Leden 2011

let it burn.

29. ledna 2011 v 20:39 | eRR
asi přestávám vidět. nebo takněco protože se mi obtížně čtou věcy na fejsbuku a taky blogy někteých lidí a někdy i knížky. anebo sem tak trochu hypochondr. :D
a jo. vím že to tady pěkně flákám ikdyž mám o čem psát ale poslední dobou nějak nemám čas. anebo se mi spíš nechce.
nutně potřebuju černé wayfarerky protože. a taky už potřebuju ty bílé tašky a černý sprej. a pak taky nabarvit hlavu. a vlastní pokoj. a hifivěž! a ipod classic osmdesáti gigový, černý. a další cedečka od sufjana stevense. a nové hadry. a kafe. třeba.
a víš co mám s lii ty nejlepší boty na světě. a to nepřeháním. no dobře. možná trochu. ale to je jedno! a v pátek sem donutila lindu si je vzít v desetistupňovém mrazu na sebe. hahahaaa! :D a vůbec. pátek byl úplně dobrý. protože sme měli na jedenáááááct! ano bylo to nejlepší. takhle by to mohlo být pořát. a vránová je úplně blbá a já sem rebel. taktrochu. a na lyžáku nebudu mít skoro ani jednu věc moji vlastní. chápeš. všechno budu mít pučené. :D ale to nevadí. a tím myslím i oblečení. hihiii!
a vlastním z poloviny dvd start the machine_ !!! hahaaa!
asi se podívám na misfits. protože nemám co dělat. anebo taky neee!
a asi mi tak trochu jebe. :D


no one cares.

23. ledna 2011 v 21:00 | eRR
chci jenom napsat že žiju. :D
a že se těším na úterý. protože nám s lii přijede miminko.
a taky se těším na tašky.
a že se mi zítra nechce do školy.
a nevím jestli si mám už dneska udělat vlasy na zítra.
a nesnáším tělocvik.
a chci vlastní pokoj.
a už chcuuuu svojeee botyyyyy !!!
a to je konec.


make damn sure.

16. ledna 2011 v 18:55 | eRR
sečteno podtrženo tento týden jsem vypila osmnáct káv. teda. teď piju osmnáctou. změnila jsem na týden svůj režim. protože saforek měl zase ten svůj proslov. už nevím kdy to bylo. ale asi v pondělí. tak jsem od úterka tři kávy denně. a chodila jsem spát v jedenáct nebo o půl dvanácté. a furt sem se učila. hnus. to všechno jenom kvůli toho že uzávěrky jsou o něco dříve než jiné roky. seremětokurva! protože to bylo stejně všechno k hovnu. čtvrtek byl nejhorší na světě co se týče mé psychické stránky. po tom co mě chtěl kamp zkoušet myslela jsem že se zhroutím. ( fakt ale :D ) takové šoky.. a v pátek jsem celou dobu spala ikdyž jsem měla už v devět dvě kávy v sobě. :D celý týden jsem přežila asi jenom na kofejnu a donááátechh ( na těch růžových z albertu za šest devadesát) a ták. nechce se mi do školy. a vůbec nevím jestli ze třetího na čtvrtého února bude bouřka a už vůbec nevím jestli mě rodiče pustí do prahy.. o tom dost dost pochybuju ! a navíc by určitě chtěli mluvit s lindinyma rodičema. ,,coajak" víš co.
prostě. si postcrossing založím někdy až na to budu mít čas! :D
a františek dobrota.( to je takový dědek dobrodruh. za nedlouho jede na srí lanku.) jak mu u nás v rodině všichni říkají mě nejspíš viděl s cigaretou v hubě. noaco. náročný týden.
a miluju white lies. nevím proč sem je neposlouchala už před tím. a johny said the number jsou úplně dobří! a britský přízvuk je úplně nejlepší na světě.
tečka. na víc se nezmůžu.

show me the world that's inside your head.

8. ledna 2011 v 14:22 | eRR
žádné shrnutí nebude protože sem řek. a ani žádné předsevzetí protože to stejně nedodržím. nutně potřebuju tyhlens vansky protože jsou úplně nejlepší! a jsou to vansky. a asi bych měla nají učebnici do dějepisu. protože čtyřku nechci. a měla bych se jít učit chemii. a taky španělu protože z té poslední písemky jsem dostala za 4. oo ano. španěla mi nikdy nešla a asi ani nepude. vlastně jsem si jedno předsevzetí dala. teda nevím jestli to je předsevzetí ale chci si nabarvit vlasy na modro. jako konečky. likeee thiiis!  ale na tu barvu co teď mám což je neidentifikovatelný hnus to dávat nebudu ale na hnědou. jojo. čum na to! ty boty jsou úplně dobré.
paa ! vymysli si nějaký pseudonym. ! prosíím! :))
tenhle týden byl úplně divný. a nechápu proč se uzavírají známky už osmnáctého. sere mě to. a pak taky že nemůžu najít učebnici do dějepisu. to mě sere asi víc. a chci svůj vlastní pokoj! teď hned. na stěnách by byly nalepené vinylovky. a všechny plakáty co tam chcu mít. a velikánská nástěnka z ikea ta magnetická! a visela by tam někde vlajka a byl by tam můj bordel! a bylo by to úplně dobré.
nechápu proč kurva stavějí ten obchvat před naším barákem. sere mě to! a nedá se pak chodit do školy bez toho aby sis nezašpinil boty. nahovno!
a furt miluju finsko. což sem ráda. chci tam.
hej! buď to bylo dejavu nebo jsem teď viděla asi šest sanitek jedoucích směrem do zelinkovic. divné.
a chci umět na kytaru. a doufám že jistí lidi nepojedou do ameriky bez toho abych si s nima ještě alespoň jednou nepopovídala. :D tak. a to že budou zhulení by vůbec nevadilo.
asi začnu brandona flowerse poslouchat častěji. i jako killers.