Říjen 2011

punk jak cyp!

28. října 2011 v 13:56 | telma

fakt mě serou ty dědkovy kecy o psovi a vůbec. sere mě on! nehorázně že to není možné. fakt. otravnějšího člověka neznám. je to hysterkaa psychicky deptá celou naši rodinu.! :D a chce ať mu zúčtuju! nechcesemi! OMG!
venku je krásný podzim. je teplo a tak a já sedím doma protože jen tak. asi se půjdu projít do lesa nebo tak něco. možná ještě najdu nějakého hřiba. hmm. to mi připomělo že matka dělá hřibovou polívku! :D
moje vlasy jsou nejlepší na světě! protože ikdyž je zacuchám jako fakt fest tak pak jdou klidně rozčesat... haha LOL . kecám. ale mám je krásné :D
potřebuju sehnat hodněmoc kříd a nějakou vazelínu nebo krém na ksicht. protože v sobotu máme helouvínskou pártyhárd a chcu jít za zombíka. a pak taky bych byla moc ráda kdyby mi lujza půjčila ty roztrhaný kalhoty a ten pleťovej nátělníček. protože už vím jak budu vypadat. haha. jo a jsem ráda že to je až v sobotu. ta pártyhárd. víš co :D zajímalo by mě jestli někdo půjde za dýni.
dvacátého šestého října byla šempejn šavr! :D další z komárových akcí. první jsme s lujzou nevěděly jestli tam jdem. ale pak jsme si řekly že stejně nemáme co dělat. a tak jsme jely.. na punk. samozřejmě. rodičům jsem řekla že jdeme do sokola na koncertík a že do jedenácti budeme doma. lujza že máme folmový maraton v ostravě :D . měly jsme dohromady ani né dvěstě korun to zaprvé zadruhé jsme musely vystoupit na sodolní ( což už je samo o sobě punk jak cyp, ještě navíc v noci :D) , ale jely jsme s kixinkou a ta nám půjčila penízky na lístky do klubu, které jsme měly ještě za nižší cenu než bylo psáno. pak jsme tam přišly žejo. a TYVOLE! tolik lidí to by se člověk posral! po sléze jsme šly nachvíli ven a tam borec s trikem od 30secondstomars. tak jsme se s ním začaly bavit a říkal že až teď potkal někoho kdo tam byl. lujzu RN a mě. s bárou se myslím nebavil. blábláblá hodiny plynuly my jsme tančily a tak. byli tam odporní lidi kteří byli fakt odporní.. nějak po třetí hodině (kix už tam nebyla) vůbecnevímjak! ale lujza zpozorovala že už tam nikdo moc není. tak jsme si šly pro věci do šatny a šly ven. za chvíli přijel bus který nás odvez do místku. my jsme v tom buse neměly ani být. :DDD jo a v ostravě zůstalo 25 lidí kteřé měli zaplacený autobus tam i zpět :D no prostě LOL. asi ve čtyři jsme šly s brečícím komárem domů. nechal nás u sebe přespat. byl fakt moc hodný. anebo spíš moc ožralý. :D nevím. ale to je jedno. a musely jsme se osprchovat. :DD to nepochopíš. :D o půl desáte jsme vypadly. :D a šly domů.
včera jsem si postahovala pár dílů griffinových. :D já se z toho můžu posrat jak je to dobré! :D pak jsem byla v tesku. nic. a pak jsem s tátou jela do práce jelikož jim tam borec dovezl zboží a já jsem nechtěla být doma s dědkem který by mi říkal jak mu chybí pes a sračky prostě! a táta mi dal cédečko od downbelow protože zná borce co tam hrajou a mají zkušebnu na pozemku kde tata pracuje. takže tak. jo a l. horký taky fotí. a má tam studio. jako tam v práci. a má tam bordel :D lol
musím se učit. protože píšeme písemky. hodně. myslím. jo z matiky angličtiny španělštiny a biologie.
takhlemocnejvícnasvětě se těším na fiXuuuuuuuuuuuuuu!!!!!! aaa!! za dva týdny!!! musím si koupit lístek!

she's ok, he's broken.

24. října 2011 v 20:15 | telma

ano nadpis tohoto článku vystihuje momentální situaci. nebudu to tady psát. ale ve zkratce zlomila jsem zase někomu srdce.
minulý týden se nic nedělo. v pátek jsem barvila lujze hlavu (její nová barva se mi líbí víc než ta předtím) a v sobotu byla půlkolona. tančení byla sranda. muj tata neumí tančit. tečka :D pak to byly nechcu říct divné tři hodiny ale byly zvláštní. a vůbec mi nesedly. nevím.. v neděli byly taneční a s frantou nám to pěkně jde. a líbí se mi nový waltz, teda jako nové kroky. je to hodně dobré. a.. a tak.
jo a víš co! mám ušanku jako má jared letoooo!!! aaaaaaaaaa! :D je to nejlepší čepka na světě a je v ní pěkně teploučko.!

youth for you(th), a tak.

