Únor 2010

hey boys and girls!!

26. února 2010 v 23:19 | eRRoRyk
tyvole!! oni si myslí jako že jsou v kině nebo co?? ta zasraná televize řve jak hovado a já si pak němůžu poslouchat AVA (angels and airwaves) to je jich nové cédéčko. moc se mi líbí. báj d vej.a víš na co se dívají na avatara.!! sere mě že to není v angličtině. a v češtině se na to dívat nebudu. a asi si koupím nějaké dívídí. nějaké které bude mít znění v angličtině a české titulky. tak.

Keanu Reeves je nejlepší ♥ na světě!! a nechápu jak ta 'zrůda' se může ptát. ,, kdo to jako je?? " doprdele!! snad všichni viděli Matrix.!! sakra!!

dneska (!!) jsme byly s Paa a Lii v Music Café !! teda myslím že se to tak menuje. prostě. bylo to nejlepší. dala jsem si s Lii kapučííínko a Paa si dala hořkou čokoládku kterou vůbec nechtěla ale ta příjemná paní s tak rostomilou dcerkou ji přemluvila. a chutnala ji. ta čokoláda.

proč to tu vůbec píšu??

to je jedno. ale už nevím co jsem chtěla. sakra právě mi dohrálo 'Love'. ale to nevadí.co si sakra pustím?? víš co. pustila jsem si HIM. ahhh.!!! on má tak sametový hlas!! a vůbec jsem nevěděla že se zná s brianem. mám i důkaz. [:D ježišmarja asi už půjdu spát!! :D] tadýýý!!! :D . je to směšné. :D

what do you wanna hear first?
the bad news or the worst

víš co dneska jsem už úplně grogy. i po dvou kávách. takže nic. (teď jsem si vzpoměla na polčákovu řeč k mojí 'slohovce' [myslím že to bylo dneska] prý ji nemám tak hnusně zakončovat. a vůbec. říkal že to mám 'drsné' myslel tuhle větu (asi :D ) ,, ....to jako že nezašlápnu nově vylíhnuté kuřátko?!!" myslím že ta věta byla takhle.)

:D

Článek: id 43937359

19. února 2010 v 21:05 | eRRoRyk
nic.

v televizi nic není. teda jakože je ale fouká vítr takže signál je moc slabý a... co to sakra melu?? prostě. ta naše televize kostičkuje. víš co myslím ne? doufám že jo. tata říká že tam je top gear. on tam asi bude ale mi to prostě nefunguje.! štve mě to.!!

zbývá tak 19 hodin do poslání souborů o velikosti 81 mega.!! no táák.!! vždyť to přece není možné.!! sakra!! musí to jít rychleji nee?? doprdele!!!

už zase začínám kuckat. ale jakože fakt kuckat. musím si dát bromhexin a bylinkový čaj. řekla mama. asi to udělám. ale nechce se mi jít dolů, vytáhnout lžičku ze šuplíku nakapat si 26 kapek té nealkoholické sračky pak si uvařit vodu, vytáhnout hrnek ze skříně, najít si čaj ve špajzu a tak vůbec. nechce se mi to dělat. ale je pravda že to mám za 5 minut maXimálně.!!

za měsíc je fiXa ve stounu.!!! aah.!! moc se těším.!!

Baa jede za chvíli to Wien a pak letí to Finland!! to mě tak sere!! proč to nejsem já??!!!! :D. sakra.!! a neříkěj že to je osud.!! osud prostě není.!!

tak.

šla bych se projít ven ale prší tam.!! a navíc tam fouká. ten vítr mi vadí více než déšť

jak si někdo může splést Sunshine s Weezer?? sarka!!! no tak asi může. že. třeba jako já.!! a teď se stydím. :D totiž. hráli Sunshine v rádiu a já jako největší borec. říkám. to jsou vízr. ale byli to sanšajn. vždyť ja vízr ani neznám (tím myslím jak zpívají, hrají na kytary a ták.!! ). doufám že víš jak to myslím. sakra!! měla jsem je poznat.

to jsou problémy co? :D k pláči!! toje!!

luuuuk in maaj aaajs.

