Květen 2011

work it harder make it better.

31. května 2011 v 19:37 | kristen.


vlastně se nemám zrovna nejlíp. protože všichni se chcou někam stěhovat a mě tady pak nechají jen tak. jako by nic. :( asi budu brečet. a nebo taky ne protože je to stejně k hovnu. chcu jet taky pryč jak pajiii. už mě to nebaví. jezdí furt ale furt pryč. :D není to fér. vlastně nic není fér. a nesnáším španělštinu kdybys to náhodou nevěděla. protože musíme s lin dodělat tu zasranou prezentaci o valencii. protože tyvole! nám tam chyběly obrázky. ať si vysere oko kráva! stejně to nikoho nezajímá.! mohli jsme klidně dostat za tři. já osobně bych byla spokojená. nejsme v zemáku doprdele! jo! hej nesnáším zemák takové píčoviny co se tam musíme učit hej to není možné! koho zajímá co roste v africe jak se menuje každý národ afriky! hej už kurva stačí ! a pak mě taky irituje když máme více biologií v jednom dni! to fakt doprdele nechápu! cokoliv jenom né biologii možná i dějepis bych měla radši než biologii.
dostala jsem ze zsv za tři. hej. asi se na to vyseru. a doufám že už konečně dostaneme písemky z chemie. a těším se na hudebku! konečně po tak dlouhé době budem mít hudebku tyvole! a dneska jsem zjistila že se dá maturovat z hudebky!!!! ANOOO!!! výhra jak cyyp kámo tram tadadaaaa! teda doufám. :D
fakt miluju debilní tátovy otázky typu na co jsem to dělal? mluví o vaječině odpověděla jsem mu no asi na hovno. a odešla jsem. haha. :D fakt to nesnáším tady tohle. a burákové máslo je úplně dobré!
a tříšť z lindy je úplně nejlepší! ať je jakákoliv oranžová! :D ty ostatní stojí už docela za hovno. a dala bych si ledové kafe od tama. jojoooo.

C, D, Am, G...

30. května 2011 v 22:29 | kristen.


je třeba shrnout posledních pár dnů. takže předminulou sobotu jsem přestala kouřit. jako často kouřit zaprvé stejně je to úplně nahovno a člověk po tom akorát smrdí a zadruhé protože když si dáš tři červené pašované elemka naráz tak je to docela hnus. jako ten stav potom. haha! :D
minulý pátek byl zezačátku úplně nahovno jelikož jsem šla spát až v jednu, protože jsem se učila dějepis a češtinu. a proto že jsem nebyla zcela vyspaná do školy. a víc mě sralo to že pavly i linda jsou vole pěkně doma a spí. :D a já jak kokot musím psát zasrané písemky a vlaborkách z chemie dělat píčoviny se sklem. fakt žůžo. a byl úplně hnusný oběd takže jsem zase nic nejedla. a řekla jsem rodičům velkou lež která není až tak velká ale to je vůbec nezajímá protože mě tam stejně nejspíš nepustí. ALE. v pátek byl 100un. a tak jsem byla alespoň trošku potěšená. ve stounu bylo úplně málo lidí ale to vůbec nevadilo bylo to hodně atmosférické. a zaprvé Once's jsou úplně dobřé a připomínají sonic youth za další goodfellas jsou hustodémonsky krutopřísně nejlepší ! to je tak dobré! taková pohodkaaaa! a pak samozřejmě cornflakes. a pogování. fakt zábava. a legrace. :D ne bylo to dobré. ale ne jak za starých časů. :D haha
v sobotu to bylo taky fajn pršelo a já jsem si udělala koláž z obrázečků a je to nejlepší věc co může člověk v takovém počasí dělat. když je zoufalý jak já. :DD sice teď mě trochu mrzí že jsem nebyla v bambuči na koncertíku ale to je jedno. v neděli jsem nic nedělala. fakt joke čéče!
dneska jsme byli u zubaře a mám krásné zuby! jsem na sebe pyšná! a chcu být baletka!
ano mám se fajn. a miluju svoje problémy ! a nesnáším španělštinu!

eeeej!

26. května 2011 v 21:45 | kristen.

nesnáším školu!

haha. :D


madafaka r u listening to me ?

