black mug.

13. února 2010 v 13:10 | eRRoRyk
jsem chorá.!! a štve mě to protože nikdy nebývám chorá.!! jako tak divně chorá. chápeš ne?? je mi tak nějak divno.!! na chvíli se mi zatočí hlava ale pak to přestane. uuuuh!! ufon.! (nechápu proč všem vadí když říkam ufon!!) bolí mě oči.!! a tak vůbec všechno.!! nemůžu dýchat. jako pořádně se nadechnout.!! nebo spíš když se pořádně nadechnu tam mě to ( co?? plíce?? nevím) bolí!! ale přežívám to. proč jsem sakra vstanula už v 8.22 [??!!!!!]když jsem chorá.!! ježííš!!

pít z černého hrnku za 9 korun z ikea je nejvíc styl na světě!!!! háá!! jo a koupila [?? máma mi koupila]
jsem si nejlepší tričko na světě z new yorkeru [?] s nápisem : ,,Daddy's Girl ♥" a je úplně nejvíc nejlepší. víš. jo a není černé! (úspěch!!) doufám že ho nikdo jiný nebude mít!! :D

asi jsem nejspíš zabavila mamince svetr. takový ten šedivý. měkkoučký. a tak vůbec. nejlepší.

připadám si zeleně!!

kdo mi pošle nějaké cédéčko od Stereophonics??

je mi zima!!

když jsem ráno zapla televizi málem jsem se poblila. (jo trochu přeháním ale co.) už zase tem byla Pomáda.!! ten film už se mi nelíbí. ale řekla bych že jednička je lepší než dvojka.

víš co budu mít zase na oběd?? kdo by to taky věděl!! [ještě že mám kuřecí polívku místo boršče.!! fůůj!!] mrkev s hráškem!! asi se pujdu vygrcat!!! už ta kombinace barev!! panebože!! kdo to satanské jídlo sakra vymyslel?? [ vím. ve faktoru strachu je více hnusáren než tohle ale čí maminka nebo tatínek by pro svoje děti připravoval koňský penis nebo rozmiksované červy a madagaskarské šváby, že!!] hnus!!!

asi se půjdu dívat na olympijské hry!! ve venkůvru. dvacáté první??!!! nevím. nebo půjdu prostě si jen tak lehnout na nové polštářky z ikea za devatenáct korun jeden.!! :D

who the fuck is mr. valentine??

mám zvýšenou teplotu!! třicet sedm celých šest!!! nelíbí se mi.!! vůbec néé!! hmm.. asi pújdu brečet.!! jo to bude nejlepší ale ještě předtím se obleču do nejvíc nejlepšího županu na světě. joo!! a uvařím si čaj... nejspíš na kašel a prudušky [?]. a půjdu si lehnout a zapomenu na to že jsem chtěla brečet. jo takhle to bude nejlepší.

jo a budu psát dlouhé články jako je tenhle. :D
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.