sit the fuck down! :D

31. ledna 2010 v 13:02 | eRRoRyk
už zase nečtu blogy. vadí mi to. no jo jsem líná no a co. to je jedno. ne! není to jedno.

znáš skupinu Story Of The Year? podle mě neznáš. kdo by to znal že. možná tak Hoťo z From Our Hands ale tuhle tu skupinu asi taky neznáš. kdo by se zajímal o nějaké slováky že? ale co. vždyť to je jedno.


VČERA (psáno do mobilu.......)

WooHoo!! žebych napsala článek do mobilu? hm? a nebo taky ne. hráli jsme bowling hm zábava jak prase. ale co. bowling se sousedy hm? víš co nebudu používat 'hm' protože nevím proč. mám hlad! od oběda jsem nic nejedla! a nevím co. Hí! Objednala jsem si kuřecí salát se zeleninou. hm to bude [mňamka] {:D} sakrasakrasakra!!! ak musím se uklidnit. ne nejsem klidná protože mi zbývá asi 600 znaků [opakuju píšu to do mobilu]

otázka je proč to sakra dělá? CHUEE!!

panebože já mám takový hlad už mě to nebaví! jestli dobře počítám tak jsem nejedla více jak 7 hodin! umřu! a nevíc se takhle moc nudím.! jo a mám hlad!

...o něco později...

ježišmarja! asi se pobliju. a asi neodejdu domů. sežrala jsem kuřecí salát se zeleninou a ještě 1 a půl lívance.ale když ja jsem měla takový hlad! to bude určitě kvůli toho že mám scvrklý žaludek jak hovado! dala ych si pivo.!už mě to fakt nebaví! ráda bych teď byla doma a poslechla bych si třeba Nightwish a nebo Muse. proč mi sakra kručí v břichu? kdybych večeřela už v 18 [tak jako obvykle(potom už nejím). teda alespoň se snažím večeřet v 6 :D.] tak by mě asi teď o půl desáté nebolelo břicho.!!!!! sakra!

Ožereme se z hašlerek! :D

________________________________________________________________

a jinak tohle je nejlepší na světě (jen pro tuhle chvíli :D) Matthew(mimochodem taky pěkné jméno) se směje nejlépe na světě! :D
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.