Červenec 2010

985263147 třeba.

30. července 2010 v 17:18 | eRR
takže. chcu to triko s potiskem britské vlajky. po celé ploše. toho trika. chápeš?. otázka je proč chodím dolů na záchod když máme i navrchu záchod. přeju ti moje problémy. :D fakt. bože. španělština je tak hnusný jazyk. nesnáším ho. sakra. jo a nedívej se na 'Gepardí kočky 2' je to fakt kravina. už po první písníčce. :D vole :D fakt. to je taková trapárna. ani nevím proč se na to dívám. teda ja se na to nedívám ale to je jedno. miluju fiction plane! jo.
harrison ford má v uchu náušnici? co to sakra je? :D
asi se podívám na nějaký film víš. ale nevím jaký. nemáš náhodou foresta gumpa? prosím. je to nejlepší film. teda jeden z nejlepších. chápeš ne?
na primě kůl dávají himym. v češtině. ale teď keště ne. teď je tam xena. uuuuh! to je tež totální kravina. tovíš. xena je nejlepší a všechny zabije. a teďkom mstí gabrijelu. :D jo a nechápu kde v té době vzala tušku na oči a řasenku. :D
jared leto má nejhezčí modré oči.! na světě samozřejmě.však víš.
asi si pořídím koně. :D a vůbec zajímalo by mě kdy už ta ksena zemře. nechápu to jak to že xena vždycky vyhraje. a pak taky nechápu jak je sakra možné že si normálně stoupne na nohy ikdyž je má zlomené. :D no jo moje problémy se fakt ničemu nevyrovnají. ale stejně, chápeš to? :D
chci do Finska! prosím. fakt jako.
nechápu jak se někdo může jmenovat galerie nebo aqua. :D

nevím ?

28. července 2010 v 20:56 | eRR
no. co si budeme povídat. Neutron Star Collision(Love Is Forever) by Muse [(by the way.) kdybys nevěděl] je totální shit. a říkej si co chceš. ty kytary. sakra. to si rovnou můžeš poslechnou Queen! neslyšíš to? :D

no. ale. potřebuju cedečka od různých skupin které jsou převážně z velké británie a ameriky. jo. mám ti napsat názvy? ne. nenapíšu protože už jsem to tu asi psala a ikdyby ne tak co je ti do toho. žejo.

nové okna.

a vůbec. pájo jedeš do toho chorvatska nebo ne? :D a budeš tu na beskydy sound nebo ne. no jo to je otázka. :D

jo a taky potřebuju mluvit s moo. už..... nic. to je jedno. sere mě že mi ten posraný internet nefunguje v pokoji. sakra. a to jsem jenom tři metry včetně zdi od modemu. no jo není nadbezdrátové připojení. žejo. a vůbec ten modem je asi fakt nějaká totální sračka neboco.

nevím co mám posluchat. ksakru. fakt už jako.! sere mě to. jo a taky nechápu cédečka které mají maximálně měco málo přes půl hodiny. například od Blink-182 blink-182 nebo od Never Shout Never What is love? a vůbec tohle je taky sračka. totální. ještě k tomu ta americká výslovnost. ale u blink mi to nevadí. chápeš. teďkom pomlouvám NSN. :D

jo a víš co. skins je nejlepší seriál. chybí mi už asi jenom dva díly. jo a Effy je nejlepší.! :D

24.7.

24. července 2010 v 12:28 | eRR
ještě že se nejmenuju kristýna.
hynek je nejlepší.!
potřebuju nějaké cédečko od sum41! hned teď. sakra. a taky od 'band of horses'.
chci aby všichni byli pryč. jako u mě doma.! všichni kromě psa. ten mi nevadí. :D
sakra.
jo a víš co. záři asi přežiju. myslím jako bez kafe. ikdyž první 3 dny budou docela zabíjárna. ale pak už jsem si zvykla. teda.
musím si koupit lístek na beskydy sound.! sice. bude za třistovky. ale na to kdo tam bude se mi to zdá málo. takže.
čtrnáctého osmý nikam nejedu. a tečka. prostě.
víš co. furt hraju karty na kompu. je to hnus. ale vyhrávám. :D
jako pozoor.!
víš co už skoro umím text k 'I miss you' (blink) však víš.
no. už nevím kdy to bylo ale moje knihovna s hudbou se rozrostla na deset giga což jsem si myslela že to není možné v mojem případě. pamatuju si když jsem měla něco málo přes jedno giga a říkala jsem si týjo. tolik hudby. :D a teď když mám něco přes deset tak mi to nestačí a chci víc. :D. nechápeš. že ne. ale mi je to jedno. :D
nechápu jak někdo může nosit růžove trička. teď nemyslím holky.
nevertheless.!
nevím co jsem chtěla. sakra.
tak. a musím vidět parodiji na tvilit. tak.