8. května 2011 v 11:47 | kristen.


ha. musím si nějak zařídit tu Prahu protože jsem si řekla že tam pojedu protože seconds možná skončí a tak by byla škoda je nevidět žejo. když jsou ještě pohromadě. nechápu proč chcou jako končit čuráci. pak se budou chtít vrátit a budou chtít vydat desku na kterou budou fanoušci čekat nějakých osm let že.! a nebo taky ne.
mám hnědé vlasy. ano. konečně nějaká normální barva zase. ne vole vyblitá červená s půlmetrovým odrostem. haha :D
nesnáším když nevstanu na budíka. který je třeba na půl přetí ráno. ale to je jedno.
martinův nový projekt stojí zatím za solidní hovno. ne to je moc kruté. ale. prostě ty nástroje tam musí být sakra práce.
poslední dobou nemám ze španělštiny takové nervy jako předtím protože teď je to fajn. až na konverzace. bullshit.
dneska asi půjdu fandit našim do 100unu,. protože zaprvé hrajem s rusama a zadruhé ta atmosféra je stejně úplně dobrá.
sere mě že nemám ani na debilní noviny kurva.! a už vůbec né na kafe. sakrapráce. takže žádna idylka nebude. a pak mě taky sere když si zapnu rádio a někdo mi ho kurvadoprdeledrátpráce vypne jenom proto že se musí dívat na zasranou televizi protože tam dávají nejpošahanější seriál na světě.! ano. tohle mě po ránu dokáže pěkně namíchnout.
závidím páji. protože je teď někde v británii a dělá nic. chcu taky dělat nic někde kde jsem ještě něbyla a nikdo mi tam nerozumí.

booo!

2. května 2011 v 22:38 | kristen.


haha. téma týdne je nevěra. směšné.
jsem tupá. a mám budík na půl třetí ráno. ať se něco naučím. žejo.
chcu pryč. úplně totál někam pryč. na dlouho. a taky nechcu zítra do školy.
zastřelili binládina. sranda. haha. za chvíli určitě něco někde bouchne.
nesnáším školu. přesněji gympl. z fyziky mám pět a čtyři mínus. haha

prvního máje. haha.

1. května 2011 v 18:11 | kristen.


haha. fakt miluju když mě můj milovaný dědeček furt buzeruje ať udělám to a tam to ta ještě to a pak ještě to. a joo. zapoměla jsem ještě tam to a to. tak to už je možná všechno. já to tak nesnáším! furt něco dopiče! už mě to sere. jednou budu mít barák a budu v něm bydlet jenom já a můj irský vlkodav a miniaturní kočička a budu tam mít hifivěž :D a nikdo mě nebude srát a bude to byt ve městě nebo na okraji města. už aby to bylo kurva drát. z milované matematiky mám za pět. haha. to je krása. ale koho kurva zajímají nějaké zasrané úhly a všelijaké matematické píčoviny ? doprdele! to nemá cenu. zasraná planimetrie. ne. vlastně. zasraný gympl. haha,. dneska jsem úplně pilný student. haha. učím se tak od tří. nebo. spíš mám otevřené sešity a dělám že se učím. jo tohle je výstižnější. pouť v dobré byla dobrá. jak jinak. že. sice občas sprchlo ale to nevadilo. a byla trochu zima ale to taky nevadilo. nechápu jak to že se hanka nepoblila na těch věcech na kterých byla. v tom jejím stavu,. (nic ve zlém ) :)) . cukrová vata je stejně úplně nejlepší věc na pouťích. někdy mi je toho bíbra až líto. hm. vůbec nevím co se děje v hokeji. ale ani mě to nějak netíží. :D a nesnáším když mi někdo propichuje plakáty! :D pak je tam moc děr a nevypadá to moc pěkně. nesnáším španělštinu a asi se budu muset začít učit. protože už máme vole konverzační témata. úplně vůbec nechápu jak je možné že zhruba za osm měsíců už umíme tolik věcí z tak debilního a gejského jazyka jako je španělština. teda. máme umět. hihí..... anebo chcu mít vlastní pokoj doprdele! máme tak zasraně velký barák ale stejně tady není místo na jeden zasraný pokoj kurva. klidně o rozměrech tři krát tři. je mi to jedno.! doprdelekurvadrát. a jestli z chemie dostanu škaredou známku tak už fakt nevím. :D asi skončím s gymplem. nebo takněco,.. :D jo a už vím co si nechám vytetovat.
nechceš lístek na prague city festival?