Únor 2011

116 days, 23 hours, 17 minutes.

26. února 2011 v 16:42
včerejšek byl úplně dobrý. až na to že jsem ráno neměla kafe, na to že jsem nepoužila v angličtině frázi kterou jsem chtěla použít a to ,, !no hablo ingles! " , pak na to že jsem dostala z dějepisu za čtyři ikdyž jsem se učila zase jak debil. fakt to nechápu učím se ale stejně dostanu tak blbou známku, vole někteří lisi si vymýšleji dějiny a mají tři až čtyři. nechápu to. ale dostala jsem za jedna z fyziky. z FYZIKY ! ale dobře. podváněla jsem. jako každý. :D totiž. situace se má tak. měli jsme supla jako něco jako lektorku na matiku a fyziku celý únor. tak a nic neumíme. jenom máme dobré známky. to se mi líbí.
byla jsem si pro lyže a helmu a lyžáky a hůlky k rodině do bašky. bylo to dobré. a vůbec všechny ty věcy co mám na lyžák jsou úplně dobré. ale nejsou moje. :D ale to vůbec nevadí. a už se úplně těším. bude to dobré jak cyyyp.
a byly jsme s paa u lin doma. bylo to dobré. měli jsme moc dobré ( no spíš ani ne :D) pití. tím myslím džusík. jablečný. s příchutí vodky. :D jo byla to sranda. a bylo to boží. ale stejně by si měla linda pořídit do pokoje nějaké topení. protože to se tam někdy fakt nedá vydržet. ne někdy. pořád. úaaaa. ( mimochodem. neumím psát. ) sere mě jenom to že tam nebyla han. ale jo. bylo to dobré. a kombinace ciniminíc chocapic a cookie crisp je úplně dobrá. hihii. :D

123 days, 2 hours, 36 minutes.

20. února 2011 v 13:23 | kristen.
fakt nechápu proč zase píšeme tolik písemek najednou. ano. musím se učit. nebo spíš měla bych se učit. do matiky češtiny chemie zemáku občanky a dějepisu. je toho málo že. jenomže z toho všecho píšu v pondělí a v úterý. už mě to sere ale! ti čuráci to zase všechno naserou do jednoho týdne. kokoti! tohlen nemá obdoby. proč to dělají ?!! matka říká že je to kvůli lyžáku. no dobře asi má pravdu ale stejně. proč sme nepsali něco už tento týden kurva ??!
a navíc vole! nasněžil sníh. ! fakt super. nechcu na ten zasraný lyžák jak cyp! pičovole!
a vůbec delonge je debil. nechápu proč pořád chce spasit svět. kokot. ten mě nasral nejvíc ze všech! :D pak taky nechápu proč chce jako vydat s ava dvoj album. to bude propadák.!! už to vidím. no nic,,.
miluju marka hoppuse !!! jestli ho v praze potkám asi umřu !! :DD

128 days, 21 hours, 23 minutes.

14. února 2011 v 18:35 | eRR
takže jsem vzhůru déle než šestnáct hodin. docela sranda. ano dívala jsem se na grammy protože prostě se mi nechtělo spát. nebospíš chtělo ale bylo to úplně dobré. přišla jsem na pár věcí třeba jako že rihannnnna je lehká děva která se plazí po nějakém borci který sní měl údajně zpívat písničku. ano údajně. protože rihannnnna neumí zpívat a to co ten borec dělal se nedá nazývat zpěvem nýbrž rapem nebo prostě tam mluvil. :D dále pak že usher je buzna stejně jako justin bíbr. fuj dělá se mi z toho špatně. kdoví spolu mají.... :D bože.! nejlepší zpráva dne je stejě to že bíbr nevyhrál žádnou cenu. :DDD kokot! :D s parukou.
mimojiné vyhráli muse v kategorii nejlepší rockové album roku , a pak něco vyhráli ithe black keys celkem tři gramofóny si odnesli a pak vyhráli arcade fire za album roku. ale to jen tak,, jinak tam byly samé kántry sračky a ták,.. a myslela jsem si že po přenosu pujdu ještě tak na hoďku, dvě spát jenomže to trvalo čtyři hodiny. takže taaak.
ale měla jsem už tři kávy takže je to vcajkuuu! :D
v těláku jsem si udělala něco s malíčkem. a teď to bolí! mám na tom i obvázek. já vím jsem největšíchudáčeknasvětě.
už skoro umím jeden riff, dvě písničky a to je asi všechno. :D myslím na kytaru. jo a asi čtyři nebo pět akordů.


a pěkného valentýna křupani! :DD

130 days, 2 hours, 8 minutes.

