ty nikdy nic nevíš!

6. prosince 2009 v 15:12 | eRRoRyk
tennis je 'takhlemoc' divná hra. jako né že by byla divná ale já to uplně vůbec nechápu. ale je to sranda jak se díváš na to v televizi. ta atmosféra. a nejvíce se mi líbi ,když začnou hrát, tak celé obecenstvo najednou ztichne...aaah! je to pěkné.sranda je když ti hráči vdávájí takové ty směšné zvuky když odpinkavají míček ! :D takové to 'ahhhhh' .. :D hlavně [Nadal] nebo jak se jmenuje. :D (v pátek hrál Nadal s Berdychem, zvuky vydával jenom španěl. :D)

víš že ta nová písnička od H.I.M. je úplně nejvíc nejlepší??!!! ona je tááák!!!!! 'Heartkiller' to je tak dokonalá písnička! přehrává se mi pořád dokola a dokola a dokola..... ale sere mě ten text je těžký :( . bude mi zase dlouho trvat než se ho naučím. ale já se ho naučím! a budu se smát! ne nebudu.

když jsem se včera dívala na Gladiátora tak jsem se zase málem rozbrečela.! [:D] ten konec je tak dojemný! :D podle mě je to nejlepší historický film! jo! vím že jsem všechny historické filmy neviděla ale to je jedno! on je prostě nejlepší. akorát mě sraly ty reklamy! nesnáším to. a Prima COOL je nejlepší ,protože má nejkratší reklamy, vždycky tak maximálně 5.! fakt.! a normální Prima jich má tak miliooon!!

už jsi někdy viděl takovou tu pixlu od 100 tictacu? :D ne? tak se na to zajdi podívat do obchodu! je to sranda! a těch bonbónků je tam fakt 100 :D a ve škole zase budou všichni pomně chtít 'jeden' , ale já už jsem je všechny omatlala když jsem je počítala. :D . jo a bílé jsou nejlepší! ale neříkám že ty oranžové jsou špatné ale ... bíle jsou lepší. jo a ty 'Mega' lentilky nebo jak se jmenujou jsou tvrdé jako hovado!!! ale jsou to lentilky. :D............hmm ,,, pěkný název pro bonbony. :D

ještě pořád jsem nepřečetla ten hynkův článek který napsal 10.11.!!! :D jsem líná to přečíst. ale já to chci přečíst¨, protože mám ráda ty jeho kecy! ale ono to nejde protože je to moc dlouhé.! :D

z toho článku čiší dobrá nálada, vnímáš to taky?? tolik smajlíků, tolik jsem jich snad v žádném článku nenapsala. ale co je to pravda že mám dobrou náladu. nemívám ji často. víš to. :D

musím se učit biologii.! nechce se mi ale přece z té písemky v pondělí nedostanu zase za 5. rodiče se děsí 'dopisu', no já taky. ale můžu za to že máme toho nejnudnějšího profesora na světě??

víš jak vypadá taková ta světlemodrofialová barva??? doufám že víš. ta je hnusá že??

uklidila jsem si pokoj.! hned je to tam hezčí! 'ještě aby nebyo !!)__jenom shrnu co tam bylo. takže: na koberci asi dvoucentimetrová vrstva 'nevímčeho' , spíš všeho. [:D], pod postelí jsem měla centimetrovou vrstvu prachu, asi 3 sklenice, jednu misku s dorbkama, plesnivou svačinu z úterka(mimochodem byla teplá, nevím proč. :D), a pak tuny a tuny prachu. uklízeja jsem v roušce. směješ se?(já vím že ne ale to je jedno) jen se směj. ale přece nebudu dýchat ten prach ne?? jo a nechápu proč máme v baráku 23,5°C !!! nazdechnutí!!

na můj vkus je to dlouhý článek, no oproti minulému asi jo. :D

já jsem ještě něco chtěla,. ale problém je že už si to nepamatuju. jééj, vůbec nevím. to je jedno. tak třeba příště. :D ( nechápu proč jsem teď napsala toho smajlíka :D) jo... na oběd jsem měla svíčkovou se šlehačkou, brusinkami a citrónem :D moje matka ji má nejlepší na světě (svíčkovou) :D.

chci kafe a chci do Finska!! hned teď. asi si to kafe fakt dám, a při tom budu myslet na Finsko.. jo.. :D

kurvadoprdelesakrasakrasakra!!!!! ještě nemám přečteného toho zasraného Gilgameše!! VITTU!!! musím to dočíst, nebo spíše doposlechnout a srovnat s wiki.. :D tak jo.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.