Duben 2010

fuha.

27. dubna 2010 v 20:28 | eRRoRyk
seremě že příští rok nebudu mít němčinu ale tu posranou španělštinu.! vždyť vůbec není hezká jak si všichni myslí. ale asi to přežiju. ale nepřežila bych ruštinu.! vole! tak odporné jazyky.!!!! kurva. paa je zrádkyně.!!  nechápu to jak si někdo může vybrat sakra ruštinu???

mám cedečko od MCR. :D a taky MS (to vůbec nevím proč.!) a pak cd od SOTY (to jsou takové sračky to co hrajou!)

právě teď mi tu hrajou Gorillaz.  demon days. jako celé cédečko. alespoň něco. totiž v poslední době vůbec na hudbu nemám nějak náladu. vůbec nevím proč. radši si zapnu bbc rádijo a poslouchám takové ty rádijové sračky. však víš co. poslouchám to jenom kvůli angličtině. co to sakra melu?

jsem ráda že hynek zase píše na blog. jako na blog.cz.

a v pátek nechci jít do školy. máme poslední zvonění. sakra.! budu mokrá jak.. nevím co. sakra. teda možná. ale doufám že budu mokrá jenom trošku. vole kreténi nechápu proč je ten 'program' povinný !!! nezajímá mě nějaký program. jakože je to sranda ale stejně.!!

a vůbec. polčák je ale čurák.

víš. měla bych se jít učit. ale nechce se mi. komu by se chtělo žejo. teď když je léto.!  ano už je léto. podle mě. vždyť je už po ránu horko jak prase. sakra. sere mě to. když už tak chci sakra to posrané jako.!

ejk.

19. dubna 2010 v 18:48 | eRRoRyk
už zase poslouchám bíbící rádio. je prostě nejlepší. vím že jsem kdysi psala že nejlepší rádio je Hey. jen tak mimochodem teď hrají lostprophets. ale tam vyměninli lidi takže se to teďkom skoro vůbec nedá poslouchat. protože ten co hlásí 'dopravu' mluví jak buzerant a ten co hlásí 'sport a takové ty sračky' mluví taky jako buzerant. a 'federálové' (jakýsi slovák a čech, jsou docela zábavní ale! ) jsou moc brzo ráno (asi od šesti do deseti) a to jsem zrovna ve škole takže je to úplně na hovno.! sakra. a teď jsem se do toho všeho zamotala.!!

,, .:D .. we school ..:D .. lol ..:D .. tyčinky 4ewer " ,, nejwííts borééCz_ " ,, . lxsníí .. " atd.!!! to je tak odporné když takhle někdo píše.!

doufám že madam von torop ten čtvrtek nějak nebude řešit protože já teda do školy nepůjdu.!! [protože máme volno žejo (příjmačky :))] sakra. a už vůbec né na nějakou výstavu. jako na tu výstavu bych i šla ale né s ní.!! tan týpek co teďkom mluví mluví jako matt bellamy. a teď hajou kaiser chiefs (ruby, kdyby tě to zajímalo :))

no asi se pobliju. :D

mám relativně (čti s dlouhým i a hlavně měkce :D) hodně 'následovníků' ve we♥it

stahuje se mi cedečko od mychemicalromance. víš. ještě 13 sekund. :)

a asi se půjdu učit chemii. teda jako půjdu něco zpracovat. a asi holkám donesu papír. :) teda jestli si ho už nekoupily. ale už si ho koupily. no nic takže ten papír který má zaprvé asi 5 krát dva metry je mi na hovno a za druhé mi leží pod postelí ale už si ho asi sebral prach k sobě. :D nebo něco takového.

a vůbec. jsou angelina a brad spolu? protože jim to tak krásně sluší. oni jako celek jsou krásný pár. žejo. :D

blabla. :D

18. dubna 2010 v 12:46 | eRRoRyk
víš co venku je krásně. už jsem tam byla. n jo. už mi to jaro taky chybělo. jako opravdové jaro se sluníčkem a ták. ale v pondělí má pršet ne?

na rukách mám puchýře. protože jsem včera strouhala tužky. (nepsala jsem už to?!!) a tak teď to bolí. obzvláště když si do těch ránek naliju ( nechtěně !!) odlakovač. :D bolí to jako hovado.

jak se jmenuje martinův blog? teď nemyslím genialnivlk ale ten druhý.

