Březen 2012

lepidlo na zubní protézu.

27. března 2012 v 19:48 | ty omg,, kdo asy tyvole


dneska jsem poprvé věděla o kom je řeč když borec z wwwar napsal článek o Soko. asi si to napíšu do deníčku nebo tak něco. hahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahhaahhaahahahahahahahaha.
kecám.
momentálně miluju Jane's Addiction a The Shoes a Arcade Fire a God Is An Astronaut. kdybys to chtěl vědět. vlastně ikdybys to vědět nechtěl.
hate na školu kurva! posrané právo a posraná goniometrie a posraná biologie. kurva!
zítra si půjdu číst do parku Remarquea.

totál hipsta madafak !!!

24. března 2012 v 23:48 | ty omg,, kdo asy tyvole

tento týden byl totální sračka za všechny prachy byč. nesnáším gymp a tak vůbec všechno. 'oslavili' jsme Danovy narozeniny a nešli jsme do Stounu na Madfalls. whatever. v pátek byla v knihovně nějaká skupina hrající prý jazz/folk/ambient. chtěly jsme tam jít ale když jsme přišly zorvna přestali hrát. necháping

we want war je super blog. a borec co ho píše je borec.
konec.

now I'm ready to start.

11. března 2012 v 23:42 | telma

Neon Bible je nejlepší album ever !

jenom zhruba. předminulý týden byl lyžák takže ve škole byla pohodička,. žádná matika ani fyzika zato biologie jsme měli jak nasrané. no to je jedno. psali jsme z dějáku z toho mám za čtyři. tak jsem si to v pátek opravovala. jako teď v pátek. doufám že budu mít alespoň za tři. předminulý pátek jsem zase spala u Lindy. nevím jestli má cenu tady pořád psát že v pátek jsem spala u L. nevímco. dostala jsem jedničku z matiky pět z češtiny čtyři z dějepisu ale to jsem tady už psala a tři z biologie. aspoň něco když už nic.
smazala jsem si pár rádoby kamarádů z fejsbuku. cítím se líp :D
v pátek jsem byla naštvaná protože Linda nebyla ve škole a já jsem nevěděla co mám dělat. každopádně jsem pak za ní šla jako ocas. klasika. před tím jsme si s Pavly pěkně popovídaly a nedivím se že byla konfjůzd. omg. doma jsem si řekněme vyrobila tašku. z jedné strany bílá a z druhé černá. jenom. jako den a noc. chápeš ne. prostě fakt superkůl. a teď mi visí na stěně místo hodin. nevermind. a ještě jsem dopisovala nějakou slohovou prácičku do češtiny kterou jsme měli odevzdat nejpozději do konce ledna. muhahaha. v sobotu byla tančírna. bylo to hodně dobré. nepila jsem a nosila jsem si boty pořád v ruce protože se v nich nedalo chodit. a bylo to tak trapné až to bylo kůl. na všechny jsem se škaredě dívala a chodila jsem mezi tančícíma lidma po potanečním parketu jako největší zoufalec :D a pak jsem s Lindou hrála mezi něma na hoňku :D. to mě baví. jsem na hodně moc fotkách. a máme fotku s Barný ! epicwin! a někdo tam rozbil sklinku tak jsem si musela dávat bacha kam šlapu. s kačou kixou pavlem a lin jsme pak šli do teska. asi ve tři příjdem dom a na posteli leží kopa KOPA hader. troll jak cyp. konec.
dneska se učím španělštinu. tak trochu. a chtěla jsem se učit fyziku a chemii jenomže jsem moc líná na to se to učit. hahahahhahaha
musím odevzdat přihlášku do Anglie sakra!