i don't want you to adore me.

7. listopadu 2010 v 17:42 | eRR
hej. středeční street byl boží! ale sestava je moc rychlá. alespoň na začátku. a verča to umí úplně dobře vysvětlit. karin to třeba neumí.
tenhle týden je zasraně náročný.! vole. každý den alespoň jedna písemka.! už mě to sere. a pak taky to že zítra píšeme z matiky. ale couž.
v pátek sme měli laborky do chemije. boží ! fakt jako.! to jsou nejlepší laborky! už kvůli toho že tam nebudeme muset nic počítat. a pak kvůli toho že sme skončili o půl hodiny dříve.! říkám ti boží.!
a pak sme jeli s lindou k nám. lin se bojí mojeho baráku. nechápu to. :D to jenom my máme v baráku muzeum? nebo co?! :D potom sme jeli k lin. donutila mě vzít s sebou kytaru. což mi připomělo že nutně potřebuju popruh, protože se to taaaaak pronese! když to držíš v jedné ruce. :D a ve vojkovicích jsou úplně přátelští. nechápu.
pak sme celou dobu hrály na kytary. moje je lepší protože je užší. :D a there is se asi nenaučíme. :D
a volala nám pája a byla to sranda. a pak sme se dívaly na ridin in vans with boys  ale je to taaak dlouhé takže sme usly.
dlouho sem neposlouchala muse. takže to teďkom napravuju.  jo a doufám že si pája pustí to co sem jí poslala. protože je to úplně boží! znáš hurts ?
už nemám na lastku něco kolem 250 přehrání blink za týden. :( :D protože se to 'vynulovalo' chápeš.
asi pujdu uklízet nebo něco takového protože se mi nechce učit. a nebo si zajdu dát kafe něco dobrého k jídlu a začnu se trošinku učit. :D uvidím.
nejstarší cd od muse showbiz je zvláštní. nevím čím toje. jestli tím že sem ho dlouho neposouchal? nevím.
baví mě hrát na kytaru abys věděl. !! a chci trsátko! protože to moje se rozlomilo na půl a s jiným neumím hrát. :D nahovno ti řeknu
už se těším až mi sundají rovnátka. bude to divné. ale netěším se na to až mi budou brousit lepidlo které drží ty zámečky na zubech (jen tak pro neznalce. :D). prostě.
týjo už je listopad.! to je vprdeli! musím si otočit kalendář. nechápu na co mám kalendář. dokonce dva.  chápeš to?
a za chvíli sou třídní schuzky. což je totálně v prdeli. nevím co budu mít z fyziky. doufám že to bude při nejhorším za 3 ! sakra. :D
teď sem si všimla že všude dávám smájlika. toho nejvíc vysmátého. proč to dělám ?
ha ! chceš mít moje problémy?
chci mít červené vlasy.!
a pak nevím jak udělám prezentaci do informatiky o naší škole. nechápu proč to musíme dělat. prý protože naše škola má výročí nebo coto. nevím. bullshit!
jo a chci jet do švédska prostě. ale myslím to vážně. příští léto prostě krize nekrize tam jedu! řekla sem.:D
vyhodila sem si pár cedeček. od fu fajtrs. myslím si že už bylo načase.
rob dyrdek je nejlepší!prostě!
cože?! to už bude 6 hodin?
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.