fuha.

27. dubna 2010 v 20:28 | eRRoRyk
seremě že příští rok nebudu mít němčinu ale tu posranou španělštinu.! vždyť vůbec není hezká jak si všichni myslí. ale asi to přežiju. ale nepřežila bych ruštinu.! vole! tak odporné jazyky.!!!! kurva. paa je zrádkyně.!!  nechápu to jak si někdo může vybrat sakra ruštinu???

mám cedečko od MCR. :D a taky MS (to vůbec nevím proč.!) a pak cd od SOTY (to jsou takové sračky to co hrajou!)

právě teď mi tu hrajou Gorillaz.  demon days. jako celé cédečko. alespoň něco. totiž v poslední době vůbec na hudbu nemám nějak náladu. vůbec nevím proč. radši si zapnu bbc rádijo a poslouchám takové ty rádijové sračky. však víš co. poslouchám to jenom kvůli angličtině. co to sakra melu?

jsem ráda že hynek zase píše na blog. jako na blog.cz.

a v pátek nechci jít do školy. máme poslední zvonění. sakra.! budu mokrá jak.. nevím co. sakra. teda možná. ale doufám že budu mokrá jenom trošku. vole kreténi nechápu proč je ten 'program' povinný !!! nezajímá mě nějaký program. jakože je to sranda ale stejně.!!

a vůbec. polčák je ale čurák.

víš. měla bych se jít učit. ale nechce se mi. komu by se chtělo žejo. teď když je léto.!  ano už je léto. podle mě. vždyť je už po ránu horko jak prase. sakra. sere mě to. když už tak chci sakra to posrané jako.!
 


Komentáře

1 Teri | 27. dubna 2010 v 22:17 | Reagovat

ochochó, přece si nevyberu španělu když jsem byla tak velice proti ní :-D je to na nic... nevyužiju ani španělu ani ruštinu a zrovna němčinu fakt potřebuju... asi budu muset do jazykovky...
to horko mě taky štve... a co teprve až v té sauně budem běhat osmistovku xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.