13. února 2011 v 13:51 | eRR
dvacátého třetího června dvatisíce jedenáct se asi nic neděje. respektive dvacátého druhého. ano nejspíš mě tam mí drazí rodiče nepustí protože cituji ,, ví jak to na takových festlivalech chodí " a to přitom na žádném ještě kurvadoprdele nebyli. ale já si to vydupu. sakra. serou mě.  a vůbec všichni mě poslední dobou serou. matka fotr dědek mon pičo! všichni asi potřebuju do školy. ne asi. určitě. anebo ven.

BULLSHIIIIT!!!!!


ano a z fyziky mám za čtyři. anojsem absolutně tupá jak poleno. ne ještě hůř. jestli dostanu z té biologije horší známku než dva tak. fakt nevím. ale popelářem se nehcu stát. něco vymyslím.
no ale dneska jdu brzo spát protože se chci ve dvě hodiny ráno dívat na grammy. taky si myslím že to jsou čuráci. dobře. chápu to proč je to ve dvě ráno ale nechápu proč je záznam v pondělí v jedenáct večer. kokoti! ti mě taky serou.
všichni mě serou.

english summer rain.

8. února 2011 v 21:16 | eRR
hej ale teď vážně. proč mám rozdělený disk na dva? doprdele! na (c:)  a  (d:)  doprdele! sere mětokurva. doprdelesakra. hej jo a asi sem mentál nebo něco takového protože asi tak denně poslechnu sto písniček. víc jak. ano. ještě furt tě neomrzelo číst nejbanálnější problémy z nejbanálnějších problémů ? haa!
těším se zítra na street. fakt ale. a asi mám ráda house.. anebo miluju pavla. teď nevím. :DD nevím jestli chcu do divadla. a vůbec poslední dobou se mi zdají divné sny o atlasech a kornflejksech. :D nechápu to. tyhle sny se přeci zdají lindě.
a mám ráda brandona flowerse.  a asi přestanu klikat na scrobbling off u některých skupin. :D hihiii.

stockholm syndrome.

6. února 2011 v 13:24 | eRR
sdfje třeba to někde zapsat. ano spali sme s honzikem tadkem a lii ve sklepě. já
odešla nejdřív. v osm. a byli sme tam asi od šesti. jako ráno v osm. a šla sem
pěšky. asi dvě míle. domů. nechápu jak sem to zvládla. v té zimě. s batohem na
zádech s opicí. ale jen s malou. fakt,. vlastně ani nestojí za řeč. no to je jedno.
nasnídala sem se. pak naobědvala a šla sem spát. když sem se probudila. matka
mě zdupala za boty. ale to nevadí. no. každopádně sem se navečeřela a šla spát.
a včera už to bylo všechno vpohodně.
ale. vůbec se mi tam nechtělo. ani nevím proč. no teď už je to jedno. s pájou
sme byly opilé hned protože četla článek a byla to pravda. aspoň mě viděla
opilou. hihii. vodka s džusem není zase tak špatná. pak sme šli do alberta. a
koupili si donát.  ten žlutý co chutná jako banán. je divný. a tam jsme tančili a
měli se fajn.
 je to docela divný pocit tančit když si hladový. ale né tančit jako tadeáš ale jako čmelák. :DD  třeba.
a pár nepodstatných věcí. bylo vysvědčení jak asi mnoho lidí tuší. mám šest
trojek. a ani jednu jedničku vpodstatě protože mi ji chtěla ta kráva přepsat. ale
už to prý nešlo. hihihiiii !  a z biologije mám za 4. taky v podstatě. :D
a mám zase červenou hlavu.
jednou až budu velká a budu mít peníze tak si koupím vlkodava. protože je to
nejkrásnější pes ! tečka!
jsem moc ráda že hynek zase píše. protože proto.
fakt nechápu proč když tata příjde do mojeho pokoje tak vždycky mě začne jebat že tu mám bordel a začné uklízet. proč tady doprdele sakra chodí ??  sakra! nechápu to.