Prosinec 2010

feliz navidad.

28. prosince 2010 v 21:41 | eRR

25.

s tímhle ježíškem jsem spokojená protože jsem dostala všechny dárky co jsem chtěla. cože je asi tak poprvé za dlouhou dobu. nebudu tady psát patnáct let protože nevím co sem si přála před dvěma lety. chápeš.
a jsem nemocná jak cyp. a sere mě to protože se asi neuzdravím co dvacátého sedmého a neuvidím jisté video . no jo smůla. ale já to pěkně vyležím. možná. doufám. musím!
a nejde mi klávesa s tečkou. jako ona jde ale je trochuvadná, vlastně je totálně vadná protože když chcu zmáčknout 'tečku' tak musím mačkat alespoň třikrát než se  objeví. chápeš ne?
vole! serou mě všichni dva psi co sou teď v baráku! hovada! nesnáším když začnou štěkat jak psi! a přečetla jsem si zase pár kapitol o historii blink. jsem u šestnácté kapitoly! :D

26.

nemocná jak cyp a v noci jsem měla třicet devět teplotu. litujte mě. a bolí mě záda! je to taková bolest jakou si jen dokážeš představit.. :D dobře tak moc zase nebolí ale stejně. a závidím paa dárek co dostala od babičky! :D

27.

jo. v čajce sem nebyla. otec je nemocný. smutné. uklidila jsem si v pokoji. trochu. a pak jsem se chtěla učit. ale nějak na to nepřišla řada.hmm nevadí. futr mi nejde 'tečka' jako normálně. a vypila jsem úplně hodně čajů. co sakra je yaoi ? :D kromě toho že je to téma týdne. podívala jsem se na step up 2 ale nikomu to neříkej a málem jsem se udusila a pak jsem nemohla mluvit a s otcem jsme se dívali v jednom kuse na televizi. a bolí mě záda. a Billy Elliot je úplně dobrý film. ale musíš to vidět v originále s titulkama protože dabing je otřesný.

28.

matka je nemocná a mě bolí záda. ano furt. ale už né tak jako předtím. už jsem to asi rozchodila nebo něco takového. dneska jsem byla s mámou v tesku. mimojiné,, nakypala jsem si na hlavu nějakou sračku ať mám hezčí vlasy. :D a už mě to tu nebaví! a chci svoji peněženku ve které jsem mimochodem měla ( doufám že ještě mám) peníze. a to docela dost.  a pak svoje kalhoty a svetr a triko! asi půjdu zítra do teska. na monstera! joohohooo.. uvidím. víš co? jared leto má třicet devět roků! chápeš to? já to nechápu. až vyrostu tak chcu být on. tečka. a taking back sunday jsou škaredí. ale hrajou dobře jak cyp!
z dvaadvacátého na třiadvacátého se buď nic nestalo anebo se toho stalo úplně hodně a bylo to dobré!
je to zvláštní.

red bull shit piss fuck a dog in the ass gas or grass..

15. prosince 2010 v 22:15 | eRR
přečti si nadpis.

dobré ne? :D ano vymyslela jsem to sama. ale už mě nic nenapadlo. tak je to trochu krátké. ale asi si to dám jako status.! líbí se mi to.
a sere mě škola jako asi nikdy předtím. nevím. je to taaaak nahovno! a vůbec. učila jsem se do biologie na zítra protože jsem si myslela že píšme písemku ale pak sem si vzpoměla že ji vlastně píšeme až v úterý! asi se zabiju!a píšeme ze zemáku. nevím jestli má cenu se učit když stejně dostanu trojku. na te písemce bude tsak padesát otázek. už se těším. kráva jedna.!

nesnáším když napíšu špatně heslo! fakt mě to sere. a zdržuje.!

a vůbec mám zase obarvenou hlavu. na červeno samo.
a nevím kde budu na silvestra. jako plán by tu byl ale plán á není. je to smutné. a nebo pújdem s lin k někomu na chlebíčky.  :D a emtíví :D . teda možná. ale bylo by to jo. jo. bylo by to dobré.a víš co asi na peklo nepujdu protože se mi nechce. anebo pujdu a na silvestra budu doma. a nebo pujdu na šlusku v pondělí a na peklo nepujdu a na silvestra nebudu doma. nevím nevvím
tak! už vím jaký dárek koupit moo . je to sice pěkné ale nevím kde ho seženu. ale neřeknu co to je. protože bys to chtěl taky. a nebo nechtěl. :D nevím.

poslouchám blink kdyby tě to zajímalo. a za chvíli budu mít zaplněný jeden disk.! je to nahovno! fakt by mě zajímalo jak jsem to mohla tak 'rychle' zaplnit. no. je to ani né půl roku co mám notebook.a take off your pants and jacket je stejně úplně dobré cedečko. nevím jestli se mi líbí více než to poslední. :D to sou problémy co?

a chcu sakra umět na kytaruu! protože proto.
a vůbec asi pujdu spát protože mě to tu nebaví.
a potřebuju novou hudbu.
a asi bych si měla pustit všechno co mi linda dala.
a pája by měla být učitelka. je stejná jako ga. (myšleno v dobrém!)
a ga. dneska vypadal jako kdyby ho někdo zmlátil. sranda. :D
a nechce se mi brát atlas!stejně volekrávo píšeme písemku. asi se na to vyseru. a nebo ne.

no one can help me!

