well hello everybody.

5. října 2010 v 21:57 | eRR
začnu asi takhle.
mám červenou hlavu. teda. né úplně červenou jako červenou ale červenou jako tmavě červenou. jako na slunku je to červené jako červené ale. sakra. už nevím co jsem chtěla. prostě jsem blázen. tečka.
asi bych měla mamince oznámit že na státní svátek nebudu doma. a nebo tatínkovi. ale nejsem si jistá jestli mě pustí. víš co. :D
už se jakš takš vyznám ve stylech hudby. což mě samozřejmě těší. a teďkom posílám páji něco. nejspíš to neznáš ale kdyby tak se jmenujou athlete a na lastku píšou že je to indie rock. já bych to nazvala spíš indie popem. nonevím. co si myslíš ty lindo?
tak.
asi bych si mohla zopakovat španělštinu. žejo. alekomu by se chtělo sakra.
seru na balet začnu chodit do streetu. :D
je to hnus, je to červené, má to kulatý tvar co je to? moje vlasy. ! potřebuju ostříhat. prostě.
tak nějak nemám dobrý pocit z těch žákovských knížek na internetu. je to divné. jo a z názvosloví (chemie) jsem dostala za tři. což vůbec nechápu. protože jsem si myslela že budumít za 1 a t těch výpočtu za tři místo za jedna. chápeš ne?
prostě.
už si nedávám kafe každý den. je to docela zvláštní. a víš proč. protože když si vařím kafe tak to vždycky chutná jak kdyby se někdo pogrcal ale voní to po kávě. chutna to prostě moc kysele.! asi bych měla zkusit tam dát více cukru.

nevím jestli se mi líbí death cab for cutie. protož eneznám to jiné cd. plans. myslím.

asi si půjdu vysušit vlasy a spát s divným pocitem že na zítra zase nic neumím ale alespoň budu vyspaná takže mi to bude mysletttt! prostěě! :D
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.