Článek: id 43937359

19. února 2010 v 21:05 | eRRoRyk
nic.

v televizi nic není. teda jakože je ale fouká vítr takže signál je moc slabý a... co to sakra melu?? prostě. ta naše televize kostičkuje. víš co myslím ne? doufám že jo. tata říká že tam je top gear. on tam asi bude ale mi to prostě nefunguje.! štve mě to.!!

zbývá tak 19 hodin do poslání souborů o velikosti 81 mega.!! no táák.!! vždyť to přece není možné.!! sakra!! musí to jít rychleji nee?? doprdele!!!

už zase začínám kuckat. ale jakože fakt kuckat. musím si dát bromhexin a bylinkový čaj. řekla mama. asi to udělám. ale nechce se mi jít dolů, vytáhnout lžičku ze šuplíku nakapat si 26 kapek té nealkoholické sračky pak si uvařit vodu, vytáhnout hrnek ze skříně, najít si čaj ve špajzu a tak vůbec. nechce se mi to dělat. ale je pravda že to mám za 5 minut maXimálně.!!

za měsíc je fiXa ve stounu.!!! aah.!! moc se těším.!!

Baa jede za chvíli to Wien a pak letí to Finland!! to mě tak sere!! proč to nejsem já??!!!! :D. sakra.!! a neříkěj že to je osud.!! osud prostě není.!!

tak.

šla bych se projít ven ale prší tam.!! a navíc tam fouká. ten vítr mi vadí více než déšť

jak si někdo může splést Sunshine s Weezer?? sarka!!! no tak asi může. že. třeba jako já.!! a teď se stydím. :D totiž. hráli Sunshine v rádiu a já jako největší borec. říkám. to jsou vízr. ale byli to sanšajn. vždyť ja vízr ani neznám (tím myslím jak zpívají, hrají na kytary a ták.!! ). doufám že víš jak to myslím. sakra!! měla jsem je poznat.

to jsou problémy co? :D k pláči!! toje!!
 


Komentáře

1 lynda. | Web | 19. února 2010 v 21:27 | Reagovat

jak sis mohla splést sanšajn s vízr ? :D
bajdvej, to hráli na hej ?

2 eRRoRyk | Web | 21. února 2010 v 9:49 | Reagovat

hej no to já právě nevím.!!! jsem se pak málem propadla hanbou.!! :D jo hráli to na hey. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.