!!! mám něco zjistit dědkovi nějakou poušť už nevím jak se jmenovala! :D je to směšné! :D tak a končím! :D

nakemiin!!