Listopad 2010

we all make mistakes.

29. listopadu 2010 v 19:46 | eRR
oficiálně nesnáším školu! protože se tam učíme samé sračky a píšeme písemky z matiky a fyziky a chemie a dějepisu a ze základů společenských věd a angličtiny a češtiny. a tak nějak zevšeho. ti čuráci na matiku a fyziku a chemii se museli na dnešek snad somluvit nebo co. protože to není možné. a  navíc ‼ sem dneska psala čtyři písemky. ale za to si můžu sama. :D to je jedno. prostě. hnus!
dala bych si monstera!
jo a víš co? nasněžilo! což se mi letos nelíbí. nevím jesltli to bude tím že nasněžilo moc brzo a nebo už mě to nebaví. nevím.
a eva z palkovic má úplně pěkňoučké botyyy! fakt! takové že bych si je pořídila i já! a sounapodpatku ! a víš co? pája dneska spadnula!  byla to legrace :D:D
a asi bych tady neměla psát članeček ale měla bych se jít radši učit protože to zase všechno poseru! fakt. už to vidím. a asi bych se měla někdy podívat na fyziku. protože kdyby tata věděl co tam mám za známky asi by nebyl moc rád. a uvažovala jsem nad tím co by mi vadilo více. kdyby mi rodiče zabavili kytaru a nebo notebook. nevím.
a nenapíšu tady co si přeju na vánoce. protože tak.
a nevím jestli mám ját na bratrancovu šlusku anebo na zápas. linda říká že mám jít naobojí. ale to se mi  nechce !
robert dyrdek je úplně borec. a jednou si koupím tričko young&reckless protože jsem si řekla.
chcu monstera! fakt ale.!

a zítra máme šet hodin‼ což je úplně dobré protože nemusím brát atlaaas! :D myslím.

Leslie Nielsen zemřel ! to je taková škoda!!  víš kdo to je né? ten z bláznivé střely.

another fucking day.!

28. listopadu 2010 v 20:32 | eRR

doprdelekurvakurvasakra!

nebudu to tu znova psát kurva! zasraný blog doprdele! nic se nedozvíš prostě! smůla! sakra!

i think i like today, i think it's good.

24. listopadu 2010 v 21:57 | eRR
ewa farná je fakt pěkná. a má dlouhé vlasy. a linda červená když jí vidí a pája krade fixy když ji vidí. fakt sranda ti řeknu.

nemám co napsat. sice bych tu mohla napsat jak jsem zoufalá a že nikdo mě nemá rád ale proč bych to dělala?
sere mě škola. totálně absolutně extragigamonstróuzně! a pak odrost na mojich hnědočervených vlasech! fakt hnus jeto.! a potom taky to vztávání do školy. a má sundavací rovnátká. a pak taky to že asi půjdu dovězení. :D. a vůbec. jsem nasraná. a potřebuju boty. a kabát a kabelku. bože! mluvím jak někdo úplně jiný. :D smutné. 
pak mě taky sere že nevím jak mám pojmenovat tentočlánek. takže to bude zase nějaké chytrá věc z aváčských textů. a sere mě delonge! a víš co? nenapíšu shrnutí protože máš číst muj blog debile!

:D

potřebuju dovolenou! teď hned! a novou baterku domobilu protože mi zachvili ta stará praskne nebo takněco. nafouklasetotiž. a musím si sehnat novou hudbu! a vůbec. poslouchám heyday! :D a nevím co je divného na tom když nebrečím u toho jak umírá dobby. jo je to hnusně napsané ale co. uznávám je to smutné. ale je to takové klišé!

za měsíc si pustím tisíc písniček. podle lástka. alespoň. nevím jestli je to málo nebo hodně.

sing it for the boys sing ot for the girls.