10. října 2011 v 21:37 | kristen.

aaaaaaaaa!!! v sobotu byl youth for youth fest. v ostravě v Marley.
vstanula jsem moc brzo na to v kolik jsem šla spát. chápeš žejo. no prostě vstanula jsem v osm třicet jelikož nevím proč. whatever. pak jsem se umyla a oblíkla a nachystala věci a bláblákecyhovna a hodnědobře jsem se naobědvala. svíčková! víš! nejlepší na světě! s brusinkama a šlehačkou a citronem! akorát že to nebyla svíčková ale klíška (fuj).
pavel dan a linda tam jeli brzo protože pavel hrál divadlo a tak. já jsem jela s kubou a jeho tátou. příjemný chlapík. :D dorazili jsme asi kolem půl páté. koupila jsem si lísteček. a byla tam terka! a bylo to fajn. šly jsme s dabljů na výstavu obrázků. hodněmocdobré! a pak kolem čtvrt na šest jsme začali stěhovat věci ke stejdži. jojo.
pochvilce. skupina před BC dohrála a teď to začalo! museli jsme se rychle vystřídat a nachystat a nazvučit a pověsit plátno a nachystat kamery a projekci a všechno. měli jsme na to patnáct minut. jenomže ani těch blbých patnáct minut nám na to nestačilo. všichni jsme byli ve stresu. a tak. pak začala hrát projekce na plátně a bylo to hodněmoc dobré říkala lin. já nevím jelikož jsem to plátno držela. jako na stejdži. když projekce skončila dala jsem dolů plátno a čekala jak ocas na to až dohrajou 'intro' :D. a jakož to manažer jsem je pak šla představit. a řekla jsem že byli na 'fake festu' a tak muhahhaaa! chápeš to? :D ani jsem nebyla nervózní. ale vůbec jsem se nedívala na lidi. :D to nepochopíš. musíš to zažít. no a pak začali hrát. šla jsem se postavit dolů k pódiu. přišel tadeáš s hankou a oba mě objali! a říkali že je to hodně dobré! :D prý to žrali všichni. :D
nezahráli všechno co chtěli a pavel byl nasraný protože ani jedna kamera nebyla zapnutá! lol
šli jsme do káefcé. na longra a hranolky. bylo to dobré. pak jsme chodili tam a zpět a pak jsme s lin zakempily na náměstí. mohlo být tak půl desáté. šla koupit kafe za stravenku. espresso a latté. mňam! a tak. a foťily jsme se zrcadlovkou!!! aaaa! chcu to domů!
na béutété jsme nebyli bohužel takže mi prdek nemohl věnovat můj oblíbený song! sakra! :D škodano
pak jsme asi hoďku seděly v Marley a odpočívaly. protožeproto. a dívaly jsme se na The Tapes. a ti byli hodně dobří! a chcu uv světlo! protože můžeš strašit ostatní lidi! :D
v neděli jsem byla v rozpacích a nevěděla jsem co psát. a vůbec nevím.
byly taneční. franta umí foxtrot. což mě mile překvapilo a tančili jsme diskotanec! :D na enrikého iglesijase! bylo to dobré! :D
už vůbec nemůžu dneska půjdu spát brzy. nevím. konec. čau

LOL

7. října 2011 v 21:21 | kristen.

tak jo teďkom mám tochu času tak si napíšu článečečečeeek :D
johohoooo moment! teď jsem si vzpoměla že vlastně v pátek byla AKCEEE! ano u ňmce,. byla jsem tam! a bylo to fakt boží. nemůžu si pomoct. byla to akce fakt na úrovi. s pivem se čtrnáctkama které řvaly jak jsou ožralé (dobře je to trochu přibarvené ALE ty 14ky tam fakt byly) a byly škaredé a strašně tupé pak tam byli i policajti. to jsem ale vůbec nepochytila. ale tak couž žejoo. s han tadou lin a martinem jsme seděli na schodech a pomlouvali všechny kolem. a taky jsme furt všem tleskali pro to jak trapní jsou. you know :D pak mě tam všichni nosili a říkali že jsem úplně lehká :D haha. a měla jsem na sobě svoje úžasné triko Joy Division. takže jsem byla prostě pártygrl s párty účesem. takovým kde je hodně laku na vlasy a tužidla. :D víš co a je to hodně zacuchané. a jsem feťák a pozér. :D
v neděli byly taneční. jaké překvapeníí žheee!
franta tam přišel pozdě takže teď neumíme foxtrot. teda vlastně on to neumí. :D musím ho to v neděli naučit. doufám že mu to půjde. a když ne tak to nevadí. :D je mi to nějak jedno :D stejně tam člověk chodí jak ocas do takových zubů a... no prostě je to nahovno.
v pondělí nevím co bylo a asi mě to ani nějak nezajímá jelikož je škola a škola jsou sračky a sračky patří do hajzlu a ten jsem spláchla. já vím sfrek by byl na mě s tímhle džouem pyšný. vlastně vím. byla jsem hodněmoc nemocná a nemohla jsem mluvit.
v úterý jsme měli na deset. po dlouhé době nějaká velká změna. tak jsem si vzala do termosky kafe a šla jsem si číst do Sokola pondělní noviny. jo já vím. :D
ve středu to nevím.
ve čtvrtek jsme se šli dívat ( jako místo hudebky) na talent 2011. prostě soutěž pro základy kde děti zpívají. bylo to otřesné a uváděli to Tobi a Vladimír! aaaaaaa!
celý týden jsem se léčila. vlastně se léčim furt. budu si muset uvařit čajík a tak. a musím se teď naučit svůj proslov. protože zuž zítra!!!! aaa! už zítra máme koncert. bude to fakt ve velkém. jenom ještě musím říct rodičům že jsem tam velice důležitý článek a že to beze mě nezvládnou a že spím u pavla. prostě. a musím jim taky trochu zalhat. třeba to že nejedeme autem ale vlakem a tak :D. hahahah a musím si/lindě umýt boty jelikož jsou zasrané jak jetel. nic. jdu asi něco dělat protože s takovou se nikam nedostanu. musím najít koně!
jo a Rory je dobré jméno. pro kohokoliv a cokoliv pájo. :D takže tak.