a tak vůbec.

5. února 2010 v 19:58 | eRRoRyk
takže.! před chvíli jsem večeřela. na mě je to pozdě. myslím tím večeřet v 19 hodin. měla jsem 4 meruňkové knedlíky (jsou nejlepší!). ale [!!] snědla jsem jenom 2. a vůbec. je to moc sladké. na můj vkus.!! tolik cukru!! blééé!! a pak se divím že mám vysoký cholesterol. asi si dám.. ale ne . je to zoufalé.!! já jsem zoufalá. ne nejsem jenom kecám.

a víš co těším se na 14.2.. na Angels & Airwaves. jo líbí se mi. právě teď je poslouchám. jo jsou dobří. asi si je napíšu do mojeho seznamu. :D

divný týden. ani nevím co se vlastně tento týden stalo. k pláči.! jo teda vím. matka mi koupila župan!!! je nejlepší na světě.! fijalový (mi se ta barva nelíbí ale ten župan je nejlepší!), měkkkký (ale úplně!!), a vůbec.! je v něm teplo.! ale sere mě že už v něm nebudu chodit doma moc dlouho.!! už to všechno taje!!! (nee!!) a bude zase [!!!] teplo!

těším se na fiXu!!!

swing! :D

hm.hm.hm. nic mě nenapadá!! ale nechcu aby tenhle článek byl krátký jako ty ostatní!! co s tím udělám?? asi to zveřejním protože proto.!

I have no idea!! aah!

ha! někdo v televizi mluvil o finském golmanovi. ! to je ale důležitá věc že?

Onerepublic♥ a ten text se musím naučit!!

je mi horko! to bude tím županem. a pak možná tím že jsem asi. no. prostě moooooc dlouho nic nepila! asi to půjdu napravit! piji (ježíšmarjá! strašne.! kdo řekne piji ?? sakra!! normální čkověk řekne puju!) normální vodu z kohoutku.

a vůbec kdo řekne informatice 'infoška' ??!!!!! panebožee!!! to je směšné.! volevole!

chci ať Hyn napíše nějaký nový článek.!

a víš co asi si přečtu články od Paa a od Lii !! protože prostě musím!!

a tak vůbec.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.