pooor yáá!!

25. května 2010 v 21:25 | eRRoRyk
poslední dobou nepiju kafe. ale dneska jsem jedno měla protože jsem nemohla usnout. jako chtěla jsem si dát dvacet. chápeš .asi nejsem tak závislá jak jsem si myslela. a vůbec dala bych si to frapé z čajky. jako kávové. samozřejmě. žejo. ale takové to silné aby mi ho nikdo nemohl pít. hihihihihih.

i love tom delonge.!!!

kurva posraný fejsbuk. sakra.  jo a víš co mě sere. jako malá jsem neměla houpacího koníka. sakra!! vzpoměla jsem si na to dneska protože mimiodsestřenice dostane od nás koně. jako houpacího. a dřevěného. samozřejmě. sere mě to protože ten koník jak jsem ho viděla byl táák krásný.

moje 'pyžamové triko' [??] je totálně na hovno. serou mě tam ty posrané rukávy které mě v noci škrtí. sakra.!! nechce se mi brát jiné!! ale asi to udělám. :D.

nevím. ta nová profesorka/učitelka/prostě ta co zastupuje kubátkovou je divná. ale poslouchá dobré skupiny. a dáse.

už abych byla ostříhaná!! sakra!! nesnáším tohlensto hnědé svinstvo které se nedá nijak tvarovat protože je to rovné jako hřebík.!! sakra. nesnáším svoje vlasy!!

víš. někteří lidi jsou prostě čuráci.! žeano.

posraná biologie sakra. musím se ji jít naučit protože polčák by pak měl kecy. ale to on má vlastně furt. sakra. koho zajímá nějaká dýchascí soustava?? nebo trávicí?? kurva!! noco. jo! nesnáším češtinu!! to je tak pošahaný jazyk!!

ale češi jsou prostě nejlepší žejo. po pěti letech. zase zlato. a vokoun je prostě borec.

a pro změnu poslouchám třeba muse. škoda že matt nemá zelené oči. protože bych asi umřela.

a toma dí. nemiluju.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.