hey boys and girls!!

26. února 2010 v 23:19 | eRRoRyk
tyvole!! oni si myslí jako že jsou v kině nebo co?? ta zasraná televize řve jak hovado a já si pak němůžu poslouchat AVA (angels and airwaves) to je jich nové cédéčko. moc se mi líbí. báj d vej.a víš na co se dívají na avatara.!! sere mě že to není v angličtině. a v češtině se na to dívat nebudu. a asi si koupím nějaké dívídí. nějaké které bude mít znění v angličtině a české titulky. tak.

Keanu Reeves je nejlepší ♥ na světě!! a nechápu jak ta 'zrůda' se může ptát. ,, kdo to jako je?? " doprdele!! snad všichni viděli Matrix.!! sakra!!

dneska (!!) jsme byly s Paa a Lii v Music Café !! teda myslím že se to tak menuje. prostě. bylo to nejlepší. dala jsem si s Lii kapučííínko a Paa si dala hořkou čokoládku kterou vůbec nechtěla ale ta příjemná paní s tak rostomilou dcerkou ji přemluvila. a chutnala ji. ta čokoláda.

proč to tu vůbec píšu??

to je jedno. ale už nevím co jsem chtěla. sakra právě mi dohrálo 'Love'. ale to nevadí.co si sakra pustím?? víš co. pustila jsem si HIM. ahhh.!!! on má tak sametový hlas!! a vůbec jsem nevěděla že se zná s brianem. mám i důkaz. [:D ježišmarja asi už půjdu spát!! :D] tadýýý!!! :D . je to směšné. :D

what do you wanna hear first?
the bad news or the worst

víš co dneska jsem už úplně grogy. i po dvou kávách. takže nic. (teď jsem si vzpoměla na polčákovu řeč k mojí 'slohovce' [myslím že to bylo dneska] prý ji nemám tak hnusně zakončovat. a vůbec. říkal že to mám 'drsné' myslel tuhle větu (asi :D ) ,, ....to jako že nezašlápnu nově vylíhnuté kuřátko?!!" myslím že ta věta byla takhle.)

:D
 


Komentáře

1 kiki | Web | 26. února 2010 v 23:29 | Reagovat

U mě rekord v komentářích piš pls a promiň za reklamu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.