no nic asi půjdu ven.

17. dubna 2010 v 18:16 | eRRoRyk
žeru čokoládu která mi vlastně vůbec nechutná protože je moc sladká. jako víc než obvykle. je v ní i karamel totiž.

nechápu to venku je hezky ale já sedím doma u kompu a žeru hnusnou čokoládu místo toho abych byla venku a dělala nevím co. jo a chci balon.! divím se že žádný nemáme. sakra. sere mě to. kde je vůbec moo [???]

věděla jsem že přijedou. (když je dneska tak krásně žejo.) ale mi to nevadí. proč by taky mělo žejo. jo a tento rok se nebudu opalovat (možná). ať pak v září vypadám jako upír. a nebo ne. protože by se mi všichni smáli. :D

musím psát více článků ať pak ten archív nějak vypadá.

dneska [!] jsem uklízela asi od 11 hodin do nevm kolika. jako náš/můj pokoj. ale stejně to vůbec nevypadá jako že je uklizený. bordel tam je furt. ikdyž se 'uklidí' .

asi si dám další kafe. třetí hrnek ze dnešek. jsem nějak mimo. aasi půjdu pozdravit rodinu. a nebo se vypařím zadním vchodem někam pryč a počkám až odjedou. třeba. žejo.

asi se pogrcám protože jsem vypila si dvadecilitrymožnátři bublinkovéminerálky s příchutíbroskev. ale je moc dobrá.! nesnáším bublinky. a skoro vůbec mi nechutnají sycené minerálky.!

miluju svoje červené boty.! ikdyž ta červená barva vypadá sepraně a jeví se do rúžova. jsou prostě úžasné.! (až tak úžasné nejsou :D)

sere mě že na tom posraném dívídíčku nic není.! a tudíž se na nic nemůžu dívat.

no nic asi půjdu ven.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.