7. prosince 2010 v 21:56 | eRR
nesnáším školu.! kurva.! vole musím mít referát do zkurvené hudebky. hádej na co. na xylofon a zvonkohru. fakz vzrůšo. zaprvé nemám ukázku za druhé nemám obrázek a zatřetí v té posrané knoze nic kurva není.! jenom vole takové sračky že to není možné. take asi dostanu za 5. těším se. a musím se naučit chemiji protože jsem dostala za 5 z té minulé písemky. protože jsem kretén. kurva. a pak španělština! už se fakt těším! doufám že nam pustí nějaké sračky o španělsku ať zabijeme hodinu. a taky doufám že po mě nic nebude chtít protože nic neumím. a chcu němčinu sakra!
sum41
a vole zítra stávkujou školy.! a naše hádej co!? naše sice taky ale jenom na papíře takže stejě do té posrané školy musíme jít. jak čuráci! zase!  a nemáme žádné změny! kurva! už mě to sere.! a navíc ty stránky jsou fakt kzblití! saforek a gaura nemají smysly pro estetiku. hlavně že furt buzerujou!  :D
víš co?! klidně přiď k nám máme doma samé plesnivé jídla a prošlé.! to už mě taky nebaví! dneska!  chtěla jsem si namazat chleba něčím. tak šáhnu do ledničky pro nějakou tu sračku. otevřu a tam plíseň! a matka. ,, aha" . vyhodila to. dobře. pak se ptám jesli nemáme nutelu. matka vytáhne nutelu. zeptala jsem se jestli není prošla. říká mí že není že exp. doba. je říjen 2010. :D . nejedla jsem to. a pak taky prošlé jogurty a džusy a sýry a všechno.!
už mě to nebaví.
a tu písničku se asi nenaučím. jako někdy možná jo ale ne za den. franchesco má smůlu. :D

já jsem mimo a ty taky budeme mít klub.

5. prosince 2010 v 20:22 | eRR
mám baňky jako náušnice. vypadá to dobře. nebo směšně. teď to vyneguj. a pak znova vyneguj. a pak si dej facku proč to děláš. a nebo tak něco. nevím. ale taky by mi z toho mohlo začít hnisat ucho. jedno nebo druhé. teď to vyneguj. a nebo ne. vždyť je to jedno a tohle jsou sračky. jo a jsou oranžové a lesknouse.
a mám řemen kolem ruky jako náramek. asi to začnu nosit. a nebo ne. ne nemusíš to negovat. a nefunguje jako kapodastr. což mě sere dost. a je hnědý s přezkou. jakjinak.
a mám suché ruky a hnusné nehty a krátké prsty. a suché lokty. je to docela nepříjemné.a chcu tam to triko. a ty gatě. ale počkam si pěkně na povánoční slevy. nebo ty předvánoční. ? nevím.
nevím jaké šaty si mám vzít na šlusku. je to nahovno. protože jedny jsou pěkné a druhé jsou pěkné. tak poraď mi! prosím.
asi mi tu bude dezolátní písnička hrát už nafurt protože je nejkrásnější !
21 guns by green day (chtěla jsem napsat blink) je docela lehké písnička na zahrání. podle akordů samo. :D
a nemám co poslouchat.

i need you to believe in me. tonight tonight.

3. prosince 2010 v 22:57 | eRR
a vůbec. je to nahovno protože bych nemusela mít tak zkurvené známky z matiky a fyziky. a mohla bych se začít konečně učit. sem nasraná. a asi se vyseru na zítřejší zápas. nechce se mi do té zimy a sněhu.
asi miluju mtv. anebo spíš fantasy factory. a nemám ráda robovou mámu. je divná. :D a nejlepší díl je ten kde je travis barker a mark hoppus. což mi připomělo že bych si měla pustit blink. dlouho jsem je neposlouchala. myslím jako neposlouchala neposlouchala. chápeš.
i think i like today i think it's good. ne tohle není pravda.
tenhle týden je divný. utekl úplně rychle. a dnešek byl divný. absolutně. zaprvé laborky v chemiji které jsme měli hotové za půl hodiny protože gaura někam spěchal. a říkal že jde na záchod a ať mu neutečem. čili chtěl ať jdeme doprdele. chápeš. pak na obědě. zvláštní. moc. a v bille neměli modrého monstera. takže jsme si s lii koupili žluté. je to sladké jak cyyyp. ale to nevadí.
you know what it's like to believe. it makes me wanna scream.
blablablablablablab bla bla bla bla bla bla bla b abla bla bla alab al
yo no hablo espaňol!
avůbec. nemůžu tolik poslouchat angels and airwaves! chceš mít moje problémy? ha! nedám ti je!