Srpen 2011

crush.

21. srpna 2011 v 19:38 | kristen.
dívám se na televizi. už asi tak tři hodiny. jo jo já vím. je to hnus. ale couž. včera jsme měli oslavu. dědek a sestřenice. 79 a 29. sranda jako obvykle. byli jsme u filipa na akci. má úplně dobrou střechu. na které je úžasný pohled na město. připomíná to kings&queens video. je to boží! víš co ! je to v prdeli protože je konec prázdnin. vlastně ani nevím jestli mi to až tak vadí. musím si dokoupit učebnice. vlastně mi je musí koupit rodiče. ale chápeš. a už taky potřebuju moje triko joy division. dále potřebuju vidět pájinku! sakra práce! zasraní komáři. mám úplně doštípané nohy. a vůbec. jsem celá doštípaná. Donnie Darko je hodněmockvalitní film! můj muž bude mít vousy né ty dlouhé ale krátké. strniště prostě. a bude mít tunely v uších. bude mít tetování číst noviny a pít kafe. jo a bude nosit brýle na čtení. a bude nosit košile. nesnáším když v jeden den se děje nejvíc věcí. a je mi jedno že mi nerozumíš. haha. potřebuju novou barvu na vlasy protože moje je už vymytá(nejspíš) a vypadá hodně k zblití. a mám odrosty. a půjdu na hnědo. tečka. barvila jsem lindě hlavu. vlastně i odbarvovala. je to fakt sranda ty její vlasy. líbí se mě to. ale asi bych to nechtěla. whateveeeer. už druhým rokem se neopaluju. hahahaaaaaaa! vlastně letos jsem se opalovala dvakrát. jednou v červenci a jednou v srpnu aby se neřeklo. třicátého je ve Vlasti přímý přenos koncertu rhcp. jen tak mimochodem. jo a zítra musím vypadnout z baráku. už mě to tady nebaví. tečka šolicejníperife!

passive aggressive.

13. srpna 2011 v 22:31 | kristen.
haha moje hormony jsou pěkně debilní. asi přestanu cvičit nebo něco takového už kvůli toho že jsem přibrala. ale nadruhou stranu jsou to přece svaly. takže tak.
ten modrý lak co mám na nehtech je boží! někdy je tmavě modrý a někdy černý. aaaa! :D
dnešní článek bude dost sračkózní. protože proto.
neumím česky. jako fakt ne. :D je to sranda.
asi půjdu na chvíli pozorovat hvězdy. protože včera u lindy to byl docela fail. :D byly mraky a pršelo. smůlka no. a dívaly jsme se na fight club. byla to legrace. :D ahahahaaaa! mám takový dojem že si půjdu přečíst nejmenovaný blog. :D
už asi tři hodiny se mi stahuje film. matrix. ano matrix protože je to nejelpší film vůbec. asi se na to ještě dneska podívám.
tyvole dneska to fakt nejde.
asi si půjdu vyklikat pár obrázků na hártit. protože nemám nic lepšího na práci.
:)

fuck you, you fucking fuck!

11. srpna 2011 v 23:29 | kristen.
hvězdář od udg je krásná písnička. jen tak mimochodem.
chtěla jsem jet dneska do města koupit si noviny a kafe a někde si sednout. jenomže. potkala jsem moňulku. a ta jela za kamarádem. ale nakonec byla semnou a mu napsala že ji 'přijela sestřenice'. haha. já bych jí to nevěřila :D. tak jsme šly do rosmanu a pak do alberta a pak do lindy. a bylo to fajn. chtěla si koupit cigarety jenomže na to neměla koule tak si je nekoupila :DD. potkala jsem hodně lidí. což se mi v její přítomnosti moc nestává. tím myslím jako že ona potkává víc lidí než já. dneska to bylo kapoan . potkala jsem jich hodně. a říkala jsem že bych chtěla vidět červenovlasou. a tyvole! byla v podchodě! maraaaaas! :D pak jsme se dívaly jak v sokolu cvičí čokly. byla to sranda.
poslední dobou si píšu se samýma hudebníkama !! 'To se mi líbí' jak cyp kámo! :D
víš co! táta konečně zařídil wifi po celém baráku!! jako bezdrátově! aaa! konečně! asi teď budu trávit hodně času tam vzadu v muzeu :D víš kde. asi tam budu i spát. nebo tak něco. ještě něco vymyslím.
chcu umět vytvořit rybí cop z vlasů! teď hned! protože je to krásné a husté! :D třeba.
a ty debilní noviny jsem si nekoupila. bullshit! vůbec nevím co se kolem děje. sere mě to. jo vím je to / já jsem trochu dementní ale couž. haha
a víš co! chcu být baletka!
mUcqQqqQQq__- !! :-***

argh!