17. února 2010 v 20:10 | eRRoRyk
zajímalo by mě jakých 15 lidí včera navšívilo muj blog. protože.! můj blog nezná nikdo. no dobře jenom Lii a Paa a možná i Vlk. nechápu kdo by takové kecy četl.ale asi to nikdo nečte.

doufám že linda zítra už konečně příjde do té zasrané školy protože už mě to sakra nebaví.!! vole.!! v jedenácti stupňích bez ponožek a tak. sakra.!! nechápu tohle.!!

Love is our resistance ♥ ach.

asi se pobliju. ještě nevím z čeho ale asi to udělám.!! a nebo ne. pak bych si musela čistit zuby a vzít si nové tričko a musela bych pak vytřít podlahu protože bych to nestihla na hajzl. směšné.!!

a víš co. nechci výtvarku. koho to zajímá sakra.!! nějaká posrana výtvarka.!! takové cipárny.!! vole.!! teorie. doprdele.!! jo a taky nechci češtinu protože. prostě proto.!!! už kvůli toho že je to čeština. koho sakra zajímá nějaká stavba věty?? nebo co je předmět. sakra!! to mi připomělo že zítra píšeme z angličtiny. na sedmoulekci. budu se muset učit.!! jo. nechce se mi. jo a nelíbí se mi že nechápu matiku. ale já ji začnu chápat.! tak a rozhodla jsem se.!! jo.

a poslouchám třicet vteřin do Marsu.

podívala bych se na nějaký neamerický, nekomerční film. nejlépe na nějaký 'ze severu'. :D a klidně na ten pondělní.

a vůbec mám úplně suchou kůži. co s tím budu dělat? nic. protože.

nechce se mi šťouchat do lidí kteří mě šťouchli. jo a nelíbí se mi nový vzhled fejsbuku.

Låt den rätte komma in

16. února 2010 v 20:50 | eRRoRyk
hm..tak jsem včera byla s maminkou v kině. !!! nejlepší.!! stručně řečeno byl to švédský film. bylo to ve švédštině [!!!!nejlepší ]. titulky byly česky [ samozřejmě]. byl to tak trochu multižánrový film. nekomerční. krvavý [ tak nějak dobře krvavý.!! ale udělalo se mi špatně když ten týpek pověsil chlapa (??) za nohy na strom .aby nakrmil dcerku :D . a uřezal mu tepnu a ta krev tak žbluňkla (hnus!!) do připravené nádobky. blé]. nejlepší kamera.!! posazené do sedmdesátých let. moc pěkné.!! jinak v kině bylo asi 25 lidí. lístek byl drahý. a asi se přihlásím do filmového klubu. :).

takhle to nějak vypadalo :D no jo. hnus.

black mug.

13. února 2010 v 13:10 | eRRoRyk
jsem chorá.!! a štve mě to protože nikdy nebývám chorá.!! jako tak divně chorá. chápeš ne?? je mi tak nějak divno.!! na chvíli se mi zatočí hlava ale pak to přestane. uuuuh!! ufon.! (nechápu proč všem vadí když říkam ufon!!) bolí mě oči.!! a tak vůbec všechno.!! nemůžu dýchat. jako pořádně se nadechnout.!! nebo spíš když se pořádně nadechnu tam mě to ( co?? plíce?? nevím) bolí!! ale přežívám to. proč jsem sakra vstanula už v 8.22 [??!!!!!]když jsem chorá.!! ježííš!!

pít z černého hrnku za 9 korun z ikea je nejvíc styl na světě!!!! háá!! jo a koupila [?? máma mi koupila]
jsem si nejlepší tričko na světě z new yorkeru [?] s nápisem : ,,Daddy's Girl ♥" a je úplně nejvíc nejlepší. víš. jo a není černé! (úspěch!!) doufám že ho nikdo jiný nebude mít!! :D

asi jsem nejspíš zabavila mamince svetr. takový ten šedivý. měkkoučký. a tak vůbec. nejlepší.

připadám si zeleně!!

kdo mi pošle nějaké cédéčko od Stereophonics??

je mi zima!!

když jsem ráno zapla televizi málem jsem se poblila. (jo trochu přeháním ale co.) už zase tem byla Pomáda.!! ten film už se mi nelíbí. ale řekla bych že jednička je lepší než dvojka.

víš co budu mít zase na oběd?? kdo by to taky věděl!! [ještě že mám kuřecí polívku místo boršče.!! fůůj!!] mrkev s hráškem!! asi se pujdu vygrcat!!! už ta kombinace barev!! panebože!! kdo to satanské jídlo sakra vymyslel?? [ vím. ve faktoru strachu je více hnusáren než tohle ale čí maminka nebo tatínek by pro svoje děti připravoval koňský penis nebo rozmiksované červy a madagaskarské šváby, že!!] hnus!!!

