hey se asi posralo.!

10. března 2010 v 18:05 | eRRoRyk
hm. už mám další kafe. ( to první jsem měla u lindy a bylo moc dobré, takové jiné) teď bych mohla ještě začít kouřit a začít psát písničky (jako jenom hudbu) a mohla by ze mě být rocková hvězda (?) lepší slovo mě nenapadlo. ale to by mě někdo musel poslouchat. a víš co byla bych nekomerční. protože! komerco až tak nemám ráda.

už se těším na doktora hause.!!

a už vím kde si postavím svůj finský domeček. ve vojkovicích. protože! se mi tam tákhlemoc líbí . a mají tam i hospodu (ale tu barvu by jako fakt mohli změnit!! :D) a obchůdky. takové ty malinké. je to tam moc krásné. a v noci tam není žádný randál z letadel nebo z cesty. jak tady. u mně.(nevím jak se to píše.!)

a s lindou jsem došla k závěru že bych osumdesáti gigovou paměť nikdy nenaplnila a tak si koupím. nechám si koupit. jenom šestnácti gigovou. :D

doufám že si je linda vědoma toho že nezavřela okno když jsme dneska odcházely. :D

viš co ?? na tom nejlepším rádiu mají nového týpka který mluví jako buzna ,a nejspíš i je buzna, protože pouští takové sračky jako je pink. ( jako myslím že to do rockového rádia nepatří.!!) tyvole!! asi jim tam napíšu jestli je normální aby rockové rádio hrálo takové to[??] popové jako je pink. a místo to popové napíšu sračky. jo. a vyhodila bych toho chlápka. proč mu neřeknou jako že tohle prostě je rockové rádio a že takové sračky tam prostě nehrajou. ?? sakra. úplně jsem se do toho všeho zamotala.!!

po osmi měsících jsem ostříhaná.!! :D yatta!

čaku norrisovi je 70. já ho nemám ráda. a taky nemám ráda karlu mráčkovou. je úplně blbá.

nemůžu spát v místnosti kde je furt nějaký hluk a světlo (třeba jenom ze svíček). jsem divná.! a Tajný deník Adriana Molea je dobrá kniha.!

ten titulek mám radši s hvězdičkou protože cokdyby mi na to nějaký správce něco řekl. :D :D a chtěl by mi pak smazat můj nejúžasnější článek. že jo. :D
 


Komentáře

1 Míša | 18. března 2010 v 14:50 | Reagovat

Co se ti nelíbí na Pink. Kdyť je supééér! HIP-HOP TÁHNE SVĚTEM, ROKEC NECHTE DĚTEM!
A bláznům.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.