81 days, 2 hours, 18 minutes.

3. dubna 2011 v 14:41 | kristen.
tenhle týden se mi fakt dařilo. čtyřka z biologie, která měla být vlastně pětkou ale to je jedno, dále pak pětka ze základů společenských věd, to vůbec úplně nechápu protože jsem mu popsala celou ápětku a jak je vidět k hovnu, a pět a čtyři z dějáku. :DD ne k tomu dodávat nic nebudu.
nejlepší je stejně pít ve škole. třeba čtyřicetidvouprocentní vodku. to je vlastně jedno. :D
znal jsem jednu holku která propadla z dějepisu. hm aha. víš jak se jmenovala ? ne. k.š. no není to super! jo a pak taky dělám ostudu rodině proto že mám pět z dějáku. hahá! ano ano. tohle mi říká dědek. fakt sranda.
musím si přečíst všechny články o vzniku vesmíru. protože mě to zajímá.
heeeeej! pojďme se ožrat!
stejně si myslím že si rodiče myslí že kouřím, protože si myslím že to není moc nenápadné chodit v deset večer se psem. ,, jen tak se projít'' . lední medvědi stovky jsou moc dlouzí! ale je mi líto je vyhodit když mi zbyde jenom pulka. tak si je nechávám . hahá.
fuck you, i won't do what you tell me!
cat like thief je úplně dobrá písnička! nemůžu si pomoct.
ať mi někdo nabarví hlavu! prosím. třeba na hnědo. ale ať to není tmavě hnědá. ať je to pěkně oříškově hnědá. ale na červenou asi těžko chytne nějaká 'pěkněoříšková' barva. hihí.
musím si sehnat lístek na tančírnu a do Vlasti. a taky si musím sehnat umělé řasyyy! :DD ne. jako první si musím sehnat peníze.
black swan je úplně dobrý film. nemám co dodat. možná to že teď mám tiky v oku. a že mám rýmu. a nikoho jsem nenápalila na prvního dubna. jak smutné.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.