ejk.

19. dubna 2010 v 18:48 | eRRoRyk
už zase poslouchám bíbící rádio. je prostě nejlepší. vím že jsem kdysi psala že nejlepší rádio je Hey. jen tak mimochodem teď hrají lostprophets. ale tam vyměninli lidi takže se to teďkom skoro vůbec nedá poslouchat. protože ten co hlásí 'dopravu' mluví jak buzerant a ten co hlásí 'sport a takové ty sračky' mluví taky jako buzerant. a 'federálové' (jakýsi slovák a čech, jsou docela zábavní ale! ) jsou moc brzo ráno (asi od šesti do deseti) a to jsem zrovna ve škole takže je to úplně na hovno.! sakra. a teď jsem se do toho všeho zamotala.!!

,, .:D .. we school ..:D .. lol ..:D .. tyčinky 4ewer " ,, nejwííts borééCz_ " ,, . lxsníí .. " atd.!!! to je tak odporné když takhle někdo píše.!

doufám že madam von torop ten čtvrtek nějak nebude řešit protože já teda do školy nepůjdu.!! [protože máme volno žejo (příjmačky :))] sakra. a už vůbec né na nějakou výstavu. jako na tu výstavu bych i šla ale né s ní.!! tan týpek co teďkom mluví mluví jako matt bellamy. a teď hajou kaiser chiefs (ruby, kdyby tě to zajímalo :))

no asi se pobliju. :D

mám relativně (čti s dlouhým i a hlavně měkce :D) hodně 'následovníků' ve we♥it

stahuje se mi cedečko od mychemicalromance. víš. ještě 13 sekund. :)

a asi se půjdu učit chemii. teda jako půjdu něco zpracovat. a asi holkám donesu papír. :) teda jestli si ho už nekoupily. ale už si ho koupily. no nic takže ten papír který má zaprvé asi 5 krát dva metry je mi na hovno a za druhé mi leží pod postelí ale už si ho asi sebral prach k sobě. :D nebo něco takového.

a vůbec. jsou angelina a brad spolu? protože jim to tak krásně sluší. oni jako celek jsou krásný pár. žejo. :D
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.