Květen 2010

i am a ghost.

30. května 2010 v 13:45 | eRRoRyk
zaprvé jsem ostříhaná. nějak si na to nemůžu zvyknout. myslím na to že mám asi o dvanáct centimetrů kratší vlasy. divné. :D a kurva měla jsem se nechat vyfotit na tu blbou občanku když jsem měla ještě dlouhé vlasy. asi zítra nepůjdu do školy. anebo si dám na hlavu čepku. sice mi bude horko ale to nějak přežiju.

nevěřím že páji vydrží dávat do konce školního roku pozor. :D ale když vyhraješ dám ti hašlerky!! a né žádné bonpari! :D

připadá mi že mi chybí nějaké cedečko. sakra. myslím ve složce v počítači. jinak mi jich chybí asi milijoon. jako v originále. jo a víš co až budu velká. koupím si hodně vinilovek a budu si je přehrávat. furt dokola protože vinilovky jsou nejlepší.!! doufám že to víš. :D

kurva. ! proč sakra máme poslouchat nějaké posrané rádio.?? český rozhlas. sakra. vždyť tam jsou jenom sračky.! sakra! a pak nevím proč máme poslouchat soundtrack nějakému pošahanému filmu který ani nevím jak se jmenuje. akorát vím že je americký. to se mi hledání teda zůžilo. sakra.!

pořád mi tu hraje soul survivor od ava. to je nejlepší písnička z toho alba.!

a nevím proč mám stáhnute cedečko od the calling. víš kdo to je. žejo.

skins je ten nejlepší seriál o tínejdžrech.!! sakra! furt tam někdo umírá nebo někoho přejede autobus. fakt dobré! myslím to fakt upřímně.

jsem ráda že se alespoň lin líbí From Our Hands. protože jsou nejlepší. teda alespoň z československa. :D

tyvole. rozpadají se mi červené kalhoty.!! sakra!! proč??  je to smutné. :D ale jako fakt!!

stejně. nechápu ty volby. paroubka. slyšel si že chce kandidovat na prezidenta?? :D směšné.!

jestli linda bude bárbí tak se s ní nebudu bavit! :D

pooor yáá!!

25. května 2010 v 21:25 | eRRoRyk
poslední dobou nepiju kafe. ale dneska jsem jedno měla protože jsem nemohla usnout. jako chtěla jsem si dát dvacet. chápeš .asi nejsem tak závislá jak jsem si myslela. a vůbec dala bych si to frapé z čajky. jako kávové. samozřejmě. žejo. ale takové to silné aby mi ho nikdo nemohl pít. hihihihihih.

i love tom delonge.!!!

kurva posraný fejsbuk. sakra.  jo a víš co mě sere. jako malá jsem neměla houpacího koníka. sakra!! vzpoměla jsem si na to dneska protože mimiodsestřenice dostane od nás koně. jako houpacího. a dřevěného. samozřejmě. sere mě to protože ten koník jak jsem ho viděla byl táák krásný.

moje 'pyžamové triko' [??] je totálně na hovno. serou mě tam ty posrané rukávy které mě v noci škrtí. sakra.!! nechce se mi brát jiné!! ale asi to udělám. :D.

nevím. ta nová profesorka/učitelka/prostě ta co zastupuje kubátkovou je divná. ale poslouchá dobré skupiny. a dáse.

už abych byla ostříhaná!! sakra!! nesnáším tohlensto hnědé svinstvo které se nedá nijak tvarovat protože je to rovné jako hřebík.!! sakra. nesnáším svoje vlasy!!

víš. někteří lidi jsou prostě čuráci.! žeano.

posraná biologie sakra. musím se ji jít naučit protože polčák by pak měl kecy. ale to on má vlastně furt. sakra. koho zajímá nějaká dýchascí soustava?? nebo trávicí?? kurva!! noco. jo! nesnáším češtinu!! to je tak pošahaný jazyk!!

ale češi jsou prostě nejlepší žejo. po pěti letech. zase zlato. a vokoun je prostě borec.

a pro změnu poslouchám třeba muse. škoda že matt nemá zelené oči. protože bych asi umřela.

a toma dí. nemiluju.

další článek.

