Červen 2011

konec roku káámo!

29. června 2011 v 20:38 | kristen.


bleeeeee! zítra je vyzo kámobráchovolečéče! nebude to zrovna nejslavnější vysvědčení ale tak. aspoň že budu mít z něčeho za jedna :D z hudebky to vím jistě. nevím co tělák ale vsadím se že mi kráva dá dvojku. nobudu mít 17 neomluvených hodin za to že jsem té krávě nedonesla omluvenku!
vůbec nevím co si mám vzít na sebe. a taky nevím jak to bude s tím sweetsenem ! sakra!
dneska se na víc nezmůžu.

27.6.

27. června 2011 v 21:03 | kristen.


ano. dneska mám narozeniny. jsem velká holka. :D haha

no ale každopádně dneska je úplně všechno napiču tyvole! totál. prostě se to celé posralo/sere.
zaprvé. dneska když jsme měli dýchánek u řeky tak nás chytli policajti co jako děláme a my jako nic a oni jako vy jste pili a my zprvu žejo ( :D ) jako že ne a oni no jen se nedělej te a po chvíli sme si jako řekli že se přiznáme (haha :D) tak jsme se přiznali k pití žejo no prostě hovna kecy. každý jsme dýchali a ták. nic jsem nenadýchala haha. a dýmku neviděli. :D konec tečka dvacet
zadruhé. na sweetsen nemáme kde spát. je to nahovno.
zatřetí typyčo! vole kráva mšnvá je úplně největší kráva na světě! nesnáším ji a vůbec všechno co dělá je úplně vyjebaná! vole! mám sedmnáct neomluvených hodin. jenom za to že jsem ji nedonesla pičo vole omluvný list. hej! nesnáším ji. kurva!

jinak se mám fajn. mám novou barvu na hlavě dostala jsem 4 redbully od linn od pajinky esemesečku která byla úplně nejprvnější dneska a moc mě potěšila a čokoládu a zmrzlinu a čokoládu od rodiny.

BEST DAY OF MY LIFE!

25. června 2011 v 14:52 | kristen.
STŘEDA

vztanula jsem v 5:40. to abych se 'rozloučila' (haha) s tátou a mámou. pak jsem šla zase spát. abych nebyla moc unavenka. a vztanula jsem asi ve čtvrt na devět. ideální! dělala jsem všechno pomalinku protože jsem měla hodněmoc času. autobus do fm mi jel v jedenáctdeset. :D raní kafe, noviny.... znáš to. :D na vlakáči čekala bára s lístkama na vlak. byla tam už asi čtvrt hoďky. pak sme čekaly na lindu. přišla až ve dvanáct. bylo horko. a ve vlaku se nedalo spát. a byl tam týpek který skládal zkoušky z paleontologie a termodinamické chemie čico. prostě borec jak cyp ! v praze jsme byly asi tak v šest večer. pak jsme se šly projít na výstaviště. 'doma' (u aleny) jsme se pak dívaly na televizi. na čété dvacetčtyři. asi tak do půlnoci. usnuly jsme asi tak v jednu ráno.

ČTVRTEK - DEN D !!

vztanula jsem dříve než linda. přesněji v 7:27. asi za hoďku jsme jely metrem na Václavák. daly jsme si pěkně kafe ze starbucks a byo to fajn. v newyorkeru jsem si koupila krátké tričko. a v gateu jsme si koupily trička za sedmdesátosmkorun bílé. abychom si je mohly popsat/pokreslit. nemohly jsme nikde najít papirnictví, tak jsme jely do paládia. tam mají všechno. na hlavním nádraží už čekala bára. u aleny jsme si ustřihly trička, nabarvily je a vyrazily jsme na praguecityfestival. dostaly jsme žluté pásky na ruku. počasí bylo fajn. stage A byla pod širákem a B byla v jakési budově kde byla debliné akustika ale v případě middle class rut to vůbec nevadilo jelikož mají všude echo.
asi tři hodiny jsme stály u zábran v zóně B (pro chudší) abychom pěkně viděly. a povedlo se. the hives byli úžasní. tolik energie jako ten zpěvák bych taky chtěla mít. pak to postupně přicházelo. když na pódium dali asi třímetrový trojúhelník všichni začali tleskat a křičet. pak dotálhli bicí. zase. všichni křičeli a tleskali. začali asi ve čtvrt na jedenáct! začali s Escape, pak A beautiful lie. ,, number one we are the 30 seconds to motherfucking mars, number two: you see this front area right here this special section? I would like to invite the people in the back to come to the front.. if you wanna you can come up to.. yeah anybody can come, yes anybody.... how many people can speak english ? ok three steps forwaaaaaaaaaaard!!! ....i don't thing you understood... one two three step it forwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaard!!! ..... " ANO ! ti z béčka klidně mohli jít do zóny A !!! bylo to nejlepší na celém světě! napoprvé jsem si myslela že to říká jen tak. ale pak! když všichni přelízali ty zábrany!!! tyvoleeee!!! byla jsem asi patnáct metrů on nich! místo čtyřiceti! aaaaaaaaaaaaa!!!! nemám slov. byla to nejúžasnější show toho dne/večera! když to všechno skončilo bylo to úplně ztvláštní. úplně dobrý pocit z toho večera a vůbec ze všecho. víšcomyslím ne? s barou a lindou jsme pak šly do meka. na hambáč.


