shit shit shit fuck dick cock fuck shit.

23. září 2010 v 19:27 | eRR

oficijálně nesnáším španělštinu! už kvůli toho že zítra píšeme písemku na slovíčka. ze španěly. a já vůbec nic neumím. jak asy. když to teď vůbec nechápu a nedávam a... tak. sarka. štvemě to jako. chtěla jsem němčinu. fuckin'hell!!! jo a nemám ráda renatu. myslím tu profesorku. víš.

tek. chodím na street dance. ale říkejme tomu balet. prosím. totiž ani ty bys do mě neřek že tančím street. :D :D ale ani balet. :D whatever. první lekce byla úplně dobrá. ale vadí mi že tam kde my cvičíme se nedá větrat. takže je tam horko a si hned spocen jak hovado. :D

jo a úplně se mi líbí ty housle v good charlotte . víš co.

doprdele. musím napsat nějakou trapnou říkejme tomu slohovku do angličtiny na téma co rád/a nosím :D. 50-70 slov. :D je to směšné protože kubátkova by nám dala tak 150. slov.

FUCKKK!!


miluju frýdecko-místeckou knihovnu! a pak toho příjemného týpka co tam dneska byl. ale pustil tam nějakou sračku. takže si to ještě rozmyslím. jo a divila jsem se že sem neplatila žádnou pokutu. :D za enema of the state by blink182 (ale to už víš). takže porstě jsem nepřišla o 10 korun!! miluju to! prostěě!

jo a konečmě mám další cedečka by Mando Diao !!!! miluju ten jejich styl hudby. člověk by možná řek že napodobují beatles. já si to myslím taky. a jestli je ještě neznáš tak je to velká chyba! :D

i love editors!

nesnáším čtvrtky! protože máme zeměpis biologii tělák fyziku espaňol což se rovná asi desetikilová aktovka. sere mě to. ještě když musííš jít ze zelí do lysů pěšky což je asi kilometr a něco a předtím ještě běháš osmistovku jako čurák. sakra. už nevím co sem chtěla. prostě je to na hovno. tečka.

it's a different spin with mark hoppus and mark hoppus is the most important thing.

a jsem úplně grogy. a nesnáším ředitelku ústavu který navštěvuju. je to kráva protoe nám nedala volno v pondělí. whore cunt bitch .
sdf
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.