12:12

20. července 2010 v 12:12 | eRR
konečně je chladno. venku je příjemných dvacetdva stupňů a tak trochu svítí slunko. takhle nějak si představuju léto. a to jako fakt.! ráno v osum si dát teplé kafíčko s mlíkem. (mimochodem už dva dny jsem neměla kafe. :D nahrazuju to čajema a carem a kakaem. :D) v župánku pěkně na terase. a pak si třeba odpoledne zajet do města. nebo na lysou. žejo. :D

poslouchám teďkom the clash. což mi teď připomělo že už jsem dlouho nečetla martinův blog. sere mě to. protože ty jeho články..... prostě jsou jedny z nejlepších. zašla bych si na nějaký koncert.! jo. třeba na The Blackout. znáš je? já vím že ne. ale to je jedno. no nic.

dala bych si kafe čéče. už jsem psala že nechápu jak se někdo může těšit do školy?! jo a miluju svůj noutbuk.! a taky miluju the adventure a hallucinations a pak ještě soul survivor. jo. a pak ještě hynka.

no jo na víc se nezmůžu. je mi líto.

přej si něco.

10. července 2010 v 18:18 | eRR
jak se tak dívám na videa z RFP je mi do pláče. :D obzvláště při Knights of Cydonia kdy Chris na začátku hraje na harmoniku. a jak! sakra!!! :D jo a Muse jsou jední z nejlepších. však víš. :)

je to hnus už ani na ten blbý bazén se mi nechce. ne že bych k tomu měla nějaký zvláštní důvod. ale. nevím. asi se mi nechce chodit. zatmění. nový měsíc... co to jsou sakra za názvy? :D stejně to bude docela na nic kdyžjdu na zatmění ale neviděla jsem dvojku. ale co je mi to jedno. a budu bučet a budu se smát. a z nikoho nebudu umírat protože tam není z koho. tak.! a chci vidět tu parodii na tvilit. :D a tečka.! prostě. kdo jde se mnou? :)

tak. travian není kravina. teda. je. ale. na léto se to hodí. když je takové horko. prostě je lepší hrát tak pošahanou hru v takovém horku než se poťit jak hovado. tečka. konec.

a nechápu že jsem ještě nestloustla (píše se to tak? :D) protože furt žeru čipsy a takové ty sračky. nechápu to. jak někdo může žrát v takovém horku čipsy? ale asi je to... to je jedno.

8.7.

8. července 2010 v 17:17 | eRR
chápeš to už je osm dní v prdeli a ja jsem si akorát stihla vyzvednout občanku do místku. furt nemám co dělat. ale je tady bratránek. tak je tu trochu více sranda. (ježiš připadám s si jako mir.) :D teda napsala by legrace ale to je jedno. :D ani na aquaparku jsem ještě nebyla. ale komu by se sakra chtělo. vole vidíš to. aquapark skoro za barakem ale stejně tam nejde. no jo.

jak se někdo může jmenovat Inka? :D co je to za jméno sakra? :D to musel vymyslet nějaký maďar ne? :D

už jsem zase začala hrát Travian. to je bída. už zase. ale to je tím že se nudím. stejně nevím co bych dělala.  jo a sere mě ale jako fakt že jsem nebyla na tom zasraném sweetsenu. jo a pak mě taky sere že jsem neviděla Muse. ale víš co. takový velký fesťák jako rfp. no jo. sakra.

a co tour de kavárny f-m? padá to? ani by mi to asi nevadilo. jo a víš co dneska jsem neměla kafe. :D ale asi so ho půjdu uvařit. :) nechápu jak se někdo může těšit do třeťáku. myslím do třeťáku šestiletého gymplu. chápeš ne. já se třeba netěším. ani nevím na co bych se měla těšit. na bažanty. třeba. žejo.

jak se na to tak dívám tak dva měsíce jsou málo. šedesát dva dnů. vždyť to je nic. nemáš náhodou vztupenku z aquaparku? protože bych chtěla vztupenku na beskydy sound ještě za 200 korun. víš. :D .