nikdy nikdy nikdy.

19. ledna 2010 v 19:44 | eRRoRyk
poslouchám fiXu. Klenot. teď nemyslím písničku. ale cédéčko. vůbec jsem nevěděla že ho mám stáhnuté. :D hihi. moc se mi to cédé líbí. no. ikdyž písnička naše nebe se mi teda nelíbí.
měla bych se jít učit. ale moc se mi nechce. komu bys se chtělo. to je tež už ohraná otázka. no ale co.
už zase vůbec nečtu články ostatních. sere mě to.
mám úplně suchý ksiicht (vypadá to jako finské slovíčko. :D) ani nemůžu pořádně otevřít hubu. a když to chcu udělat tak mi popraskají všechny švy na ksiichtě (jo to se mi moc líbí. budu to používat častěji) a pak to takhlemoc bolí.!!! ale úplně!!
Psychokuna.
hm tak teď jsem se dozvěděla že nemám chodit kolem baráků. protože. padají rampouchy.! a přizabili (ti rampouši) [ja jsem nikdy nevěděla co to slovo znamená.!!!] jednoho synka nebo koho.
nemám o čem psát. asi přestanu blogovat. ale to by mi pak bylo líto [ :D ] že jsem přestala a založím si nový blog. tak ja si ho teda nezruším.
proč pořád píšu o takových kravinách?!! a to vlastně vím protože nemám o čem psát.!!! možná že mám o čem psát třeba o škole ne [?!!] ale koho by zajímaly kecy o škole?!!! nikoho. tady tomu se alespoň někdo zasměje. {to si ale věřím co?}
doufám že víš že pěšinka uprostřed hlavy je úplně nejvíc k zblití.!! blee!!
když to tak vezmu tak márdi [mimochodem ta fotka je moc dobrá] neumí zpívat. ale nikomu to nevadí. (mi taky ne!) a je to úplně nejlepší.!!!
někdo mi vypnul rádio. vůbec nevím kdo to mohl být. prostě nevím. a vůbec pořád se mi něco děje se zvukem. strašidelné !!!
ten ksiicht fakt bolí.!! hm.. nejspíš se půjdu učit.
a chci mit vlastní auto .!!!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.