Woo!!!

29. prosince 2009 v 11:39 | eRRoRyk
jo jsem lína jak veš. a mohla jsem tě informovat dříve ale to je jedno. vždyť teďkom píšu.! tak.!!! čím bych začala? tak jo vezmu to den po dni. :D dvacátéhočtvrtého (to byl ježíšek že?) absolutně jsem s ničím nepomohla což se mi nestávalo třeba minulý rok to jsem ještě byla slušné děvče a pomáhala skoro se vším ale teď, .... *ts* nikdo po mě nic nechtěl!! :D a dostala jsem 'HIMácké' tričko (je mooc pěkné a zrovna ho mám na sobě :D) pak ještě jedno tričko britskou vlajkou na které je znak anarchie (jo vím je to napsané kreténsky ale co :D) taky moc pěkné. pak mikinu( měkkkká, teplá, sportovní[vůbec nevím proč], světlemodrá.....), peněženku(mi se třeba vůbec nelíbí, matka o tom ještě neví, a nic se mi do ni nevleze!!), povlečení na peřinu(je mooc pěkné!).. a už nevím co. :D dvacátéhopátého šli jsme na 'bowling' s rodinou. (Hahaa!!) prohrávala jsem. jako vždy. ale mi je to jedno.! jo a ta baba co nás obsluhovala byla pěkně nasraná.! nedivím se. na boží hod v práci.!! ha haa na hovno!! :D dvacátéhošestého jsem strávila asi 11 hodin díváním se na filmy! je to docela hnus! ale když je nuda a venku není sníh tak co chceš dělat?

,,Na začátku všeho byla kostka" jestli si neviděl 'transformers' tak to nepochopíš! :D byla to docela sranda! :D

27. jsem se podívala i na trans. dvojku. je to blbost ale když nemáš co dělat... pak nevím co jsem dělala. fakt nevím . 28. jsem dostala nápad!(panebože to snad né!) a to takový že ke všem skupinám které poslouchám (nebo respektive které znám [no spíš které poslouchám :D]), si najdu jejich členy a ty se naučím! strávila jsem u toho asi hodinu. ale to těch skupin není moc které poslouchám a Lii mě navedla na jednu dost dobrou skupinu --> Lostprophets [?????] jsou dost dobří.a ani nevím co je to za styl :D ale ty některé názvy těch písniček jsou směšné :D

a vůbec se mi nelíbí můj dyzajn. ale když já nevím jaký bych udělala.

Dívala jsem se na film v estonštině s čínskýma titulkama. ale pochopila jsem ho. překvapivé že?. mě to taky překvapuje. ale bylo to hodně drsné.! jo a ten film se jmenoval KLASS . je to film o šikaně a ták.! ale je to fakt hnus obzvláště ke konci. to bys musel vidět víš.

já třeba někdy vůbec nevím co si mám dát ke snídani. v ledničce i ve špajzu je toho sice hodně ale né to co bych chtěla. jsem marná. vím to. :D no a co.
 


Komentáře

1 *//BlueBerrynka//* | Web | 29. prosince 2009 v 11:49 | Reagovat

omg estonsky s číínskymi titulkamy?:D...tak to necháápem:D..ako si to dokázala pochopit?:D..*obdiv*
biliard?:D...na vianoce?:D..
uuu to by bola prííjemnáá zmena tradíícii:D...myslím že to navrhnem:D...áá transformers:D..to boli brutus ujeby:D..strááášny film:D..

2 eRRoRyk | Web | 29. prosince 2009 v 12:12 | Reagovat

[1]:: to se dalo pochopit. ale byla to fakt síla!
biliard ne :D , bowling!! :D
transformers, no.. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.