17. listopadu 2010 v 18:40 | eRR
hej víš co? už sem slyšela nejmenovanou desku která má vyjít 22. listopadu. už sem ji slyšela včera. dvakrát. a víš co ještě byla sem v první čtyřstovce kdo si tu desku poslechl! boží! dneska tam je už  kolem 56400 zhlédnutí. :D a dneska jsem ji slyšela asi třikrát. solidní dílo!

hej fakt miluju když mi blbne fejsbuk když si píšu s pájou. třeba. fakt jako. není to fér a sere mě to. a taky mě serou moje nandavací rovnatka. musím je nosit furt. ale asi nebudu. komu by se chtělo. a nebo budu notti jenom vrchní. protože s ním se mi lépe mluví než když mám jenom spodní. chápeš ne. takže. je to nahovno. jo a mám zuby velké jako kůň. je to sranda. myslela jsem si že je mám menší. :D

a musím si koupit lístek na bratrankovu šlusku. má ji čtvrtého. a bude to sranda vidět hopera jak tančí tango. třeba.

fakt miluju biologii. myslím to vážně. taková zajímavá témata jako třeba mitóza a meioza. je to opravdu velice zajímavé. a baví mě to.
dobřee. tak teď pravdu. jsou to takoé sračky že to není možné! koho to kurva doprdele zajímá? proč nás sakra učí takové sračky! doprdele! to fakt nemá obdoby. sakra!

:D

Valkyrie Missile. umím riff. trochu. ještě to ale musím doladit. trochu. teda spíš hodně.

avůbec. nesnáším školu. a zítra ráno si dám kafe. konečně máme něco jiného než to odporné tchibo.

jo a atlas vezmu. ;) :D

it was like seeing two elephants have sex with another dead elephant.

14. listopadu 2010 v 19:55 | eRR
řekni mi jak to dělám že pokaždé v neděli vypadám úplně nejlíp jak můžu vypadat. za celý týden. fakt. :D
takže řekla sem si že se naučím nový riff od delongea. nejde to. protože je to těžké á já ještě navíc nejsem takový gitár mástr abychto udělala žejo.
mám bulat i tělocvik zítra?! comyslíš. já si myslím že jo. jo udělám to tak a zajdu si pěkně do obchou a koupím něco. jo. přesně takhle to udělám.
a mám úplně zabité pondělí protože musím zítra vztanout a umýt si hlavu [ :D ] , jít do školy, jít na ortodonciji, jít zpátky do školy, jít na oběd, jet domů, vyčistit si zuby, a jet s tatou a bráchou k zubařovi. to je všechno. ale stejně je toho moc. protože musím spěchat na oběd abych jela tím dřívějším autobusem. nahovno!
komu doprdele může chutnat mrkev s hráškem?!! vždyť je to takový hnus! asi se poblinkám! tohle je oběd na pátek a je to jednička a dvojka je kus kus. další hnus! přemýšlím že si ten oběd odhlásím.
mám ráda svojí knihovnu s hudbou.  fakt boží.! a nevadí mi že má linda více hudby.
doufám že wojnarovi někdy teď nevyhrajou tak milijón dolarů aby linda mohla na nový zéland. :D protože bych jí záviděla. 
jo a chci do anglije. tak nějak koncem ledna 2011 a klidně páteho února bych jela domů. jedeš semnou?
jo asi ten tělocvik vybulám. :D těším se...!

give me a shot to remember.

9. listopadu 2010 v 20:18 | eRR
prostě nevím jak to dělám ale dneska sem dostala dvě jedničky jednu z čtvrtletky z matiky a druhou z občanky ! matiku ještě chápu ale nechápu jak to že sem mohla dostat za jedna z občanky?!! co to sakra je? a na tu písemku sem se vůbec neučila. zvláštní. pak taky nechápu jak to že mám z češtiny známky dva a tři. je to divné.
víš co? neznám žádné skupiny. fakt ale. :D
jo a nevím jak napíšu tu slohovku nebo co to je do španěly. popis baráku to je myslím. a taky vůbec nechápu jak to že ze španěly mám 1- na čtvrtletí. a linda má 1 - 2. sobě bych si dala jednaaždva. bože. !
musím se učit do hudebky protože píšeme na intervaly a takové ty sračky. a ptala sem se rodičů jestli můžu maturovat z hudebky. říkali že bych musela být na odborné škole. ale když sem na gymplu tak to de taky ne? prosíím!
poslouchám blink . a to sem si řekla že je tento týden nebudu poslouchat. nechápu jak sem to mohla říct.
jo a taky neumím psát. je to smutné.
a už se těším do ostravy zítra jakooo! protože máme jenom pět hodin a pak máme ve čtyři street. my máme vlastně toho kluka. no super tak to mě zase nebude bavit protože to nebudu dávat. :D pěkné. moment čem sem to mluvila?
musím vrátit cedečka do knihovny. ale nechce se mi. a budu platit pokutu. háha !
jednou budu uznávaná hudební kritička. těšíš se?

