Březen 2010

this is the road to hell.

26. března 2010 v 19:04 | eRRoRyk
Omlouváme se, překročili jste maximální počet pokusů o přihlášení. Znovu to můžete zkusit nejdříve za hodinu.

no tak ať se poserou. sakra. co budu tu hodinu dělat? na kafe je moc pozdě a pak mě nic nenapadá co bych mohla jako dělat. možná jít ven ale tam je šestnáct a půl stupňě a foukaa vítr. vadí mi ten vítr. a nechápu proč třeba nemuuže být i v létě jenom do dvaceti stupňů. já se fakt odstěhuju někam na sever protože je to hnus.! horko horko horko.!! vole.! jsem divná. i ostatní to říkají. ale co. já to viim :D . chtěla jsem si koupit biile číny. pro změnu.(nevím proč jsem napsala pro změnu :D). ale nakonec jsem se rozhodla že to nechám až na ziitřek protože pojedeme s maminkou. která je mimochodem někde v 'nevím kde'. do města. jo a už dlouho jsem nebyla v ostravě a docela mi to chybii.!! už jsem ti říkala jak moc chci červené boty?? 'táákhlemoc' !!! a jestli jsem už o tom psala.......hm no a co. za chvíli bude šest. copak si dám k večeři?? nevíš?? poslouchám Muse protože maam pět cédéček a ještě jsem si je všechny pořádně neposlechla. ale možná bych už dokázala zařadit do jakeeho cd která piisnička patřii.! ne to bych nedokaazala. teda zatiim. :D bavii mě jen tak šťouchat do lidí. :D asi se tady sežeru nebo něco takového. myslíš že mi stačii jenom banán na večeři? ne že jaa si to taky mysliim. ale nechce se mi ohřiivat ta velká naadoba ve kteree je asi puulkila zapekanyych nudlii. joo jsem liinaaaa ale co už. už je něco po šestee. člověk by řek že když daa na dvacet minut kastrol s nudlema do trouby že to bude teplee jenže nenii.!! no a co i to se staavaa. víš kdo to je Chris Rea. podle mě ne protože neviim.

hey se asi posralo.!

10. března 2010 v 18:05 | eRRoRyk
hm. už mám další kafe. ( to první jsem měla u lindy a bylo moc dobré, takové jiné) teď bych mohla ještě začít kouřit a začít psát písničky (jako jenom hudbu) a mohla by ze mě být rocková hvězda (?) lepší slovo mě nenapadlo. ale to by mě někdo musel poslouchat. a víš co byla bych nekomerční. protože! komerco až tak nemám ráda.

už se těším na doktora hause.!!

a už vím kde si postavím svůj finský domeček. ve vojkovicích. protože! se mi tam tákhlemoc líbí . a mají tam i hospodu (ale tu barvu by jako fakt mohli změnit!! :D) a obchůdky. takové ty malinké. je to tam moc krásné. a v noci tam není žádný randál z letadel nebo z cesty. jak tady. u mně.(nevím jak se to píše.!)

a s lindou jsem došla k závěru že bych osumdesáti gigovou paměť nikdy nenaplnila a tak si koupím. nechám si koupit. jenom šestnácti gigovou. :D

doufám že si je linda vědoma toho že nezavřela okno když jsme dneska odcházely. :D

viš co ?? na tom nejlepším rádiu mají nového týpka který mluví jako buzna ,a nejspíš i je buzna, protože pouští takové sračky jako je pink. ( jako myslím že to do rockového rádia nepatří.!!) tyvole!! asi jim tam napíšu jestli je normální aby rockové rádio hrálo takové to[??] popové jako je pink. a místo to popové napíšu sračky. jo. a vyhodila bych toho chlápka. proč mu neřeknou jako že tohle prostě je rockové rádio a že takové sračky tam prostě nehrajou. ?? sakra. úplně jsem se do toho všeho zamotala.!!

po osmi měsících jsem ostříhaná.!! :D yatta!

čaku norrisovi je 70. já ho nemám ráda. a taky nemám ráda karlu mráčkovou. je úplně blbá.

nemůžu spát v místnosti kde je furt nějaký hluk a světlo (třeba jenom ze svíček). jsem divná.! a Tajný deník Adriana Molea je dobrá kniha.!

ten titulek mám radši s hvězdičkou protože cokdyby mi na to nějaký správce něco řekl. :D :D a chtěl by mi pak smazat můj nejúžasnější článek. že jo. :D

tohle je válka . ?

7. března 2010 v 11:47 | eRRoRyk
nemám o čem psát.
od včerejška jsem zdravá. ale asi až tak od šesti hodin odpoledne. paralen zabral. bolela mě hlava. jak prase.!
mám cd od třicetisekunddoMarsu. ach.! ten zvuk.!
co je dneska za den?!
třeba jsem vůbec nevěděla že zítra máme prázdniny. fakt ne.!
nemůžu se na nic soustředit.
poslouchám Stereophonics. kíp kám end kery on. podle mě je tohle cd lepší než YGGTTCB.
asi si dám kafe.
fakt nemám o čem psát.
asi si v úterý nebo v pondělí zajdu do města.
čí mě zajímá nějaký rekord v komentářích.?!! sakra.!
beerbottle.
neumím psát.
jo a ten sních co je venku mi vadí. už jako jo. protože.! proton.
kdo mi nabarví hlavu?!!

3.3.

3. března 2010 v 18:55 | eRRoRyk
měla jsem napsat prvního ale co. nechtělo se mi. nebo spíše jsem neměla čas. jo. to bude ten důvod.

víš co. už vůbec nehraju na kytaru. sereměto.!!protože lynda taky hraje a pak machruje že už umí dezoláta (a tak vůbec všechno) a já ji závidím (:D) :D

paja má tu boží mikinu kterou bych si asi nekoupila. protože.!! na ní vypadá dobře. a já nemám ráda napodobeniny zvířecích kůží.!! kdyby to bylo pravé... :D ne nemohla bch na sobě mít kožich z nějakého zvířete. nebo něco takového.

asi mám něco s mozkem. říká děda. no asi na tom něco bude. no co.!! tak jsem mu zapoměla přečíst článek. panebože. no a co.? [ no sice to není poprvé ale to je jedno]

chci jít s maminkou do kina na norský film 'na sever' . protože jen tak.

chci si sehnat členství ve 'filmovém klubu' , v knihovně (protože! mám k tomu důvod.), a tak vůbec ať mě někdo naučí hrát na kytaru.!!

už se mi nechce spát. kafe jsem si nedala. už asi týden jsem neměla kafe. nooo dobře to asi trochu přehánám ale koho to zajímá.

ježíííš já bych si zašla do mjůzik kafé.!! a seděla bych tam třeba s Moo nebo s Paa a nebo s Lii a nebo se všema. jo ta poslední možnost se mi líbí nejvíce. :D

this town is colder now, i think it's sick of us.... pořád si to zpívám :D

asi se půjdu učit angličtinu nebo něco takového. nechce se mi do školy!! brácha se má ten je alespoň nemocný!! sakraa!! a vypadá jak lemra a ludra a tak vůbec všechno dohromady!!! 38.1°

nebaví mě to.
mooooooc je chci ale nikdo mi je nekoupí. já se nedivím za tu cenu. ale jsou ták nádhernéé.!! a jsou červené!! a jsou to Dieselky!! ale nechci je kvůli té značce.!! jsou červenéé!! aaaaah!