poslouchám bbc radio jedna. baví mě to. ikdyž tomu skoro vůbec nerozumím. ale to je jedno. že jo. ale docela mě sere že tady pouštějí takové sračky. jako je třeba rihana. ( dvě n ? nevím je mi to jedno.) ale ! když pustí takové 30stm tak to mi nevadí. :)
matt edmondson

Matt puts a smile on your face on a Sunday morning with great tunes.

nevím proč si dávám tři lžičky kávy do hrnku o objemu asi 1,2 deci. chápeš to? no tobě je to asi jedno žejo. matka říkala že semnou sekne. ale proč by se mnou mělo jako seknout ?!! nechápu.

chutná ti pažitka ? mi jo.

asi si budu muset stáhnout pavrpojnt. na ten posraný dějepis. ale nechce se mi. já vím co. řeknu že.... no něco si vymyslím a udělám to jenom na papír. budu to muset opisovat. protože ! tu posranou tiskárnu ještě nikdo neopravil resp. nikdo to nenechal opravit takže. nic nebude. kurva.! a vůbec asi půjdu udělat matiku nebo něco prostě do té školy. stejně nemám co dělat. teda jako něco se vždycky najde. třeba poslouchat rádio jedna. ale do školy jsem se už dlóuho neučila. no co. je jaro a jak  jsem se včera dozvěděla od dědka jsem prý v pubertě . jak nečekané žejo. :D smála jsem se když mi to řekl. :D

stejně wíhártit je nejlepší obrázkárna na světě. :D

no nic asi půjdu ven.

17. dubna 2010 v 18:16 | eRRoRyk
žeru čokoládu která mi vlastně vůbec nechutná protože je moc sladká. jako víc než obvykle. je v ní i karamel totiž.

nechápu to venku je hezky ale já sedím doma u kompu a žeru hnusnou čokoládu místo toho abych byla venku a dělala nevím co. jo a chci balon.! divím se že žádný nemáme. sakra. sere mě to. kde je vůbec moo [???]

věděla jsem že přijedou. (když je dneska tak krásně žejo.) ale mi to nevadí. proč by taky mělo žejo. jo a tento rok se nebudu opalovat (možná). ať pak v září vypadám jako upír. a nebo ne. protože by se mi všichni smáli. :D

musím psát více článků ať pak ten archív nějak vypadá.

dneska [!] jsem uklízela asi od 11 hodin do nevm kolika. jako náš/můj pokoj. ale stejně to vůbec nevypadá jako že je uklizený. bordel tam je furt. ikdyž se 'uklidí' .

asi si dám další kafe. třetí hrnek ze dnešek. jsem nějak mimo. aasi půjdu pozdravit rodinu. a nebo se vypařím zadním vchodem někam pryč a počkám až odjedou. třeba. žejo.

asi se pogrcám protože jsem vypila si dvadecilitrymožnátři bublinkovéminerálky s příchutíbroskev. ale je moc dobrá.! nesnáším bublinky. a skoro vůbec mi nechutnají sycené minerálky.!

miluju svoje červené boty.! ikdyž ta červená barva vypadá sepraně a jeví se do rúžova. jsou prostě úžasné.! (až tak úžasné nejsou :D)

sere mě že na tom posraném dívídíčku nic není.! a tudíž se na nic nemůžu dívat.

no nic asi půjdu ven.

if i only could make a deal with god.

16. dubna 2010 v 20:23 | eRRoRyk
jsem líná psát články. nevím proč.

v jednom kuse poslouchám running up that hill by placebo ( je to kavr víš jak). normálně se mi líbí originály více než kavry ale teď. !! ta písnička je úplně nejlepší.

dneska u nás proběhla. jako na škole. řečnická soutěž. vůbec jsem nepochopila tu holku která mluvila o zrzcích. nechápu. ale prů za 100 roků vymřou.

bylo to úterý? prostě jsme měly s paa a lii upřímný rozhovor. chápeš. že jo. moc se mi to líbilo. víš co. upřímnost.

mám červené boty!!!! konečně. a tek dobře červené.!! jsou nejlepší.!!

mám čtyřku na třičtvrtletí z češtiny. super. neumím česky. ale couž. já jsem to říkala že nejsem čech.  ale koho zajímá nějaká gramatika?!! a ze čtvrtletky z matiky mám za 4 :D no jo je to k pláči.

já jsem na qipu?

asi si du uvařit čaj. dát si do něho mlíko a dívat se na top gear.!

polyethylenglykoltereftalát.