PÁTEK

v osm jsem vztanula. za cvlíli vztanula bára a po ní linda. nemluvily jsme. nějak to ani nevadilo. v potravinách na rohu jsme si koupily snídani a svačinku do vlaku. v deset jedenáct přijel vlak. ti zasraní poláci měli všichni zarezervovaná místa v kupéčkách. takže jsme s lin seděly na chodbě u hajzlu. ale společnost nám dělali tři hoši. byli taky na pcf. byli na pódiu když hráli kings and queens. závist!!!! a dva z nich chytli trsátka!!! ano! měla jsem v ruce trsátko od jareda!!!! pak v iphone hráli na kytaru a na bicí. ano hudebníci. a furt kolem nás někdo chodil. všichni chtěli na záchod. a paní co měla nejspíš nějaký problém se chcaním tam furt lozila a jebala do nás! byla tlustá a byla to kráva!
ve FM na nás čekal pavel. bylo to úplně dobře zabité. a už vím kde bydlí!

prostě.

BYLO TO NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!


8 days, 22 hours, 10 minutes.

14. června 2011 v 18:50 | kristen.
je to sranda když se věcy mění z hodiny na hodinu. nebo spíš z minuty na minutu. pondělí bylo krásné. nejhezčí asi za poslední čtyři měsíce. ikdyž jsme psali čtvrtletku z matiky. bylo to jedno. některým i ukápla slza z toho nadšení. nebo nevím jestli to bylo nadšení. ale byl to nepopsatelný pocit. z mojí strany je to pěkný pocit a ze sran ostatních... buď a nebo. záleží na událostech. rozumíš.
asi se budu muset naučit jak se mám učit protože už mě nebaví když furt dostávám pětky ikdyž se učím do dvou ráno. vůbec nevím jestli ta věta je správně napsaná. ale mi je to jedno. plčk st. je vyjebanec nejvyjebanější. a asi budu mít za tři z dějepisu. jsem ráda ale stejně si s prof budu muset ještě povídat.
mám ráda dny kdy potkávám lidi jen tak a mluvím s nima taky jen tak. třeba dnešek. :)
a vůbec asi si jdu zacvičit.
a chcu někam vytetovat kotvu. a chcu mít tetování na podbřišku.


summer ?

11. června 2011 v 22:50 | kristen.
napíšu ještě jeden článek protože situace si to žádá. bude kratší než ten předtím. jestli všechno co se týce koncertů a fesťáků výjde tak to bude ten nejlepší začátek prázdnin na světě. zaprvé pcf. ano v praze se už vyznám takže by to něměl být problém. :D teda problém ještě bude jestli mi to rodiče zakážou ale proč by to dělali nadruhou stranu žejoooo. dále sweetsen fest. hej jo. už i spaní máme zařízené. je to boží jak cyyyp kámo. hej to není ani možné. slovy se to nedá popsat. :D znáš to. né ? a víš co ? rock for people! ha! ano ano ano. jenomže už je line up podle včerejší smsky od tajného zdroje. :D a nějak mě moc neláká trsat na pendulum nebo the streets ale třeba na jimmy eat world nebo na from our hands bych si i trsla. jenom se mi nechce utrácet šeststovek za tady tohle. rozumíme si žejo. ale byl by to PJC! pro neznalce 'punk jak cyp' :D

prague.