15. května 2010 v 14:52 | eRRoRyk
znáš skupinu Never Shout Never ?? ne že. ještě aby. :D takže. jsou to američani. mají zatím jenom jednu desku. která je báj d vej dlouhá pouhých dvacet minut a třicetdevět vteřin. nedivím se když má jenom osm písniček. žejo.

o čem tak psát?? o tom že jsem dneska nasraná už od rána nebo že jsem ještě nezúčtovala dědovi?? a že to po mě chce prý už od středy ikdyž se o účtování zmínil v pátek?? hm. spíše ne.

nebaví mě to. nevím co ale nebaví mě to. a vůbec. proč sakra dneska nebyla Sabotáž ??? jakooo. sabotáž je přece nejlepší. doufám že to víš taky.

nelíbí se mi americká angličtina!! je taková měkká a zní buzerantsky.

tom delonge je prostě borec. tohle to bys taky měl vědět. obzvláště když je ožralý žejo. :D :D

no nic.

den matek. ?

9. května 2010 v 13:01 | eRRoRyk
doprdele jako.!! proč mi nejde zapnout to pošahané rádijo bíbísí ?? sakra.! už zase. a zrovna v neděli kurva když je tam matt edmondson. kurva.!! on je totiž nejlepší.!! víš. i to rádio je nejlepší.! to přece nemůže být tím počasím že né. ! sakra

musím si změnit dyzajn. protože tenhle je už moc divný a mám ho tu asi nevím jak dloucho. no možná dva tři měsíce.

sere mě když jsem ve škole 'sama' chápeš ne? jakože ty dvě bíle ovečky chybí. simulantky jendy.!! nejhorší je že obě mají dobré výmluvy. sakra.! :D (píše se slovo simulant s měkkým i nebo s tvrdým??, nediv se mi mám z češtiny čtyřku.! což mi připomělo že polčák je úplný čurák!)

poslouchám foo fighters (doufám že se to tak píše.)  to proto že mi nejdo to posrané rádio a taky proto že mám celou jejich diskografiji a ještě jsem si od nich nic neposlechla. mám to ve složce asi půl roku. no jo jsem dement. ale couž.

dneska je pry den matek. tak jsem mamince popřála. stejně nevím proč mají matky svůj den. ani nevím proč mají děti svůj den. vždyť je to stejně blbost. proč ho nemají i otcové?!

sedím na půl v pyžamu. jakože mám na sobě jenom trenky. :D. je to nejlepší a nejpohodlnější. však to znáš žejo. :)

nechápu proč bráchovi vadí že mám nějaké soubory na ploše. kurva. co mu to sakra vadí?? a dáva mi to do mojí složky s hudbou. tam kde mám jenom [!!!] hudbu.(teda alespoň se o to snažím. jako mít tam jenom hudbu)

jo a nevím proč jsem si vyhodila cedečko od owl city. jo a ti fu fajtrs už mě nebaví. sakra. co si pustím?? no pustila bych si bíbísí rejdijou van ale ono to nefunguje žejo.!! sakra!! sere mě to.!

1.května

1. května 2010 v 18:51 | eRRoRyk
asi si založím twitter a napíšu džastinu bíbrovi. :D nevím proč ale napíšu mu. ale nejspíš to neudělám protože se mi nechce zakládat tvitr jenom proto abych napsala tomu bobrovi :D

nesnáším tu vtěrku která mi furt píše co dělám a ať jdu ven. sakra. už mě nebaví si pořád vymýšlet ty posrané výmluvy :D

dneska je prvního? proč je tak 'zajímavé' (lepší slovo mě nenapadlo) datum 1.května (je květen né?).

konečně mám naladěnou kytaru. tím myslím správně naladěnou. né vole podle jůťub. kde je to zkreslené. ale od 'pořádného' kytaristy. :D

asi jsem to tady už psala. ale dozvěděla jsem se od dědka ža jsem v pubertě. to je ale novinka.! žejo.! což mi připomělo toho čuráka který mi dal pětku za můj proslov. no a co že fort používám slovo 'jako'. sakra. ať se posere.! čurák jeden.!!

prozměnu poslouchám MUSE. a potěšilo mě že je dali do medúzy.

mám něco se zubní sklovinou. bolí to jak prase. když něco udělám.  ale nevím co dělám že mě to bolí. asi nebudu večeřet.