Červenec 2011

what's my age again ?

27. července 2011 v 22:49 | kristen.
včera to bylo fajn. navzdory počasí. a ták. povídaly jsme si pavlínkou o věcech o snech o všem. znáš to. pak přišel tadeáááš! toho jsem tak dlouho neviděla! dvacetšest dnů. myslím. jo nejspíš jo. protože si nějak neuvědomuju že bych ho předtím během prázdniny někdy viděla. no to je jedno. pak jsme šli do jednoho obchodu a pak do dalšího obchodu a pak do hladového okna a sedli jsme si na lavičku a pak jsme šli do čajky. i s martinem. a bylo to plně faaajn!! jako tak dobře dobře dobře fajn. měli jsme dýmku a frapé a čajíky. ten čajkář s těma dlouhýma dredama je fakt v pohodě týpek !! po sléze přišla maja a bylo to taky fajn. dlužím páji šedesátsedm peněz. hihí! a sklář dluží zase mi!! ha! víš kolik?! :D dvěstovky! sráč jeden!
poslední týden nebo už víc jak týden nikdy nemůžu usnout. nevím proč a sere mě to! sakra! nechápu to! a víš co! jestli jsi ještě neviděl fight club tak se na to podívej protože je to úplně boží film. to jako bezprdele! ale viděla jsem to s dabingem. :D a jako.. Jareda nadabovali úplně otřesně! :D takže se na to podívej radši v originále. couž. jo a musím se dodívat na pulp fiction.
složit písničku je fakt něco! jako hudba se ještě dá nějak složit ale napsat text. to docela nechápu jak někdo může napsat text jen tak. budu se muset víc snažit. :DD
víš o tom Norsku žejo. co se tam teď děje. jestli ne tak si pěkně zaostalý! je to maras jak cyp. vůbec nechápu jak se někdo může vůbec takového činu dopustit. prostě největší vyjebanec zevšech. postřílet skoro stovku dětí. co to kurva je?

víš jak spí koala?

22. července 2011 v 13:57 | kristen.
18.7.
jsem nevyspaná. viz. předchozí článek. byla docela zima. sice ne taková jako třeba dneska ale to je jedno. v 17:35 jsme jeli na babiččinu chatu. je to tam krásné. jako ta příroda a tak. ale je to docela v prdeli. od všech. no to je jedno. jela s náma jedna fakt chytrá slečna (14) která ani nevěděla z čeho se staví barák. jo fakt chytrá. a s tou jsme šli chlastat kámo. pája měla nervy. nedivím se.
rozbilo se okno. :DDD jo byla to prdel jak cyp.někteří to chtěli prorazit jiní že se to vyřeší až ráno. pak přijel přítel od kači že pry to ráno dají do sklárny a pak že to přivezou. byla to jediná záchrana.
19.7.
vztanula jsem v šest. uvařila si kafe, dala si cigaretu. idylka po chlastačceee. :D pak se dělo nevím co. a všichni najednou byli pryč. kromě mě terky a paji. čekaly jsme na okno :DD
pak přijeli. okno jsme dali do pantů a všechno bylo v pohodě. mysleli jsme si že babička nic nepozná. :D JENOMŽE. babi pry poznala že má blbě ustlanou postel. prostě to vůbec nechápu. :D
jo a zrodila se hláška 'babička to pozná' to byla prdel haha! :D
kača se svým přitelem nás vzali do města. asi kolem desíti. bylo to prostě úplně dobré. pak paji volal bracha že babička jede ( jako 19.7.) na chatu. :D a že kolem dvanácté tam nějak bude. prostě jsme to úplně vychytali! všichni.
20.-22.7.
jsem furt doma protože prší. tak nemám nějaké zážity z nějakých prdelí jako je třeba lhotka :D ať už přestane pršet sakra! a vůbec ! chcu být taky v chorvatsku a válet si šunky jako wojnarová s dybovou! :D potřebuju si koupit noviny! sakra! včera jsem se dívala na pulp fiction a nějak mi uniká pointa [poenta] (!!!).haha

tak nějak,.

18. července 2011 v 11:06 | kristen.


sobota. vztanula jsem v sedm abych jela do města a tam polepila co šlo letáčkama s tygrem od seconds. haha! to bylo fakt žůžo. nalepila jsem to skoro po celém městě. dobře no. kecám. jenom tam kde se mi chtělo ale je to i ve frýdku. to zase jo. aspoň jsem nebyla doma. v tomhle vidím pozitivum. haha
měli jsme oslavu byla to zase sranda vole. :D ALE !! dostala jsem peníze. malé plus!! vole. sralo mě že po mě furt všichni něco chtěli. a dones mi to a dones mi tam to a ještě to a to a blá blá hovna kecy. prostě děsná zábava. večer jsem poslala seconds email s obrázkama.
neděle. vztanula jsem pozdě. relatívně. celý den jsem dělala nic. ale řekla jsem si že se půjdu opalovat. tak jsem se opalovala. asi tak dvacet minut. to je taková nuda!! nechápu jak to někdo může vydržet déle. haha
dneska vole. vztanula jsem v pět padesát. a vůlbec jsem se navyspala to zaprvé a zadruhé jsem vztanula proto protože jsem musela jít na zasranou polikliniku aby mi ortodontistka řekla jak krásné mám zuby. a ták. pak jsem si šla koupit noviny a cigarety. chetěla jsem si koupit kafe jenomže v lindě mají v pondělí zavřeno! takový vyser! no tak jsem šla do Sokola přečíst si co se v tomto státě děje a tak.
dneska je akce u pajinky. teda na chatě. je prý tajná. ani nevím jestli budu pít. nechce se mi. ale na akci se těším jak cyp!! a navíc dneska mi není zrovna nejlíp. asi tak. pokračování příště. :)))

blá blá.

