trust me, i'm in a band.

29. srpna 2010 v 20:42 | zoe.
je to totálně v prdeli protože už je konec prázdnin a..... a já prostě nevím jak to. sakra. vole. ještě k tomu jsem víc jak den nespala. počkej [spočítám nebo zpočítám] ???? (s/z)počítám i to. možná. nevím jestli se mi to povede protože. proto. dneska už mám fakt dost. a měla jsem jenom 2 kávy. což se divím jednu v šest. hodin. a druhou v třináct? nevím. kolik je 24plus11 ? :D 35 ? třicet pět hodin jsem nespala. ještě ne ale. za dvě hodiny to bude třicetpěthodin. 
poslouchám the clash. no jo punk. jo a mám na sobě kravatu. ale žere mě. divné. jo a asi nemůžu dýchat. před chvíli jsem málem rozflákala konvici na čaj a nebo hrnek. ale spíš tu konvici. 
já asi bez té kávy v září nepřežiju. proto si zítra a ani pozítří už kafe nedám. dobře kecám.

mám na hlavě natáčky. vypadá to směšně. fakt. ale mi se to líbí.

tak si nějak myslím že už na nějaký kiss si vymýt mozek ani nemusím chodit protože těch sraček co včera a dneska hrálo u lindy mám naposloucháno asi tak na dva roky dopředu.

nechci toho sráče ondráčka na angličtinu. doufám že se lukášek spletl. :D :D

asi si změním dyzajn.
odedneška se jmenuju zoe [zouí]. tečka. teda ještě jsem uvažovala jak jsem projížděla kalendář nad jménem svátek práce ale zoe je prostě lepčí. 

nechápu telent mánii a československo má talent. to bude taková kravina jak pojďme na žraloky na přehradu Olešná (nebudu tu psát 'pojďme na ryby' protože jít na ryby není kravina.)bolí mě záda. ale jak prase.
a jsem ráda že linda má jenom o něco více hudby než já. :D což mi připomělo že asi potřebuju nějaké to cedečko od Good Charlotte. kdo mi to pošle? nebo alespoň link? prosím !

měla jsem last.fm asi jenom na hodinu. dobré že? :D
jo a v řadě u okna sakra sedět nebudu. vole. no tak jsem konzerva. noaco. :D

fuck it all.
 


Komentáře

1 pavly. | 31. srpna 2010 v 17:40 | Reagovat

hej ty krávo slíbilas mi to, nemysli si že si to nepamatuju!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.