den matek. ?

9. května 2010 v 13:01 | eRRoRyk
doprdele jako.!! proč mi nejde zapnout to pošahané rádijo bíbísí ?? sakra.! už zase. a zrovna v neděli kurva když je tam matt edmondson. kurva.!! on je totiž nejlepší.!! víš. i to rádio je nejlepší.! to přece nemůže být tím počasím že né. ! sakra

musím si změnit dyzajn. protože tenhle je už moc divný a mám ho tu asi nevím jak dloucho. no možná dva tři měsíce.

sere mě když jsem ve škole 'sama' chápeš ne? jakože ty dvě bíle ovečky chybí. simulantky jendy.!! nejhorší je že obě mají dobré výmluvy. sakra.! :D (píše se slovo simulant s měkkým i nebo s tvrdým??, nediv se mi mám z češtiny čtyřku.! což mi připomělo že polčák je úplný čurák!)

poslouchám foo fighters (doufám že se to tak píše.)  to proto že mi nejdo to posrané rádio a taky proto že mám celou jejich diskografiji a ještě jsem si od nich nic neposlechla. mám to ve složce asi půl roku. no jo jsem dement. ale couž.

dneska je pry den matek. tak jsem mamince popřála. stejně nevím proč mají matky svůj den. ani nevím proč mají děti svůj den. vždyť je to stejně blbost. proč ho nemají i otcové?!

sedím na půl v pyžamu. jakože mám na sobě jenom trenky. :D. je to nejlepší a nejpohodlnější. však to znáš žejo. :)

nechápu proč bráchovi vadí že mám nějaké soubory na ploše. kurva. co mu to sakra vadí?? a dáva mi to do mojí složky s hudbou. tam kde mám jenom [!!!] hudbu.(teda alespoň se o to snažím. jako mít tam jenom hudbu)

jo a nevím proč jsem si vyhodila cedečko od owl city. jo a ti fu fajtrs už mě nebaví. sakra. co si pustím?? no pustila bych si bíbísí rejdijou van ale ono to nefunguje žejo.!! sakra!! sere mě to.!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.