asi se půjdu dívat na olympijské hry!! ve venkůvru. dvacáté první??!!! nevím. nebo půjdu prostě si jen tak lehnout na nové polštářky z ikea za devatenáct korun jeden.!! :D

who the fuck is mr. valentine??

mám zvýšenou teplotu!! třicet sedm celých šest!!! nelíbí se mi.!! vůbec néé!! hmm.. asi pújdu brečet.!! jo to bude nejlepší ale ještě předtím se obleču do nejvíc nejlepšího županu na světě. joo!! a uvařím si čaj... nejspíš na kašel a prudušky [?]. a půjdu si lehnout a zapomenu na to že jsem chtěla brečet. jo takhle to bude nejlepší.

jo a budu psát dlouhé články jako je tenhle. :D

yatta!

11. února 2010 v 17:16 | eRRoRyk
a víš co je zajímavé že i tříleté dítě pozná jaká hudba se mu líbí a jaká ne. právě mi sedí na klíně juu a poslouchá se mnou Serje Tankiana. zajímavé. a líbí se jí to. ale Onerepublic ne!! :D. je to docela sranda. :D

měla bych se jít učit dějepis ale nechce se mi. komu by se chtělo. dějepis!! kretenský předmět. nechápu jak to někoho může bavit. a vůbec nechci zítra psát písemku!!! dostanu zase za tři!! nikdy (myslím co jsem na gymplu) jsem nedostala za dva.

dneska jsme psali úvahu [??] o tom co bychom (tohle používám i při rozhovorech!! :D) chtěli změnit na ... měli jsme si vybrat co. nebudu ti psát o čem jsem psala.

jinak.! úplně nejvíc nesnáším vytvarku.!!! nepodstatný předmět to je.!! k čemu mi to bude??

a vůbec nudím se. a celý den mi byla zima!! ale teď už ne :D

jo a asi budu aktivnější s psaním článků. že.

a zítra je nejvíc lepší den na světě.!!!! máme na 9 a končíme v 13.25 [??? nikdy nevím kdy končíme. :D]

Yatta!!!!

neumím pracovat se soubory typu rar !!!!! asi jsem zoufalá!!!

dala bych si pizzu.!!

titulek článku je povinna položka.

9. února 2010 v 20:39 | eRRoRyk
no tak třeba napíšu článek. takový ten ufonský. doufám že víš co myslím.

bolí mě zuby! z těch zasraných rovnátek.!! hranatý oblouček [??] :D tohle to třeba vůbec nevím co je. ale mám to na zubech.

au.!

nechám se ostříhat.!! ale už fakt jo. protože.! to je hnus asi půl roku jsem nebyla u kadeřnice.

nesnáším když někdo nepíše háčky a čárky.!!! humus!!

ne. fakt ne.!

a že já se vždycky nechám přemluvit. nechápu tohleto. měla bych s tím něco dělat.!! a určitě to měly naplánované ty zamčené dveře!!! a kvůli nim nebudu umět biologii a dostanu pětku.!! a to bude mít čák radost!! ufon jeden.!!

kdy se konají volby do evropské unie?? vole! občanka!! sere mě to.!! a nemůžu to najít ani na tom zasraném internetu.

neumím psát!!

a vůbec. chtěla bych vyhrát třeba 1000 $ !!!

sanšajn. 7.

to je zase článek jak prase.!! ne jak prase ne. spíš jako. jako. jako.

jsem strašná! s evv si nikdy nepíšu, jenom když potřebuju úkol.!! měla bych se stydět. ale když evv je tak hodná . :D a umí hledat.

jo jsem ufon. !!! ale ty taky.

všichni jste ufoni!

8. února 2010 v 19:43 | eRRoRyk
a vůbec! budu používat slovo ufon! a to na všechno.! třeba místo vole !!! jo.! a bude to super.!

večeřela jsem o hodinu později než obvykle.

jsem smolař a lůzr a ufon! protože.!

dostala jsem asi 3x do ksiichtu.!! ufone! [:D, v takových případech budu používat spíše vole :D] 2x mičem! vole a pak rukou od toho ufona tadejáše! kretén.! a teď mě kvůli něho bolí oční klenba[existuje to vůbec?!!] :D to je jedno.

jo a jsem haluzák!! chudák Suu! D:

nechce se mi učit zeměpis PROTOŽE je to skoro nejvíc nejblbější předmět na světě.!! a navíc píšeme písemku.!! M. je ufon!! vole!