9. srpna 2011 v 17:21 | kristen.
už chcu konečně triko Joy Division !! nemůžu se dočkat a už ho chcu mít doma ! a ještě to pár dnů potrvá. ale už né moc. teda doufám.
mám nové boty. jsou nejúžasnější na světě. jsou černé vypadají jako jezdecké boty ale jsou lepší. paní v obchodě říkala že bych je měla nastříkat sprejem (který mi samozřejmě dala) ještě před prvním nošením. vysrala jsem se na to. snad se těm botům něco nestane pičo! otec přišel a ptal se jestli jsem to udělala? já říkám ne. a on uvědom si kolik ty boty stály. snad se kurva nerozpadnou když jsem je nanastříkala před prvním nošením ne doprdele! asi mi ty boty zplesniví a vůbec nevím co všechno že tyvole! a taky nechápe rozdíl mezi penězi od babičky a penězi na útratu doprdele! asi za prachy od babi nebudu kupovat zeleninu sakrapráce! nebo vlastně jo tyvole ! nezajímá mě že to nechápeš. naser si vole!
dagadagabum!
mám alergii na dědka! já to tak nesnáším to jeho chovánínechování ! dopiče! jsem nasraná potřebuju boxovací pytel co má martin v pokoji hned teď! nebo něco rozflákat. sice se nabízí kytara ležící vedle mě ale dělat to nebudu.
včera byla grilovačka u martina. bylo to fajn. všichni jsme si povídali a jedli jsme maso a zeleninový salát kurvadrát a pili jsme pití a bylo to fajn. v jednu ráno jsme si u martina v obýváku postavili bunkr a pak jsme poslouchali pendulum přes bedny a bylo to fakt něco! ve dvě jsme se šli dívat na koncert Nirvany .unplugged. na mtv. aaaa! úžasné! však víš. pak jsme se s lin dívaly na himym a tak. zase jsme nespaly. :D muhaha.
jestli budu někdy blondýna tak chcu mít vlasy jako má tina! jo prostě! tu barvu myslím. má to úžasné!
poslouchám nirvanu a přemýšlím nad tím co bych tak mohla rozflákat. nic mě nenapadá ! jsem ospalá a asi si jdu dát další kafe. ale nevím jestli to mám riskovat. jakojít dolů do kuchyně a uvařit si to. nechcu potkat matku která mě bude buzerovat za to že jsem si nenastříkala boty tyvole!
chcu pryč!
nesnáším když se mi zdá že písnička co má čtyři minuty hraje tak dvacet minut.

srpen kámo!

4. srpna 2011 v 23:30 | kristen.
sedím na stole poslouchám edit a dělám nic. jako obvykle. ostříhala jsem si vlasy a teď vypadají úplně krátce. nevím co s tím udělám. asi vrátím čas. haha. a vůbec potřebuju nabarvit hlavu. jo zase. protože už mám zelenošedé odrosty a vypadá to hnusně. už je vlstně srpen. je to úplně napiču. zachvilku je škola. WHATTHEFUCK ?!! červenec uběhnul hodněmoc rychle. a dva týdny pršelo. asi. možná víc.
nechcu do tanečníííích!!!
doprdele! musím dát noutbuk do zásuvky aby nechcíp jenomže prodlužka je dole a já bych musela odpožit komp slézt ze stolu najít nabíječku a zapojit to do elektřiny. a to se mi nechce takže rychle dopíšu článek abych to nemusela dělat.
víš co! budu mít triko Joy Division. hahahahaaa! :D jo a zítra je sokol fest. těším se :D