Prosinec 2011

hh.

27. prosince 2011 v 22:50 | telma


včera to bylo strašně dobré. konečně jsem vypadla z baráku šla jsem k nejlepší. a pak přišel tadeáš. a má nejbožejší tričko. a bylo to dobré. fakt. od milované jsem dostala ponožky a košili. boží. pak jsme šli do sokolíku. bylo to hodněmoc kůl. a miluju tenhle rok. je fakt ze všech nejlepší. bavily jsme se s Andy a Vojtou jsou hustí. a jsem prý ovečka od Andy. nebo cosi. :D nevím. jo a předtím se v sokolu stavil Dan s Pavlem. tak jsme si popřáli pěkné svátky. a tak. a nevím co ještě.
dneska jsme jeli za babi. a bylo to dobré. měla jsem dvě sklenky bílého. bylo sladší než to co jsme měli dvacátéhočtvrtého. bylo dobré a vůbec tam to bylo dobré. měla jsem na sobě košili od lindy. a je fakt super. pak jsme jeli domů a bylo to divné. jako já jsem se cítila divně. teda spíš cítila jsem prázdno které nejde ničím vyplnit. teda nic mě nenapadlo čím by se to dalo vyplnit. bylo to jako když máš hlad a jediná možnost jak to napravit je najíst se(samo.) jenomže nemáš čím bys polykal. divně se to popisuje. a ne to nepochopíš. haha. jo a pak se ještě stala jedna dobrá věc dneska. chcu to slyšet. z obou stran. třeba
jsem magor. a hlásím se k tomu. už mám vymyšlené co koupím Pajince a Moňulce :)) jenom musím někam zajít. teda. no to je jedno. Pavlínko! musíme se vidět.
chcu sníh. tohle by mě momentálně potěšilo. možná.

Vánoce.. třeba

25. prosince 2011 v 14:25 | telma

velice se omlouvám ale prostě se mi nechtělo psát. od dvanáctého do šestnáctého byla škola. haha. no. v pátek (šestnáctého) bylo finále doušíbuší. tak jsme tam con linda šly. protože proto. teda ne protože proto ale šly jsme p&d podpořit. ale nekoupily jsme si lístky. ale couž. nakonec byli třetí a vyhráli už nevím kolik peněz ale bylo to dost. bavily jsme se tam s Radimem a Radkem. a byla to sranda. byli tam zase hustí lidi. hlavně dotyčná z šesťáku která je fakt moc hustá. no to je jedno. další den (17.12. ) byl koncertík v Sokolíku a hráli tam béutété. a tyvole! na jejich poměry byli fakt hodně dobří! už to konečně nějak znělo. a věnovali mi písničku. za to jsem byla hodně ráda že si na mě vzpoměli ( předešlý den jsem totiž Radkovi říkala ať mi věnujou písničku. a narovinu R. nebyl zrovna v normální stavu. hah. chápeš ne?) . pak jsem ještě R. poděkovala. atak. jo a splašmuru jsou nejhorší skupina nasvětě!
osmnácého zemřel Václav Havel. je to škoda.
pondělí. bláblá, úterý bláblá, středa nevím. fakt nevím :D na čtvrtek si Mirka&Terka připravily řekněme menší prezentaci ve které byly fotky naší třídy a bylo to moc pěkné. jako fakt. pak jsme se šli podívat na školní sbor jak pěkně zpívá. a fakt pěkně zpívá. pak jsme dvě hodiny dělali nic. v 11:45 začalo divadlo kde hrál Franta. bylo to hodně dobré ale nepochopila jsem to. to se mi stává furt. haha. od pátku poslouchám v jednom kuse Radiohead.
od Ježíška jsem dostala spodní prádlo, ponožky, voňavku, lampu a předplatné časopisu Fullmoon. jsem spokojená. :)
dneska jdeme s rodinou na kuželky to bude děsná prdel. už se fakt moc těším. a zítra konečně vypadnu z baráku jelikož v sokolu je zase koncert. takže asi tak.


Stay Alive.

5. prosince 2011 v 21:49 | telma

začínám mít divné stavy kdy necítím nic. je to úplně divné. je to taková bezmoc. nevím jak bych to popsala. děje se mi to někdy od listopadu. nejhorší to bylo v pondělí dvacátého osmého. to bylo prostě jedno velké nic. nechápu to. jo a taky jsem měla pocit jako že jsem úplně sama ikdyž mám kolem sebe strašně moc lidí. no prostě stává se ze mě magor. loool. jo a když už jsme u minulého pondělka měla jsem s Pavlínkou rande a já ji prostě milujuu. nemůžu si pomoct. zase jsme si povídaly a filozofovaly a tak. :)))
nevím co se dělo přes týden. fakt ne. teda ještě bych mohla napsat o akci v prádelně kámo! bylo to už pře minulou sobotu nebo kdy prostě asi dvacátého šestého. myslím a bylo to megaboží! nemůžu si pomoct. fakt nejvíc super akce za posledních pár měsíců. a bylo to na velice originálním místě. fakt dobré. a ten den jsme byli s lujzou na šlusce. ale jenom na chvilečtuuu.
no. ve středu byl úplně dobrý dějepis. ano čteš dobře dějepis. ikdyž nevím co berem stejně to jsou jedny z nejlepších hodin. tečka.
v pátek jsme byli pěkně v čajovničce. po dlouhé době. se všema. bylo to fajn. a byla s náma nová terka a je v pohodě. jako fakt. byla to sranda. a setřela jsem skláře a 'vymlátila' jsem z něho osmdesát korun. :D hahaha! jojo to se povedlo. pak jsme šli ven a venku byla zima. a foukal vítr. a na náměstí vystupovala helenka vondráčková. a bylo tam milijon lidí. haha sranda. pak jsme šly pro tinu a šly jsme domů dělat nic. klasika. :))
v sobotu jsem přijela domů kolem jedné. a blá blá hygiena a takové sračky pak oběd. a pak jsme jeli do bašky jelikož měl bratranec svátek tak jsme to šli oslavit. nebo tak něco. byla to nuda jako obvykle u rodinných oslav. naštěstí jsem se moc dlouho nezdržela jelikož v místku ,kde mě na pátou hodinu odvezla máma, bylo do uší buší. v sokoliku. šli jsme fandit p&d a vyhráli. a jiný podnik je divný. a ta krvní skupina má fakt chutného zpěváka. prostě to p&d vyhráli. teda jakože postupují do finále. a tak. doufám že to vyhrajou úplně. :)) lin a tin smutnily a já jsem byla zase v nic náladě takže super sestava jak cyp! :D to je jedno
pak přišel ještě pavel asi tak kolem dvou a povídali jsme si. tina byla někde v luftu. a pak jsme šli spát. a tina přišla nevím kdy. a měli jsme postavený peliškový bunkr a bylo to fakt super. nasrat.
v neděli jsem nic nedělala jelikož byla neděle. teda jo pojebané linecké curkoví ale nešlo to jelikož to posrané těsto se furt zasraně drolilo doprdele! :D a jsem zase kamarádka s Danem. napsal sám. haha :D
jo vím že píšu jak pomatený magor který dluží všem prachy a který se chce podívat na rozsvícení pojebaného stromku. a tak. jestli si to s někým spojíš tak je to tvoje věc protože se to na nikoho v žádném případě nevztahuje. :D