15. července 2011 v 20:41 | kristen.


chtělo by to nějak zrekapitulovat co se dělo protože by to bylo vhodné.
sedmého. táta měl narozeniny tak jsem mu šla popřát. bylo kolem půl dvanácté. právě jsem vztanula. :D
osmého. poprvé jsem byla na akvaparku haha! :D bylo hnusně to vím. a bylo to docela nahovno protože jsem si neopálila pruhy na stehnech haha! :D
devátého. buď kissmise nebo adrenalinovározkoš. ani na jedno jsem nešla nechtělo se mi. vůbec jak cyp! :D
desátého. nevím.
jedenáctého. to taky nevím
dvanáctého. ????
třináctého. jo to vím. byla jsem venku s páá. bylo hodněmoc horko. byl to hnus. měly sme tříšť a bylo to fajn. měla jsem na sobě triko které moje matka nechápe. ale to je jedno. bylo to fajn. a s honzou jeli na heryhopotra. závist! na oba díly.
čtrnáctého. byla jsem s liii. v musicu. bylo to fajn. ten zelený čaj co tam dělají je nejlepší!
dneska. probudila jsem se v 5:50 byla bouřka. pak v 8:10 protože jsem si nastavila budík. nevstanula jsem. pak zvonil zase v 9:10. znova jsem ho vypla. a vztanula jsem v 10:18. byla jsem ospalá as hell!! dala jsem si kafe a bylo hnusné jak jinak. pak mám okno. ale vím že vyšel KONEČNĚ singl up all night. vím to déle než někteří lidi. nekecám. máma mi nakopírovala tohle tohle a tohle. takže to musím do osmnáctého někde vylepit. chtěla jsem dneska jenomže jsme s mamou jely do ostravy. mám dvoje šatyyy!!! hahahhaa!!! jsou boží!
anyway.... nevím kdy to bylo ale nalepila jsem si na zeď plakát mr. Nobody a vyhodila jsem si složku s hudbou. to taky nevím kdy to bylo každopádně mě to sere :D
jo a furt poslouchám 30 seconds to mars.
konectečkadvacet. jdu se dívat na skins.

i wish i was someone better.

5. července 2011 v 16:56 | kristen.


včera s pajinkou to bylo fajn. sice mě málem skolila na zem když mě přemlouvala ať sní jsem ještě chvilku ale to nevadilo. s honzikem jim to moc sluší. nevím co dál. :Dprostě bylo to fajn. :)))
máma mi věnovala svetr. hahaaa! je úplně nejvíc nejlepší. tmavomodrý. je super! ... nasrat :D
miluju svoje oranžové vlasy! jsou hodněmoc fotogenické!
já jsem tak ráda když mi lidi dluží peníze.!
nechápu jak lin vždycky na všechno příjde! pak se ani vole nesmějě takovým věcem jako je tohle.
chcu do prahy! hned teď. a taky chcu nové hadry! taky hned teď.

prostě.

3. července 2011 v 23:51 | kristen.


vysvědčení dopadlo dobře. mám jenom napomenutí učitelky a ták.
a zdá se mi to úplně dlouho od čtvrtka. nechápu to. a taky se mi zdá že jsem už úplněnejvícdlouhonejspíšnasvětě neviděla pájinkuuuuuuuuuuu! takže! zítra máme rande! vole!
sweetsenfest nakonec nějak dopad. a nedopad vůbec špatně. sice na prvním dni jsem vůbec nebyla protože chcalo tzv. jak cyp. prvního to bylo fajn. šly jsme tam s linn. snopli nejsou vůbec špatní. cornflakes sme neviděly celé jelikož jsme dorazily trochu pozdě. aletak nevadí. jako hřeb večera byli Madfalls. byli úžasní ! prostě punkrock madafaka!! luego llamamos taksika. je to drahé jak cyp! 95 korun. jely sme k nám se vyspat. třetí den. vzbudím se a skoro vůbec nemůžu dýchat. haha. snídaně. hovnasračkyblábláblá. oběd. a hurá na sweetsen. béútété nehráli nejhůř. ale ani nejlíp. aspoň sme si zpívali i s pavlem. haha. :DD pak jsem byla na něčemjakooslavě. dostala jsem třistovky. takže teď jsem relativně bohatá. haha! všechno je relativní. a hurá zase na sweetsen. na podělanou krizi víry. byla to sranda. a nějak se to nepovedlo. :DDD couž. stejně se všichni smáli. nevěděla jsem že rokstár hraje ve skupině coin. jako neznělo to špatně ale zpěvák vypadal jako solidní gej v levném tričku od vietnamců. ale jinak v pohodě :D pokustone jsou pěkně trapní. jarekpáreksežralpárekteďjetlustýjakopárek je pěkně debilní text na tříminutovou písničku. :D fakt miluju malé hošíky kteří si myslí jací že jsou borci a jenom nadávají do lidí. prostě. jsou to debílci. domů jsem jela s moničkou. a bylo to fajn. doma to moc fajn nebylo jelikož jsem měla teplotu. tak jsem šla spát.
dneska bylo pěkně hnusně. však víš.
momentálně nemůžu najít moje úžasné růžovou fialové trenýrky na spaní kurva! :D jdu spát.