Březen 2011

86 days, 19 hours, 18 minutes.

28. března 2011 v 21:42 | kristen.
ano ano. kurva! doprdele. sakra.

stejně je to pořád divné neli divnější. ale mám se dobře. až na to že nemám svůj sešit do občanky ze které zítra píšem a aby to nebylo málo tak píšem i z dějepisu. sakriš.! tady přestává všechna legrace. :DD
zachvíli budu mít desettisíc přehrání na lástefem.
modré el emka stovky jsou moc dlouhé. bullshit.! ale jsou levnější než normální lední medvědi. takže. to je jedno.
nesnáším když se mění čas na letní. je to vždycky na totální hovno! protože je dlouho světlo a já chcu být pořád venku a nechce se mi učit. :DD achjóóóó !!
a za chvíli jsou seconds a blink tady a já ještě vpodstatě nemám lístek. :D a když se mě matka ptala dneska kde mám peníze řekla jsem že jsem je utratila. a ona se divila. :DD ach! potřebuju dovolenou! :D:D
nesnáším lidi kteří jsou furt hezcí!

tečka jdu se učit kurva!

93 days, 20 hours, 5 minutes.

21. března 2011 v 19:55 | kristen.
tak jo po dlouhé době nějaký nový článek. mám se dobře. to jen tak na úvod. ale na druhou stranu ani nevím jak se mám. tovíš těžká situace. relativně. nesnáším fyziku. protože vaclík je dement co neumí vysvětlit učivo. aletak. dobře. no. jsme s lin rebelové. máme zápis na policajtech za to že sedíme na lavičkách a děláme nic. a chodíme o velké přestávce pryč ze školy na kafe do lindy. kde mimochodem to kafe je fakr dobré. ano. a divím se že nemámě nějaký vážnější trest. :DDD achjooo.
v neděli jsem byla u pájinky a bylo to moc pěkné a uvařila mi kafíčko, které bylo mimochodem dobré jak cyp! nevím jak to dělá. :D a povídaly jsme si a fotily jsme se a byla to sranda. a má dobré šaty jak cyp a závidím jí. :D prostěě. a pak taky jí závidím vlasy. ano ano.
a víš co někteří lidi jsou fakt tak něhorázní čuráci že to nemá obdoby.
fakt už mě to nebaví jak ve škole pořád píšem písemky jak čuráci a nejsou z toho žádné dobré výsledky. a nějak mě ani nezájímá co dostanu z te biologie. a teď se učím zeměpis! což jsem předtím nikdy nějak moc nepraktikovala. a šumperk je docela v pohodě. né docela. je to naše 'krevní skupina'. to nepochopíš. asi se začnu učit angličtinu.
jsem hrdá na svoji hudební knihovnu jak cyyyyp! ale nadruhou stranu si připadáím jak psychopat. tovíš 31 giga hudby se moc nevidí. u jednoho člověka... :D ale co.
už mám jenom devadesát tři dnů a zhruba dvacet hodin na to abych přemluvila rodiče aby mě pustili na jistý festival. kurva! sere mě to! oni mě tam prostě pustí. tečka. dvojtečka.

musím přestat používat slovní spojení ' jak cyp' :D

102 days, 2 hours, 6 minutes.

13. března 2011 v 13:54 | kristen.
dneska je kráááááásně. vlastně už poslední dobou je venkku moc krásně. ale stejněsedím doma protože nevím co bych dělala venku. tak. :D
přišla jsem na to že vlastním asi dvanáct svetříků. sranda. nadruhou stranu to ke mě vůbec nesedí ale to je jedno. a asi někdy vyvětrám svoje červené kalhoty. protože proto. tečka.
včera jsem se zase dívala na prcičky. na svatbu. hej to je tak boží!
poslouchám kooks. což je trošku divné protože já nikdy neposlouchám kooks. ale teď se to k tomu počasí nějak hodí. taková pohodičkaaa. znáš to. odreagování.
ještě stodva dnů. a pak to vybuchne. všechno a bude to úplně dobré. ne. bude to nejlepší.
a odedneška budu uklizet jenom se savem protože potom je všechno tak pěkné a čisté a bílé že by se člověk posral.
a tu hnědou si na halvu dám asi až příští týden protože. nevím.
na víc se nezmůžu.

106 days, 19 hours, 29 minutes.

8. března 2011 v 20:30 | kristen.


byla jsem s pajinkou na kafíčtu. teda ona si dala čokoládičku, já kafe.. a povídaly jsme si o hrozných lidech a o hodných lidech a taky jsme se smály lidem. bylo to moc pěkné posezeníčko.
nevím co si o tom všem mám myslet. vůbec nic nechápu. nevím teda jestli se na tom vůbec něco dá pochopit.
některé věcy se prostě nedělají.
no musím si napsat zápisek o fotosyntéze do biologie protože mě s nějvětší pravděpodobností bude polčák zkoušet. sice až ve čtvrtek ale je to biologie a já biologii nesnáším. tečka dvojtečka.
budu si barvit hlavu. bude to asi teďkom v pátek nebo dvanáctého teda jestli se mi nezmění můj plán.. :D na hnědo. a pak si nechám odbarvit konečky a koupím si modrou barvu a nabarvím si konečky. a bude to nejlepší. anebo se domluvím s ajkou a tu barvu si koupíme napůl. protože je drahá jak kráva.
sedmnáctého jsou tady Sunshine. jako ve stounu. tak uvažju. jenomže už nemám peníze takže tam asi nepůjdu.
lyžákem se všechno mění. třeba jsem se naučila lyžovat. nebo jiné věcy. jako třeba tvoření nových párů. jak to tak vypadá.. je to pěkné.
a přišla k nám do třídy nová holka ze šumperku. má pěkné vlasy. ale má zničené konečky. :DD