čak si na mě zased ufon jeden.! vole.! biologie!

mám ráda Muse!! Matt, Dom & Chris -->♥ [ridiculous!]

nic se mi nechce!! auu!! ta klenba boooolííí!!! ouch!!

no nic. měla jsem špagety. hihí.

ufoni jsou všude.! asi se pujdu učit zeměpis nebo chemii!! doprdela. musím jít zítra na 7. vole! kvůli. [čemu??!!!] nevím.

jo a víš co [??] neumím stahovat hudbu!! hahá.! jo směj se mi.

a neumím psát svoje heslo. a nesnáším češtinu.!

nechápu.

a tak vůbec.

5. února 2010 v 19:58 | eRRoRyk
takže.! před chvíli jsem večeřela. na mě je to pozdě. myslím tím večeřet v 19 hodin. měla jsem 4 meruňkové knedlíky (jsou nejlepší!). ale [!!] snědla jsem jenom 2. a vůbec. je to moc sladké. na můj vkus.!! tolik cukru!! blééé!! a pak se divím že mám vysoký cholesterol. asi si dám.. ale ne . je to zoufalé.!! já jsem zoufalá. ne nejsem jenom kecám.

a víš co těším se na 14.2.. na Angels & Airwaves. jo líbí se mi. právě teď je poslouchám. jo jsou dobří. asi si je napíšu do mojeho seznamu. :D

divný týden. ani nevím co se vlastně tento týden stalo. k pláči.! jo teda vím. matka mi koupila župan!!! je nejlepší na světě.! fijalový (mi se ta barva nelíbí ale ten župan je nejlepší!), měkkkký (ale úplně!!), a vůbec.! je v něm teplo.! ale sere mě že už v něm nebudu chodit doma moc dlouho.!! už to všechno taje!!! (nee!!) a bude zase [!!!] teplo!

těším se na fiXu!!!

swing! :D

hm.hm.hm. nic mě nenapadá!! ale nechcu aby tenhle článek byl krátký jako ty ostatní!! co s tím udělám?? asi to zveřejním protože proto.!

I have no idea!! aah!

ha! někdo v televizi mluvil o finském golmanovi. ! to je ale důležitá věc že?

Onerepublic♥ a ten text se musím naučit!!

je mi horko! to bude tím županem. a pak možná tím že jsem asi. no. prostě moooooc dlouho nic nepila! asi to půjdu napravit! piji (ježíšmarjá! strašne.! kdo řekne piji ?? sakra!! normální čkověk řekne puju!) normální vodu z kohoutku.

a vůbec kdo řekne informatice 'infoška' ??!!!!! panebožee!!! to je směšné.! volevole!

chci ať Hyn napíše nějaký nový článek.!

a víš co asi si přečtu články od Paa a od Lii !! protože prostě musím!!

a tak vůbec.

1.2.2010

1. února 2010 v 18:52 | eRRoRyk
30 Seconds To Mars nebo Nirvana ??? to byla otázka. nakonec 'vyhráli' 30stm. protože ten plakát od Nrvn mě nepřesvědčil. :D. kreténské slovo. ale co. byl tam jenom Kurt. a navíc to byla nějaká divná fotka. fakt divná. ALE [!!!] 30stm. aaah!! moc pěkné.!!!

chci plakát od MUSE!!!!!!!

asi bych se měla jít učit. ale nechce se mi. jak sakra vypočítám M (chemie) vzduchu?? --> 21, 78, 1 %... vím čeho ale nebudu to tu psát. sakra!! a vůbec nechápu ( co to sakra zase melu?!!) ......co nechápu?? sakra ! už nevím.

mám 4 žádosti o zařazení mezi přátele.

musím si někde sehnat pár cédéček od fiXy!!! PROTOŽE {!!!} 19.3. jsou ve Stounu!!! aaah!! moc se těším. jo a doufám že už v té době nebude sníh.! ale ať je ještě alespoň 8,4 dnů! [:D] aspoň !!!!

nehorázně se těším na 8.2.2010 !!!!!!!! ahh!!