Červen 2010

whatever.

7. června 2010 v 20:30 | eRRoRyk
nesnáším kobru elf! :D to je tak posraný seriál. sarka.! vole. hlavně že simír je tam od úplného začátku. :D já ho taaak nesnáším!

na víhártit jsem si přidala nějakou holku a ta kliká na obrázky jako divá! vole. nestíhám sakra.! a vůbec. kliká na takové cipárky! sakra!

krásná fotka. :)
travis. ♥


a víš co. nesnáším když v angličtině někdo řekne [d] místo [dí]. asi nechápeš. dobře tedy. máš například the article a kdosi to vysloví jako [d a:tikl]. (doufám že mi teď rozumíš). ale vždyť je to úplně špatně!! sakra!! čte se to [ a:tikl]. sakra. a nikdo to nejspíš neslyší (kromě mě samozřejmě[:D] ). vole. i profesorka. někdy řekne d a někdy . cože nechápu. mě to prostě sere. nojo znášto problémyvole! :D

a víš co. neumím matiku ani zeměpis. ale ta matika mě sere víc. žejo. :D


chci do finska. sakra! a asi si dám další kafe. ale už né tak silné. hm?

6. června.

6. června 2010 v 17:24 | eRRoRyk
víš nějak se to všechno sere do jedné velikánské sračky. a ani nevím proč. žeby to bylo tím létem? nebo nekonečným čekáním na prázdniny?!!!a nebo prostě tím že se neučím. možná to spolu nějak 'úzce' [ :D ] souvisí. třeba.

nesnáším když se o víkendu budím v šest nula devět s divným pocitem jestli náhodou není škola. sere mě to. a taky mě sere to posrané slunko které svítí už od čtyř hodin. a já se pak nemůžu otočit na druhou stranu protože by mě to posrané světlo nenechalo spát. chápeš žejo. no jsem prostě divná. totiž. normální člověk se klidně vyspí i při světle. anebo mě sere jenom to že máme docela dost průsvitné záclony.

fuj. ty sýrové tyčinky od bohemia (myslím) jsou úplně hnusné. víš jaké myslím žejo. takové ty z té malé cca šest krát jedenáct velké [ :D ] plastové krabičky. je to hnus. ale co chceš žrát když ve špajzce jsou tak maximálně krekdy z roku 2008. a v ledničce jsou jogurty a prostě takové ty sračky. znáš to. prostě nikde nic.

nechápu ty lidi kteří rozdávají letáky které nikdo nechce. vím to. jako to že je nikdo nechce. to jsou blázni. ale co alespoň se projdou. žejo. na rozdíl odemě. :D

všechno nejlepší tadejáši!

jo a jedeme do chorvatska a tečka. prostě. jo. chibí mi to sakra!

fuj ty tyčinky jsou hnusné ale fakt!

totálně.