12. dubna 2010 v 17:54 | eRRoRyk
sere mě že nemůžu najít můj starý pracovní sešit do němčiny. sakra. rádabych totiž se něco poučila :D. a vůbec. poslední dobou nějak nemám náladu na žádnou hudbu co mám ve složce což mi teď připomělo že si musím tu složku dát do jiné složky. jen tak.a víš co začínám být závislá na we♥it. ale nesere mě to. proč taky žejo. vždyť tam jsou tak krásné obrázečky. a víš co mám 5 lidí kteří mě následujou.!! :D je to docela sranda. :D

jak to že jsou na víhártit moje fotky? :D

nechápu proč si moje matka myslí že mám zničené vlasy.! tak jsem si koupila nějakou sračku na vlasy za šedesát korun. teda přesněji za padesátdevětdevadesát. stejně mi se tady tohle vůbec nelíbí.! a vůbec kdyby viděla páju. :D tak by se asi zhrozila. (mám se ti omluvit pájo?)

kdy mi sakra příjdou ty posrané cédečka?!!!!

sere mě ta posraná matika. a vůbec. jdu se učit češtinu.

a pokypala (píše se to tak?!!) jsem si kalhoty čokoládou. asi si je půjdu umýt. nebo něco takového.

nemám náladu na psaní.

každý zná gorillaz.

5. dubna 2010 v 12:25 | eRRoRyk
už jsem celkem v klidu. potom včerejšku. teda. nepochopím tohlensto. jo a víš co žiju v té nejpostiženější rodině na světě!! ale fakt. ,,kdybych na tebe volal že mi je špatně přišla bys?" neasyvolekurva.! mohl by alespoň klepat. vole. ale to je mu jedno žejo je přece doma. ale ja jsem přece taky doma...

líbí se mi obrázky na weheartit.

víš co. mám cédéčko Gorillaz. a neříkej že je neznáš protože každý zná Gorillaz. a neříkej že ne. feel good inc. zná každý. musí.! teda měl by.ale stejně je to divný styl hudby. ale dobrý.

moment nemáme na pondělí nějaký úkol?

psala jsem si s lídrem. :D to nepochopíš. o tom proč skončili. co bude nového. a ták. víš. ,,tam budou luxusni kalby jak cip" no jo. to asi jo.:D. tam někde v německu :D

nejsem žádné kuřátko.!! sakra.!

musím si někde sehnat sluchátka. jo a empéčtyřku nebo něco takového.

a vůbec proč nám nefungu je tiskárna?? že tati. doprdele už by to někdo mohl spravit. už mě nebaví pořád opisovat texty písniček.(nevímjaksetopíše!) ale stejně co to znamená když ti tiskárna napíše že kazeta na pravé pozici není podporována no? nevíš? já taky ne. ani nevím proč jsem se to pokoušela spavit [? je tam s ?]

prší tam. je to úplně nejlepší. obzvláště když při tom posloucháš 30stm. a vůbec celá verze je stejně nejlepší.! (11 minut asi)

mám rýmu. teda já ani nevím jestli je to rýma jako rýma. no to je jedno. prostě smrkám jak kretén v jednom kuse. a navíc nemůžu dýchat. protože se nemůžu vysmrkat. [co?]

musím řít mamince ať konečně objednáme ty cédéčka.!sakra. už to chcu mít doma.!!

jooo a poslouchám bíbísírejdijouvan. je to úplně nejlepší rádio ti řeknu teda. no teďkom zrovna né protože tu hrajou úplnou sračku.

ták a na co jsem zapoměla?

ne.

4. dubna 2010 v 21:01 | eRRoRyk
no to si děláš takovou velkou kachní prdel! proč mě tak sere sakra?!! chápeš to? jak bys mohl. tohlensto je nejhorší na světě (nebo něco takového).

úplně miluju když mi brácha. vole. řekne ať neřvu. kurva.!


neeeeee !!!!!! teď fakt potřebuju něco rozflákat!! ale totálně na miniaturní kousíčky!! třeba jednu z kytar žejo. ale to bych pak nemohla hrat. že. ikdyž hrát. to je taky relativní .

to je zas článek pičo.!