8.7.

8. července 2010 v 17:17 | eRR
chápeš to už je osm dní v prdeli a ja jsem si akorát stihla vyzvednout občanku do místku. furt nemám co dělat. ale je tady bratránek. tak je tu trochu více sranda. (ježiš připadám s si jako mir.) :D teda napsala by legrace ale to je jedno. :D ani na aquaparku jsem ještě nebyla. ale komu by se sakra chtělo. vole vidíš to. aquapark skoro za barakem ale stejně tam nejde. no jo.

jak se někdo může jmenovat Inka? :D co je to za jméno sakra? :D to musel vymyslet nějaký maďar ne? :D

už jsem zase začala hrát Travian. to je bída. už zase. ale to je tím že se nudím. stejně nevím co bych dělala.  jo a sere mě ale jako fakt že jsem nebyla na tom zasraném sweetsenu. jo a pak mě taky sere že jsem neviděla Muse. ale víš co. takový velký fesťák jako rfp. no jo. sakra.

a co tour de kavárny f-m? padá to? ani by mi to asi nevadilo. jo a víš co dneska jsem neměla kafe. :D ale asi so ho půjdu uvařit. :) nechápu jak se někdo může těšit do třeťáku. myslím do třeťáku šestiletého gymplu. chápeš ne. já se třeba netěším. ani nevím na co bych se měla těšit. na bažanty. třeba. žejo.

jak se na to tak dívám tak dva měsíce jsou málo. šedesát dva dnů. vždyť to je nic. nemáš náhodou vztupenku z aquaparku? protože bych chtěla vztupenku na beskydy sound ještě za 200 korun. víš. :D .
 


Komentáře

1 linda | Web | 8. července 2010 v 20:44 | Reagovat

lemro vole ! pujdeš hezky na akváč s náma a budeš mít ten lístek za dvěstě se svojím listkem z akvaparku !
a inka se jmenuje nevlastní dcera mojeho bratra. můj bratr je piča ;))

2 pavlinčička | 10. července 2010 v 10:29 | Reagovat

tour de kavárny fm teda rozhodně nepadá! taky nemám co dělat, takže pěkně půjdeme někam spolu. travian je pičovina, daniel to taky hraje. ozvy see! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.