79 days, 21 hours, 44 minutes.

4. dubna 2011 v 19:15 | kristen.
nechápu ty moje výkyvy. minulý týden to začalo čtyřkou/pětkou (to není jako čtyři až pět, to si můžeš vybrat) z biologie a dneska to začalo tak krásně! jedničkou z matiky. ale to jsem věděla že ji dostanu. protože jsem to uměla žeáno!
a pak jsem dostala dvojku z chemije. což taky není úplně dvojka. totiž. dostala jsem dva body jenom tak. :D ža špatný výsledek. nojo poslední dobou mám na to štěstí jak cyyyp kámo. ale nesmím to zakřiknout. žeáno!
mám teďkom nejlepší nehty nasvětě. :D ve stylu blink 182 !! muhaháá! tojetakboží! jako boží jsou ty palce. zbytek už ne. :D teda né až tak. žeáno.
musím poslouchat kings of leon častěji. protože jsou úplně boží! žeáno.
mám lístek na mrzáka z inishmaanu. moc se těším. a ještě musím koupit lístky na tančírnu. dneska to totiž nešlo protože tam prodávali pánské tepláky a gatě a nevím co všechno a mi se nechtělo hledat nějakou vrátnici na které by byla vrátnice která by mi prodala lístky. no každopádně doufám že ještě nějaké jsou. žeáno.
chci kubátkovou na angličtinu protože už nic neumím kurvadrát! jako fakt totál.! a vránová je píča! žeáno!!
a chcu dlouhé vlasy a nové boty a nové šaty a chcu peníze! :D a dala bych si kafe! a nesnáším biologii a taky dějepis a miluju pájinku za to že našla můj asitýdennebodvapohřešovaný sešitek do občanky kterou teď taky nesnáším a nechápu proč prší! a brácha má něco s rukou nejspíš zlomenou nebo takněco. a je to prostě nahovno. žeáno.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.