Listopad 2011

sobota

19. listopadu 2011 v 13:45 | telma

musím jít dneska někam nebo se asi zblázním nebo takněco. nevydržím to tady! OMG! furt všichni něco. a navíc se u nás maluje! na zelenou tyvole! fakt to nechápu. a jestli to má být olivová no tak to mě poser tyvole. to je světle zelená jako takové ty hrnky z ikea. třeba. nejhorší na tom je že hned ve druhém pokoji je oranžová! to je odporné! nejodpornější! to se nedá. nechápu proč to není na bílou. ale maminka chtěla zelenou tak má tyvole zelenou. arghh! doufám že můj pokoj zůstane aspoň v takové barvě jak je teď. jako že by to nabarvili třeba na nějakou posranou hnědou. typyčo.
nakonec jsem ráda že jsme nepsali písemku z chemie. protože jak jsem zjistila vůbec to neumím. a musím to umět jelikož trojku z chemie mít prostě nebudu ( jako napololetí, a vlastně vůbec). jo a ve středu jsem byla zkoušená ze zsv. byla to sranda protože jsem to vůbec neuměla ale dostala jsem trojku jenom proto že jsem věděla kdy byla vydaná první česká ústava. 29.2.1920. někdy jsem fakt ráda že si pamatuju čísla :D
ve středu jsme se s lujzou a pavlem dívali na klub rváču a donnie darko. byl to hodněmoc punkový večer a bylo to úplně dobré. :))
rozhodla jsem se že přestanu jíst cukr. a už vím jakou barvu chcu na vlasy. :D bude to překvapivě hnědá. já vím že to nikdo nečekal ale je to tak. jo a fakt miluju náš debilní internet. momenálně zase nefunguje takže nevím kdy tenhle úžasný článeček vydám :D looool
jo a franta blinká a je mu špatně takže asi nejdu do tanečních! hahahahahahhaaa!!
nic. asi půjdu koupelnu a tak a pak se obleču a vypadnu.

bollocks.

15. listopadu 2011 v 20:48 | telma

fakt nevím jestli to ještě má cenu tady psát jak mě všichni serou. teda dědek mě sere. ale tak nebetyčně že to fakt není možné. ano podle něho neomaturuju a jsem hloupá a tak. haha fakt povzbuzující. žeeeeeeee. ale mi je to jedno. jenom mě sere že vůbec o tom mluví nebo tak něco. podle mě chce 'dohnat' ty roky kdy se ptal jenom na to jestli vím čím smrdí jeho pěst nebo to když říkal ať řeknu mňau. to už jako nespraví. haha. OMG!! tyvole! to fakt nejde! mě sere už to že ho jenom vidím. já vím zní to hnusně ale... co já se za něho budu omlouvat. seru na to. potřebuju boxovací pytel. teď hned. fakt. jinak to nevydržím. je to ubíjející. a hovnasračky. fakt neznám otravnějšího člověka než je on. je mi to jedno že už tě to dál nezajímá ale potřebuju to někomu říct/napsat. a TY drahý blogísku (:DDD) si vhodný adept. :D
mohl bych pokračovat ale. stejně to nemá cenu.
venku je tyvolezimajakblázen!! teda ta zima by mi tak nevadila ale spíš mi vadí ten smog který padá a mate lidi. mate proto že jsem si dneska myslela že začalo sněžit. loool. no ale ani to by mě už nepřekvapilo.
nechápu ty dotazníky z matiky češtiny a zemáku které jsme museli vyplňovat. je to jeden a ten samý dotazník :D možná se někde stala chyba nebo co já vím. mi je to jedno aspoň zabijeme čásek. nemám ráda naši češtinářku, jelikož má hrozně výrazné sikavky a to mě sere a taky její gesta jsou pěkně otravné a její dementní úsměvy a křečovité zavírání očí a její modelytypyčo! no prostě. oba víme o kom mluvím :D
nevím co budu zítra dělat. asi si zajdu na kafe. jooooo. dala bych si. latté. úplně! jo asi řeknu mámě že potřebuju peníze na kafíčko. a tak. jinak ve čtvrtek je jak jistě víš státní svátek. někteříodnás ze školy jedou do Prahy. taky bych jela jenomže nejsou peníze. haha. a há dělám asi zase velké kulové :D no nevadííí :)) a v pátek předpokládám že máme školu. vlastně proč bychom ji neměli. gympl !
zítra bude z pájinky velká holka!!!! :)))
zítra píšeme písemku z dějepisu a z angličtiny a musím se naučit zsv. a v pátek píšeme písemku z chemie a ze španělštiny a v pondělí píšeme písemku ze španělštiny. a v úterý píšeme písemku z biologie. úžasné plány cožžžž. :)))))))
fakt by mě zajímalo na co je člověku obraz o velikosti cca 170x200 cm.
chci na nějaký koncert nebo takněco. prosiiiim. já vím že jsou tento měsíc v Lucerně Wombats ale proč tak daleko. a na supporty do 100unu nechcu. ale na dolls in the factory bych šla úplěhodněmoc. třeba. musím se podívat na tu reklamu o které se zmínila lujza.
potřebuju nové hadry. hodněmocccc nových hader. anebo ne. stačily by mi superskinny jeans z teska, šedé ramones triko z teska a triko s troúhelníkem. jo to je celé. teda ne. není. ještě normální zimní bundu. ne kabát. prosím
konec. jdu se učit.

that joke isn't funny anymore.

13. listopadu 2011 v 13:09 | telma

na čtvrtletí mám 4 z biologie. jinak to jsou trojky dvojky a jednička která není ani jednička ale je to jedna mínus. no to je jedno .
dědek si myslí že chodím za školu. haha. fakt mě sere!
to je super.
v pátek jsme šli i s pavlem k lindě. chtěl hudbu a tak. ve 100unu byla vypsaná fiXa. a bylo to nejbožejší na světě jelikož hráli asi tak hodinu a půl a mám márdiho podpis a s lujzou s ním máme fotku. to je super.
mám přestavěný pokoj. a je úplněhodněmocvelký. je to sranda. a těším se až vláček půjde do kelu a já tu budu mít ještě mnohemvíc místa než teď. momentálně tady mám osm křesel a sedačku a postel a dva stoly a dvě skříně a tři obrazy a tááááááááááákhle velké zrcadlo. a dvě okna. a obrovský lustr. a dvoje hodiny které nefungujou :D já vím. je to fakt užasné
včera to bylo taky hodně dobré jelikož jsme s lujzou vymyslely že půjdem do sokolíku na nějaký koncertík nebocotobylo. ale nakonec jsme tam nešly jelikož to stálo sedmdesát korun a pak se nám tam už nechtělo. tak jsme šly dom a l. objednala pizzu a nudle tak jsme to žraly pěkně u krbu a dívaly jsme se na nějakou ptákovinu. pak přišla tina a tabylajókámovrivce. a tak.
dneska jsou taneční. hovnasračky. musím vymyslet/koupit paji nějaký úžasný dárek. :)))) bude už velká holka. :D
asi si jdu dát kafe nebo tak něco.

chcu..

7. listopadu 2011 v 22:06 | telma
tu sukni/šaty


všechny ty trika a ještě víc(třeba triko nirvany a ramones)


ještě víc svetrů než je na tom obrázku


jednorožce, který mi splní přání


protože proto


být na koncertě kde bude tolik moc lidí... třeba


letět do vesmíru


tyhle úžasné legíny


HO !!! ( :DD)a milijon dalších věcí. znáš to. LOL!