11. června 2011 v 22:37 | kristen.


v pátek jsem vztávla v šest osmnáct. myslím. a v 7.16 jsme odjeli. jeli jsme asi čtyři hodiny včetně přestávek. pak jsme dojeli k Praze. je to docela sranda. najednou po tak dlouhé cestě se objeví jen tak město. přímo před tebou. :D haha. byli jsme ubytování v hostelu. no jo nic moc ale tak nevadí. týpek na recepci byl příjenmý. a ani moc nemluvil pražsky. šli jsme na Petřín. jo to je taky sranda. akorát mě serou ty schody na té věži. nevermind. Praha je z vrchu fakt krásná. ale i ze spodu. a měli jsme fakt levný oběd. porce každého stála nejmíň 119 korun,.. byly to porce pro vrabce. kdybys to chtěl vědět. 'doma' jsme se šli upravit do divadla. černá sukně, twinset v barvě sloní kosti, boty na klínu, a něco zeleného na krku po babičce. zní to gejsky. ale tohle jsem měla na sobě. Jesus Christ Superstar je nejúžasnější muzikál na kterém jsem kdy byla. (tohle byl 'můj' první muzikál. :DD myslím. no ikdyž jistá si taky nejsem.) a Karlín je nejúžasnější divadlo které jsem kdy viděla. (jo to už stovnávat můžu). tak krásnou místnost jsem jetě neviděla. Střihavka, Basiková, V.N. Bárta, Korn.... ano ano fakt hvězdné obsazení. jedním slovem úžasné. jo jeli jsme tam merem. a to je taky sranda. :D
dneska... jo dneska to bylo náročné. byli jsme na Václaváku pak na Karlově mostě, Vyšehradě, a nevím kde ještě jo a katedrála svatého Víta je úplně monstrózní. a vůbec všechno tam je hrozně velké. člověk by si myslel že tam lehce stratí orientaci ale mi se to nějak nezdálo. je to prostě o něco větší frýdek místek no. :DD kafe ze starbucks jsem neměla protože něco si musím nechat i na 'prahu s linn' (jestli vyjde ;D)
a jednou tam budu bydlet už kvůli všeho. :D ne prostě je to tam boží jak cyp. všichmi mají dobré hadry a každý tam má styl. možná je to tím že je pražan. to je ale úplně jedno. a je tam hodně cizinců angličani francouzi španělé američani rusové poláci němci a tak dále. a dneska jsem měla na sobě iron maiden tričko. ale i dalších padesát pražáků co jsem potkávala. jo protože dneska je v praze koncert IM a KoRn. haha. trapas. aletaknevááádííí.
cestou zpět jsme to vzali vrchem přes hradec králové a doufám že tam do té díry už nepojedu. :D je to tak dementní cesta připomínající malebnou krajinu maďarska. je to fakt hnus. jedeš a dloooooooouho nic najednou značka padesát. obec. a za dva kilometry je zase značka 70. užs tu vesničku přejel totiž. a tak je to furt. :D ale celou cestu jsem prospala. a teď mě bolí záda. ale piju pěkně čajík s mlíkem a už je všechno fajn. ale stejně chci bydlet v Praze. jo a počasí jsme měli krásné. a miluju metro. :D

17 days, 19 hours, 15 minutes.

5. června 2011 v 21:45 | em.


takže v pátek to bylo fajn. až na dvě hodiny matiky a dbě hodiny fyziky.
nesnáším když musím vyjít z baráku v sedm hodin abych byla ve druhém kolem deváté večer! a navíc ještě s kytarou na zádech! bez nějakého poprohu nebo obalu! fakt záhul ti řeknu. další den jsem necítila bříško ukazováčku na levé ruce. :D kdybys to chtěl vědět. :D z toho nošení,. you know. jo podle popisu cesty jsem byla u liiiii ! a bylo to fajn. a byly sme vzhůru do tří a vztávaly v sedm. klasika! :D u wojnarů se z pátku na sobotu nikdy nevyspím. aletak nevadí. další den jsem musela je domů autobusem !! protože rodičovičkové spali tyvole! no jo nedivím se když jsem jim psala asi o půl osmé ať pro mě přijedou. to je jedno. v sobotu u nás byla babi a sestřenice a bratranec. a bylo to fajn. byl to zase dlouhý den. odpoledne jsem byla s moňulinkou ve městě na kafíčtooo ! a pak jsem si šly sednou do sokola. tam to totiž mají všichni rádi. a povídaly jsme si a povídaly jsme si a povídaly jsme si. a prostě­! zase pěkně zabitý den. ALE. jediné co mě nasralo že jsem se zase nevyspala protože jsem musela ležet na zemi. kvůli babi. jo chápu to ale proč já?! :D
dneska jsem nic nedělala protože je neděle. tečka.
a odteď jsem em. :D protože kiki je debilní a divné a nelíbí se mi to ! myslím že to byla středa anebo úterý. vymyslela to kixa s lin. :D