i don't want you to adore me.

7. listopadu 2010 v 17:42 | eRR
hej. středeční street byl boží! ale sestava je moc rychlá. alespoň na začátku. a verča to umí úplně dobře vysvětlit. karin to třeba neumí.
tenhle týden je zasraně náročný.! vole. každý den alespoň jedna písemka.! už mě to sere. a pak taky to že zítra píšeme z matiky. ale couž.
v pátek sme měli laborky do chemije. boží ! fakt jako.! to jsou nejlepší laborky! už kvůli toho že tam nebudeme muset nic počítat. a pak kvůli toho že sme skončili o půl hodiny dříve.! říkám ti boží.!
a pak sme jeli s lindou k nám. lin se bojí mojeho baráku. nechápu to. :D to jenom my máme v baráku muzeum? nebo co?! :D potom sme jeli k lin. donutila mě vzít s sebou kytaru. což mi připomělo že nutně potřebuju popruh, protože se to taaaaak pronese! když to držíš v jedné ruce. :D a ve vojkovicích jsou úplně přátelští. nechápu.
pak sme celou dobu hrály na kytary. moje je lepší protože je užší. :D a there is se asi nenaučíme. :D
a volala nám pája a byla to sranda. a pak sme se dívaly na ridin in vans with boys  ale je to taaak dlouhé takže sme usly.
dlouho sem neposlouchala muse. takže to teďkom napravuju.  jo a doufám že si pája pustí to co sem jí poslala. protože je to úplně boží! znáš hurts ?
už nemám na lastku něco kolem 250 přehrání blink za týden. :( :D protože se to 'vynulovalo' chápeš.
asi pujdu uklízet nebo něco takového protože se mi nechce učit. a nebo si zajdu dát kafe něco dobrého k jídlu a začnu se trošinku učit. :D uvidím.
nejstarší cd od muse showbiz je zvláštní. nevím čím toje. jestli tím že sem ho dlouho neposouchal? nevím.
baví mě hrát na kytaru abys věděl. !! a chci trsátko! protože to moje se rozlomilo na půl a s jiným neumím hrát. :D nahovno ti řeknu
už se těším až mi sundají rovnátka. bude to divné. ale netěším se na to až mi budou brousit lepidlo které drží ty zámečky na zubech (jen tak pro neznalce. :D). prostě.
týjo už je listopad.! to je vprdeli! musím si otočit kalendář. nechápu na co mám kalendář. dokonce dva.  chápeš to?
a za chvíli sou třídní schuzky. což je totálně v prdeli. nevím co budu mít z fyziky. doufám že to bude při nejhorším za 3 ! sakra. :D
teď sem si všimla že všude dávám smájlika. toho nejvíc vysmátého. proč to dělám ?
ha ! chceš mít moje problémy?
chci mít červené vlasy.!
a pak nevím jak udělám prezentaci do informatiky o naší škole. nechápu proč to musíme dělat. prý protože naše škola má výročí nebo coto. nevím. bullshit!
jo a chci jet do švédska prostě. ale myslím to vážně. příští léto prostě krize nekrize tam jedu! řekla sem.:D
vyhodila sem si pár cedeček. od fu fajtrs. myslím si že už bylo načase.
rob dyrdek je nejlepší!prostě!
cože?! to už bude 6 hodin?