Duben 2011

fak jů bič!

22. dubna 2011 v 18:47 | kristen.

nejvíc mě nasralo že to ani hoppus nebyl. kurvadrát. :D naivka naivní.
mám ráda prázdniny. nevím jaký je den. ani kolik je hodin. nic se mi nechce dělat a taky nic dělat nemusím. vpodstatě.
mám úplně ráda flákání se jen tak. je to úplně k ničemu ale nadruhou stranu to k něčemu je. :D dobře už bych moha přestat. :D
včerejšek yl úplně krásný. spala jsem asi třináct hodin. ale nevyspala jsem se. pak jsem se šla flákat. a flákala jsem se hodinu a dvěhodiny a třihodiny. a nevím. prostě celý den. tečka. a bylo to moc pěkné. svítilo slunko a bylo pěkně teplo ale ne horko. ano.
potřebuju nutně do ostravy!
zítra jdeme nejspíš na oslavu. vole! asi tam nepůjdu protože tyhlens oslavy jsou fakt za všechny prachy. sedím a nic nedělám. jenom poslouchám kecy staříků. fakt žůžo! takže tam nejdu.
kurvadrátdoprdelesakra! nemám peníze! a zítra je v divadle Mrzák! ano. zase. musím si koupit lístek. ne jako první si musím sehnat peníze. doufám že ještě budou lístky teda.
potřebuju předplatné kerrang!, alt press, nme, full moon, a nevím co všechno ještě. protože jen tak.
jsem teď nejvíc nasraná protože zaprvé blink letos nepřijedou jestli si o tom ještě neslyšel a zadruhé na rock for people jsou my chemical romance!!!! tohle není fér! jestli tam dostanou ještě někoho ( na rfp ) jako placebo nebo radiohead tak prodávám lístek na pcf a jedu na rfp! tečka dvacet! a pak chcu taky na sázava fest a na colours of ostrava. ale to né tak moc. :D
venku je pěkně tak nebudu sedět doma. že né!

american fuckers!

18. dubna 2011 v 21:33 | kristen.prostě. tohlens se stalo. :D a chcu ať to všichni víte, sráči! :D jo a vím že moje angličtina není nejlepší. :DD

hmm ?

5. dubna 2011 v 22:12 | kristen.

you can't change the past... but if you could would you change it ?


79 days, 21 hours, 44 minutes.

4. dubna 2011 v 19:15 | kristen.
nechápu ty moje výkyvy. minulý týden to začalo čtyřkou/pětkou (to není jako čtyři až pět, to si můžeš vybrat) z biologie a dneska to začalo tak krásně! jedničkou z matiky. ale to jsem věděla že ji dostanu. protože jsem to uměla žeáno!
a pak jsem dostala dvojku z chemije. což taky není úplně dvojka. totiž. dostala jsem dva body jenom tak. :D ža špatný výsledek. nojo poslední dobou mám na to štěstí jak cyyyp kámo. ale nesmím to zakřiknout. žeáno!
mám teďkom nejlepší nehty nasvětě. :D ve stylu blink 182 !! muhaháá! tojetakboží! jako boží jsou ty palce. zbytek už ne. :D teda né až tak. žeáno.
musím poslouchat kings of leon častěji. protože jsou úplně boží! žeáno.
mám lístek na mrzáka z inishmaanu. moc se těším. a ještě musím koupit lístky na tančírnu. dneska to totiž nešlo protože tam prodávali pánské tepláky a gatě a nevím co všechno a mi se nechtělo hledat nějakou vrátnici na které by byla vrátnice která by mi prodala lístky. no každopádně doufám že ještě nějaké jsou. žeáno.
chci kubátkovou na angličtinu protože už nic neumím kurvadrát! jako fakt totál.! a vránová je píča! žeáno!!
a chcu dlouhé vlasy a nové boty a nové šaty a chcu peníze! :D a dala bych si kafe! a nesnáším biologii a taky dějepis a miluju pájinku za to že našla můj asitýdennebodvapohřešovaný sešitek do občanky kterou teď taky nesnáším a nechápu proč prší! a brácha má něco s rukou nejspíš zlomenou nebo takněco. a je to prostě nahovno. žeáno.

81 days, 2 hours, 18 minutes.

3. dubna 2011 v 14:41 | kristen.
tenhle týden se mi fakt dařilo. čtyřka z biologie, která měla být vlastně pětkou ale to je jedno, dále pak pětka ze základů společenských věd, to vůbec úplně nechápu protože jsem mu popsala celou ápětku a jak je vidět k hovnu, a pět a čtyři z dějáku. :DD ne k tomu dodávat nic nebudu.
nejlepší je stejně pít ve škole. třeba čtyřicetidvouprocentní vodku. to je vlastně jedno. :D
znal jsem jednu holku která propadla z dějepisu. hm aha. víš jak se jmenovala ? ne. k.š. no není to super! jo a pak taky dělám ostudu rodině proto že mám pět z dějáku. hahá! ano ano. tohle mi říká dědek. fakt sranda.
musím si přečíst všechny články o vzniku vesmíru. protože mě to zajímá.
heeeeej! pojďme se ožrat!
stejně si myslím že si rodiče myslí že kouřím, protože si myslím že to není moc nenápadné chodit v deset večer se psem. ,, jen tak se projít'' . lední medvědi stovky jsou moc dlouzí! ale je mi líto je vyhodit když mi zbyde jenom pulka. tak si je nechávám . hahá.
fuck you, i won't do what you tell me!
cat like thief je úplně dobrá písnička! nemůžu si pomoct.
ať mi někdo nabarví hlavu! prosím. třeba na hnědo. ale ať to není tmavě hnědá. ať je to pěkně oříškově hnědá. ale na červenou asi těžko chytne nějaká 'pěkněoříšková' barva. hihí.
musím si sehnat lístek na tančírnu a do Vlasti. a taky si musím sehnat umělé řasyyy! :DD ne. jako první si musím sehnat peníze.
black swan je úplně dobrý film. nemám co dodat. možná to že teď mám tiky v oku. a že mám rýmu. a nikoho jsem nenápalila na prvního dubna. jak smutné.